clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Novinky mobilních telefonů Siemens a BenQ-Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

edahim napsal:
Ano s těma aplikacema a jejich zprovozněním, či spíš nezprovozněním v Nokiích a v jiných krámech jsem si užil u známých dost a dost, vždy jen koukali, co já všechno můžu....nechápu taky, jak může majitel Nokie plácnout, že jeho telefon má tak úžasně jednoduché ovládání, vždyť než se v Nokii k něčemu proklikám, je to věčnost...vše znovu a znovu potvrzovat,no to mi z toho jejich potvrzování dřív hrábne... u Siemensu zmáčknu jedno tlačítko a aplikace už jede.. Whistle

Dnes jdu reklamovat chcíplou CX75 Neutral , tak jsem zvědavý, co bude prodejce / Hypernova v Liberci/ dělat...
no ono je nokia a nokia. uz pres 3 mesice sem stastny majitel N73 a nenasel sem nic co by proti siemensu chybelo. naopak, umi vic a to co sem musel patchovat, jde v "zakladni vybave" . Siemensu sem mel dost, staci se podivat na muj podpis. vzdy a vsude sem tu znacku prosazoval a hodne lidi presvedcil. ale potom, co sem si uzil s S75 a uzivam s zeny SL75......
_________________
Siemens S8, Alcatel OT easy -> view, N 3310, MT50, M55, S55, S65, S75, SL75 a N73
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale já netvrdím, že je Siemens dokonalý....a taky není Siemens jako Siemens Shame on you , avšak za tu cenu, za kterou jsem pořídil CX75 a CX70, jde o bezkonkurenční mobily...
Vezmi si třeba možnost změny velikosti písma při psaní i čtení zpráv, dále když používám hojně poznámky, tak při počtu dejme tomu 300 poznámek si ihned pomocí zadání poč. písmen vyhledám tu pravou a můžu s ní dál pracovat...tj. změnit a ev. kopírovat např.do MicroReaderu, doma to přetáhnu do Pc a vytisknu Whistle atd... nikde u žádné jiné značky jsem se s touto možností / vyhledávání / nesetkal. U jiných značek jen klikám a klikám a za chvíli jsem fakt otrávený...nebo si vezmi možnost již zmiňované tlačítkové volby pro libovolnou aplikaci. Nejsem ortodoxní vyznavač Siemensů, jen prostě nikde jinde nenacházím to, nač jsem si už zvykl a co potřebuji ke své práci a navíc za rozumný peníz. Ale každý očekává od mobilu něco jiného, já třeba nízkou cenu, práci s texty, kláv.zkratky, super kalendář, ve kterém se mi zobrazuje u každého dne dole pod kalendářem událost, jistotu že rozběhnu každou aplikaci, otevřený systém souborů, kde můžu přesouvat a kopírovat, dokonalé využití plochy displeje!! .....jiný chce zase super Mp3 přehrávač a foťák - což mě je celkem ukradené a tak bychom mohli pokračovat. Možná jednou přesedlám na jinou značku, ale zatím nic lepšího pro mé potřeby nenacházím wink
/ mimochodem když zmiňuješ S75, tu jsem měl doma týden a rychle jsem se jí zbavil, byli s ní problémy a ta strašně tvrdá tlačítka, to už pro mě není to pravé ořechové, vyhovuje mi plně řada X65-X75, ale jak říkám, každému sedí něco jiného/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Však já si moc dobře pamatuju co siemens umí, proto sem dlouhá léta nechtěl nic jinýho a pečlivě sem si vhodnýho nástupce vybíral a věř, že našel. A cena? Za S65 sem dal 11200, to není málo...... Ale k věci. Mám obavu, že se jentak novýho fw k sl75 nedočkám... :-(
_________________
Siemens S8, Alcatel OT easy -> view, N 3310, MT50, M55, S55, S65, S75, SL75 a N73
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

....jo jo, nových fw se asi u některých modelů nedočkáme, to je fakt strašný Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ze by se ve vidni vzpamatovali?

Re-active statement:
Zákaznícký servis BenQ Mobile

Proces hledání řešení pro efektivní globální i lokální zákaznický servis společnosti BenQ Mobile - včetně servisu starých a nových mobilních telefonů (tj. záruční i nezáruční servisní opravy) – stále probíhá a je nejvyšší prioritou společnosti.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
BenQ Mobile CEE GmbH
Christina Brandenstein
Tel.: +43 1 205 444 – 235
E-Mail: christina.brandenstein@benq.com

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začína sa to normalizovať? Servisy budú od pondelka opravovať opäť bezplatne Arrow http://mobil.sme.sk/clanok.asp?cl=2983006
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doxxik
všeználek
všeználek

Založen: 15. 04. 2006
Příspěvky: 748

4285.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

žeby přešlo období nejistoty? (ne, dokud Ben-Q nezmizí ze světa Evil or Very Mad )
_________________
Doxxik
http://www.youtube.com/watch?v=ZapMq2cDyZM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janush
badatel
badatel

Založen: 12. 10. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Návsí

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si kupil svuj SXG 75 na anglicke ebay za 70 liber (cca 3000,-Kc)...
Nemam sice zaruku ale mam skvelej mob, (kterej sice uz dvakrát lehl!!!)
ale zatim furt funguje a je skvelej...
Vzhledem k situaci na trhu jsem si chtel kupit druhej (do zasoby )
ale bohuzel uz tyden se tam zadnej neobjevil...
Oni ti anglani jsou takovi, ze kdyz vi, ze ten kupec na to nebude mit zaruku, tak to radsi neprodavaj...
Skoda
Treba se jeste objevi...

_________________
S25!!!, S45, SE (blééé), SXG75 (na ceste!!!), UZ JE DOMA!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duke
kolemjdoucí

Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 26

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel vam musim s litosti oznamit ze jsem rad ze zkrachoval. Ty starsi siemensy se jeste jaks taks daly ale nastupem x65 rady znamenal pro siemens jasny konec. Spatne navrhnute desky. Stacil maly pad a siemens zdechl. I po vymene CPU, protze taky je ta chyba, klidne se vypinal dal a nebo po chvili nesel zase zapnout, opravdu hnus. Proto jsem rad ze siemens zkrachoval, protoze si to zaslouzil. x75 je obdoba x65 rady. Proste pod CPU je velka integrace(zbytecne) pinu a nepomuze nic. U old cpu(a60,c60,x55) se to jeste dalo, procesor se prepajel a jelo to, ale x65 praskajici desky atpod. Parodie na vse je m65. Parkrat spadne a je KO. Proste si to simens zaslouzil a preju mu to za ty opravy ktere se me neustalo vraceji. Siemens je hnus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coyotelada22
všeználek
všeználek

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 721
Bydliště: Liptovský Mikuláš

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Duke napsal:
Bohuzel vam musim s litosti oznamit ze jsem rad ze zkrachoval. Ty starsi siemensy se jeste jaks taks daly ale nastupem x65 rady znamenal pro siemens jasny konec. Spatne navrhnute desky. Stacil maly pad a siemens zdechl. I po vymene CPU, protze taky je ta chyba, klidne se vypinal dal a nebo po chvili nesel zase zapnout, opravdu hnus. Proto jsem rad ze siemens zkrachoval, protoze si to zaslouzil. x75 je obdoba x65 rady. Proste pod CPU je velka integrace(zbytecne) pinu a nepomuze nic. U old cpu(a60,c60,x55) se to jeste dalo, procesor se prepajel a jelo to, ale x65 praskajici desky atpod. Parodie na vse je m65. Parkrat spadne a je KO. Proste si to simens zaslouzil a preju mu to za ty opravy ktere se me neustalo vraceji. Siemens je hnus.


chlape, este sa tu ludia u ktorych je Siemens na 1 mieste. A ktovie co si ty s tym robil

_________________
> Siemens A 50 podsvietenie biele
> Siemens MC 60 vlastny tuning
> Siemens S 65 + ELF 1.8++ MP 14
> 1 GB MS DV RS MMC Apacer
> PDA ASUS P 735, 624 MHz WM 6
> 16 GB Micro SD class 2

>JBenchmark1 27 638 bodov

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Duke:
hmm... o tom, že má Siemens špatnej HW jsem nikdy neslyšel... nadáváš trochu mimo... Rolling Eyes
Siemens má náhodou mnohem lepší HW, něž ta značka, kterou vám vnucujou v každé druhé reklamě (myslím SE).
narozdíl od jednoho nejmenovanyho super telefonu (K700), kterymu se vždycky posere džojistik, takže ho musíte reklamovat... znám 3 lidi, co mají tenhle telefon, a 3x ho reklamovali (a nakonec jim vrátili prachy), protože se posral džojistik... a neznám ani jednoho člověka, co reklamoval Siemens...
takhle to je...

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Duke napsal:
Bohuzel vam musim s litosti oznamit ze jsem rad ze zkrachoval. Ty starsi siemensy se jeste jaks taks daly ale nastupem x65 rady znamenal pro siemens jasny konec. Spatne navrhnute desky. Stacil maly pad a siemens zdechl. I po vymene CPU, protze taky je ta chyba, klidne se vypinal dal a nebo po chvili nesel zase zapnout, opravdu hnus. Proto jsem rad ze siemens zkrachoval, protoze si to zaslouzil. x75 je obdoba x65 rady. Proste pod CPU je velka integrace(zbytecne) pinu a nepomuze nic. U old cpu(a60,c60,x55) se to jeste dalo, procesor se prepajel a jelo to, ale x65 praskajici desky atpod. Parodie na vse je m65. Parkrat spadne a je KO. Proste si to simens zaslouzil a preju mu to za ty opravy ktere se me neustalo vraceji. Siemens je hnus.


Je to zvláštní, že to co popisuješ, tak se s železnou pravidelností děje u Sony Ericssonů které jsem poznal - K700, K750. U K800 už je to lepší, jenže zase u zcela nového kousku je najednou zoxidovaná deska - divné ne ?. Jako kdybys nevěděl, že u každého mobilu a zejména u těch nejdražších je daleko více chyb než u jednoduchých, kde není prakticky co pokazit.
A neboj mobily a la Siemens nezahynou,.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pip@ napsal:
2Duke:
hmm... o tom, že má Siemens špatnej HW jsem nikdy neslyšel... nadáváš trochu mimo... Rolling Eyes
Siemens má náhodou mnohem lepší HW, něž ta značka, kterou vám vnucujou v každé druhé reklamě (myslím SE).
narozdíl od jednoho nejmenovanyho super telefonu (K700), kterymu se vždycky posere džojistik, takže ho musíte reklamovat... znám 3 lidi, co mají tenhle telefon, a 3x ho reklamovali (a nakonec jim vrátili prachy), protože se posral džojistik... a neznám ani jednoho člověka, co reklamoval Siemens...
takhle to je...


ale no tak prece nemuzes sve okoli brat jako reprezentativni vzorek zakazniku znacky siemens v CR. Vzdyt se tech telefonu v roce 2005 prodalo skoro milion a loni to porad bylo 500tis.
Osobne jsem se znal z vetsinou nezavislych prodejcu na morave a jejich cisla byla bohuzel pomerne jasna. Siemens vedl v poruchovosti neuveritelnym zpusobem..a problem ani nebyl to ze se telefony kazily, to se kazi telefony vsech vyrobcu +- stejne, zalezi na modelu, problem byl v tom ze se kazily opakove a vracely se casto ze servisu neopravene pripadne se u nich po velmi kratke dobe vyskytly tytez problemy..

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budik01 napsal:
pip@ napsal:
2Duke:
hmm... o tom, že má Siemens špatnej HW jsem nikdy neslyšel... nadáváš trochu mimo... :roll:
Siemens má náhodou mnohem lepší HW, něž ta značka, kterou vám vnucujou v každé druhé reklamě (myslím SE).
narozdíl od jednoho nejmenovanyho super telefonu (K700), kterymu se vždycky posere džojistik, takže ho musíte reklamovat... znám 3 lidi, co mají tenhle telefon, a 3x ho reklamovali (a nakonec jim vrátili prachy), protože se posral džojistik... a neznám ani jednoho člověka, co reklamoval Siemens...
takhle to je...


ale no tak prece nemuzes sve okoli brat jako reprezentativni vzorek zakazniku znacky siemens v CR. Vzdyt se tech telefonu v roce 2005 prodalo skoro milion a loni to porad bylo 500tis.
Osobne jsem se znal z vetsinou nezavislych prodejcu na morave a jejich cisla byla bohuzel pomerne jasna. Siemens vedl v poruchovosti neuveritelnym zpusobem..a problem ani nebyl to ze se telefony kazily, to se kazi telefony vsech vyrobcu +- stejne, zalezi na modelu, problem byl v tom ze se kazily opakove a vracely se casto ze servisu neopravene pripadne se u nich po velmi kratke dobe vyskytly tytez problemy..




Dodej kvalitní důkazy, ne řeči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme ucelenou statistiku zadny vyrobce neuvede..
tyhle reci jak ty rikas, ale byly poslednim roce mym dennim chlebem a slychaval sem je vazne nekolikrat denne od trince po breclav. Naklady na servis telefonu vzrustaly cely rok. V pulce roku se to resilo zmenou reklamacnich podminek,kdy kvuli neunosnemu procentu zadosti o odstoupeni od kupni smlouvy ze strany zakazniku, kteri reklamovali po ctvrte telefon zacal BenQ Mobile se zarukama cachrovat. Asi dva mesice odmital tuto zakonou kompezaci BenQ proplacet. Nabizel vyrobkovou kompenzaci misto financni a pod. Az se nekolik velkych ceskych prodejcu nasralo a stahlo Siemens a B-S telefony z nabidky.Potom se ve vidni vzpamatovali a zacali opet prodejcum OZV(opakovane zarucni vady)kompenzovat. Nasledne zariznuti veskereho financovani na podzim lonskeho roku vcetne Dealerskeho klubu a podpory prodeje(coz me osobne stalo praci) by se jeste dalo z pohledu preziti znacky pochopit,hold bylo treba setrit. Ale odmitnuti zabazepecit pro sve vyrobky servis a tim preneseni financni odpovednosti na prodejce byla osudova chyba,ktera podle me znacku Siemens pripadne B-S v kratke dobe v nasich koncinach urcite pohrbila.

_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Novinky mobilních telefonů Siemens a BenQ-Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group