clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 11:03 am    Předmět: Re: JOJ to som rád! Odpovědět s citátem

Mirnyx-Dirnyx napsal:

Aspoň ho bude mať menej ľudí a stane sa tak trochu exkluzívnym telefónom Very Happy Applause Dancing

Aj to je jeden z pohľadov, ale či to pomôže výrobcovi, ak predá málo kusov, lebo ich nevie vyrobiť - z ktovie akých dôvodov (bankrot Siemensu v Nemecku, prepúšťanie 3 tisíc zamestancov...), komu to pomôže?
Trh obsadia agresívnejší výrobcovia a Benq Siemens mobily zostanú exkluzívnymi síce na pár mesiacov či rokov a potom do rúk zberateľov, múzeí Think
B-S priniesol na rok 2006 rekord, čo do noviniek, viac menej na papieri, kdeže sú, keď nie sú?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaknaktel
kolemjdoucí

Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 11:05 am    Předmět: zdravim Odpovědět s citátem

ahojte tak pred par hodinama sem si donesl svou E71 tak uz ju pekne zpracovavam!!:-)pristi tyden testnu signal v horsich podminkach taxe teste,poreferuju!diky moc vsem za rady,diky vam sem se rozhodl prave pro E71 a sem nadsen,jeste aby ne kdyz sem predtim mel M65 Razz taxe mejte a vecer az bude vic casiku poslu prispevek pac mi tento server nejednou pomohl!! hold vynecham jednu hospodu ale to snad preziju zatííím
_________________
M65 ---> E71 + 512 MB SanDisk.....sony HI-MD MZ - RH1.....Panasonic Lumix FZ7+2GB A-Data :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mkey
kolemjdoucí

Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Taky přes Cybex... Budem volat, ale do Ovy se dostanem až v úterý. Crying or Very sad Puknu nedočkavostí.


Psal jsem panu Sevcikovi ze Cybexu a ted mi odpovidal, ze nejpozdeji ve stredu bude v Ostrave. Konecne mam termin, ktereho se muzu chytnou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimalo by mne v jakem barevnem provedeni mate E71cku. Vsichni tu teflonovou nebo mate nekdo i cernou?
_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyFish
kolemjdoucí

Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Mikulov

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam Dark Silver ... černou jsem v žadnym eshopu ještě neviděl ... ale ona ta tmavě šedá je skoro černá, tak to je asi fuk ... tedaaž na ten udajnej teflonovej povrch
_________________
MT50 -> E71


O2 - Fun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mallorn
začátečník
začátečník

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Očelice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav.Hruska napsal:
panove, funguje vam wap prohlizec v mobilu? mne ne - hlasi to chybu, i kdyz to mam dle navodu. cetl jsem, ze skoro vsichni s tim maji problemy? pouzivam operu mini, ale zkrachoval jsem treba na mobilni bance od kb, ktera mi diky tomu nejde. nebude treba zadrhel v eurotel vs. o2? nejhorsi je, ze ten konfigurator stale nefunguje na web. str. BS.

nemate nekdo nejaky tip?


No já ti nevím, u mě je vše v pohodě Angel Pokud budeš chtít, můžu sem napsat nastavení.

_________________
Siemens......the spirit within.....



C35i -> M50 -> MT50 -> M55 -> M65 -> M75 + USB DCA, 512MB RSMMC -> S88 (vrácená prodejci) -> E71 / fw 39 ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrazyFish
kolemjdoucí

Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Mikulov

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam dotaz:-) Jak pracovat s MPM? Nějak nemůžu přijít na to jak připojit mob :-/ Připojuju ho přes BT adaptér ...
Přes soft co byl u BT adaptéru mi to jde v poho, ale u MPM nevim jak na to :-/ Díky ;-)

_________________
MT50 -> E71


O2 - Fun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mallorn
začátečník
začátečník

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Očelice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyFish napsal:
Mam dotaz:-) Jak pracovat s MPM? Nějak nemůžu přijít na to jak připojit mob :-/ Připojuju ho přes BT adaptér ...
Přes soft co byl u BT adaptéru mi to jde v poho, ale u MPM nevim jak na to :-/ Díky ;-)


Más nejnovější verzi MPM pro E71?

_________________
Siemens......the spirit within.....



C35i -> M50 -> MT50 -> M55 -> M65 -> M75 + USB DCA, 512MB RSMMC -> S88 (vrácená prodejci) -> E71 / fw 39 ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mkey napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Taky přes Cybex... Budem volat, ale do Ovy se dostanem až v úterý. Crying or Very sad Puknu nedočkavostí.

Psal jsem panu Sevcikovi ze Cybexu a ted mi odpovidal, ze nejpozdeji ve stredu bude v Ostrave. Konecne mam termin, ktereho se muzu chytnou Smile

Dopadl jsem podobně - mobil by mě přijít v úterý, ale ve středu bude čtečka, tak to vezmem obojí najednou až ve středu.

Jinak černou jsem měl v rce na Invexu, ta se celkem silně patlala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyFish
kolemjdoucí

Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Mikulov

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mallorn napsal:
CrazyFish napsal:
Mam dotaz:-) Jak pracovat s MPM? Nějak nemůžu přijít na to jak připojit mob :-/ Připojuju ho přes BT adaptér ...
Přes soft co byl u BT adaptéru mi to jde v poho, ale u MPM nevim jak na to :-/ Díky ;-)


Más nejnovější verzi MPM pro E71?


jj, stáhlou ze stránek BenQ-Siemensu ...

_________________
MT50 -> E71


O2 - Fun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 8:46 pm    Předmět: E71 Odpovědět s citátem

Tak už som to nevydržal čakať kým príde na Slovensko(ak vôbec príde) a objednal som ho z Cybexu.Snáď to nebola chyba.Dúfam že do piatku je doma
_________________
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> Siemens CXT65 > Benq-Siemens E71 + micro SD 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirnyx-Dirnyx
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2006
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 1:18 pm    Předmět: Re: E71 Odpovědět s citátem

PoloGTI napsal:
Tak už som to nevydržal čakať kým príde na Slovensko(ak vôbec príde) a objednal som ho z Cybexu.Snáď to nebola chyba.Dúfam že do piatku je doma


Ja som ho vcera objednal a dnes ho uz mam. Cybex RULEZZZ Dancing
Inac uz som dost davno nekupoval novy mobil , tak ma az zarazilo aky je utly a super tenky. Chcem este datovy kabel k nemu a neviem sa rozhodnut ci original alebo napodobeninu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vykuk
kolemjdoucí

Založen: 08. 04. 2005
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mallorn napsal:
Vykuk napsal:
Mám docela problém s tím novým MPM pro E71:
nedaří se mi zaboha synchronizace kontaktů z Outlooku přes BT... píše mi to, že telefon není připojen, ačkoliv si v klidu mohu prohlížet uložené SMSky, stahovat obrázky z telefonu atd... Nevíte, co dělám špatně? Nechce se mi přepisovat stovku kontaktů ručně d'oh!


Tak to netuším, co děláš špatně. Mě to funguje úplně bez problému a hned na poprvé. Zkusil bych proveřit, zda nemáš poškozený Office a přeinstaloval bych MPM.


Tak jsem nic nereinstaloval a včera po zapojení přes BT synchronizace proběhla bez jakéhokoliv chybového hlášení... akorát teda jeden malý zádrhel... data z outlooku se mi do mobilu nahrála dobře, data z mobilu (dal jsem kombinovat) se do outlooku sice nahrála, ale pouze jméno a příjmení a telefonní číslo nebo další údaje nikde... ještě prolezu nastavení, jestli jsem někde něco nedokopal, když jsem se to pokoušel předevčírem rozchodit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pampalini
kolemjdoucí

Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 3:50 pm    Předmět: Dioda Odpovědět s citátem

Zdravim, vite nekdo jak je to doopravdy s tou blikajici diodou? Me neustale blika i kdyz nemam zadnou novou zpravu nebo jine upozorneni. A druha vec, zmenil jsem si tapetu na "hlavnim" displeji ale v menu mam uplne jinou. Jde zmenit i ta? Nebo musim pouzit jine tema ? diky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirnyx-Dirnyx
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2006
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 3:52 pm    Předmět: Problem s emailom Odpovědět s citátem

POMOC!!! Tak toto je sranda, vsetko som rozchodil, WAP prehliadac mi ide, Opera Mini mi ide, cize nastavenia WAP cez GPRS mam dobre ale nedari sa mi rozchodit email. Vzdy sa pokusi pripojit a zahlasi DOWNLOAD FAILED - UNABLE TO CONNECT TO SERVER. Kde moze byt chyba ak mam vsetko dobre nastavene? Poradte please.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 50, 51, 52  Další
Strana 24 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group