clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šroubek
kolemjdoucí

Založen: 06. 10. 2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Jižní Morava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S dodávkama od Siemensu je už více problémů.Měl jsem objednaný kabel a taky mi řekli,že kvůli problémům u dodavatele je v současné době nedostupný. Neutral
_________________
Nějaká Motorola>>Siemens C35i>>SE T610>>Benq-Siemens E71 + microSD Transcend 512MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky je vlastne rozdil mezi E71 s "cistym firmwarem" a tim od T-Mobilu??? Jde jen o to, ze je tel. prednastaven uz od vyrobce pro T-M? A tudiz staci rucne prepsat nastaveni nebo je to jeste v necem jinem? Sam sice T-M pouzivam,ale rozhodne preferuju cisty firmware a sam si rucne nastavim co potrebuju. Chapu to spravne?
_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maydayanthem
badatel
badatel

Založen: 08. 01. 2005
Příspěvky: 110
Bydliště: Zilina

174.76 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stano.mania napsal:
E71 bol môj tip, ale na Slovensko sa asi nedostane, tak som si kúpil S75 a zatiaľ som spokojný.



Kamos, tak to mi povedz, kde na Slovensku sa ti podarilo zohnat S75 Think .
V Ziline ako keby sa po nom zem zlahla, a na nete, az na 2 obchody (kde za to chceli viac ako 8t) som ho tiez nevidel.
PS: Preto som sa nakoniec uchylil ku kupe 2 x E71 (obe farebne varianty - to som zvedavy ake budu Think )

_________________
s35 fw18 -> s55 fw91
now cx75 fw25 + e71 fw41 + DCA-510 + DCA-140
samsung D900i -> strasna sracka, ved to ani nie je telefon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TMO verze má svoje hnusné ikonky. Prostě brandovaný telefon. Ale zevnějšek vypadal normálně.

BTW máte v E71 SOA? Jako že jde přehrát FW přes GPRS? U sebe to nemůžu najít. Sad

Taky se mi nějak nedaří nastavit, aby se mi zobrazil, když mi někdo volá, záznam z adresáře telefonu. Tu jde o to, že jak mi volá někdo, koho mám i na SIMce, přednostně se zobrazí záznam ze SIM, takže nevidím třeba obrázek kontaktu. d'oh! Mazat kontakty ze SIM beru jako krajní řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

někde se tu radilo dát před čísla v jednom seznamu mezinárodní předvolbu +420, ale nevím v kterém Whistle Tak to testni...
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
TMO verze má svoje hnusné ikonky. Prostě brandovaný telefon. Ale zevnějšek vypadal normálně.

BTW máte v E71 SOA? Jako že jde přehrát FW přes GPRS? U sebe to nemůžu najít. Sad

Taky se mi nějak nedaří nastavit, aby se mi zobrazil, když mi někdo volá, záznam z adresáře telefonu. Tu jde o to, že jak mi volá někdo, koho mám i na SIMce, přednostně se zobrazí záznam ze SIM, takže nevidím třeba obrázek kontaktu. d'oh! Mazat kontakty ze SIM beru jako krajní řešení.


Hmm.. jasne dik za radu. Takze beru E71 z Cybexu. Sice je o neco drazsi, ale aspon jak pisete je to ten s cistym firmwarem. (Asi nejsou nikde zobrazeny ikonky jak ty T-Mobilovske tak ty v cistym founu,ze? Nevite nekdo?)

_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste mozna zbytecna otazka. Ktere karte dat prednost pro E71?

SanDisk 512MB microSD
KINGSTON 512MB micro SD

Nebo je to uplne jedno? Cena je v podstate totozna.

_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S obomi značkami mám dobré skúsenosti, ale prednosť by som dal tej prvej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, pokud vyjdou na stejné peníze, tak bych taky raději koupil SanDisc. Je to mimochodem značka, kterou přibaloval do mobilů Siemens...
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
@Ngel
badatel
badatel

Založen: 25. 10. 2004
Příspěvky: 122
Bydliště: Vranov nad Topľou

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maydayanthem napsal:

Kamos, tak to mi povedz, kde na Slovensku sa ti podarilo zohnat S75 Think .


maju ho v Michalovciach, v predajni Elsatex... v cene cca 8000Sk (neviem uplne presne)... Shhh

_________________
M50 - C60 - CX65 - CX75fw13-25-13 + DCA510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirnyx-Dirnyx
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2006
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 10:17 am    Předmět: Postrehy užívateľa Odpovědět s citátem

Pre tých čo ho ešte nemajú a uvažujú o kúpe - postrehy niekoľkodňového majiteľa (mám posledný FW ver. 41, fón kúpený v Cybex.cz):

- Dnes ráno som zapol telefón a bol vynulovaný dátum a čas, vôbec neviem prečo. Včera večer som ho normálnym spôsobom vypol.
- Hlavne na zadnej strane je veľmi vidieť odtlačky prstov - ten "teflónový" povrch bez odtlačkov je len taký marketingový trik - treba občas leštiť :-).
- Pri jemnom páde na mäkký koberec okamžite odletel zadný kryt, pritom mám veľký problém dať ho sám dole keď potrebujem.
- Ľahko sa vyšmykne z ruky, pozor pri manipulácii.
- Po zasunutí konektoru slúchadiel je citeľná vôľa v mieste napojenia konektora, niekedy po pohýbaní konektora vypadáva zvuk mp3 prehrávača, alebo hrá mono (možno súvisí s tým pádom)
- MP3 prehrávač ani rádio nemajú ekvalizér, rádio sa nedá pustiť na pozadí (MP3 áno).
- Pri počúvaní MP3 niekoľko desiatok minút denne (aj hodinu) sa vybije v priebehu 1 dňa, ináč za dva dni.
- Po zmene (nainštalovaní) novej grafickej témy sa zmenia niektoré priradené zvonenia (u mňa skupina FAMILY a to čo je default) - treba manuálne meniť.

Ináč super telefón, veľká spokojnosť s displejom, FM rádiom a MP3 prehrávačom (slúchadlá hrajú slušne), kvalita zvuku pri telefonovaní veľmi dobrá, Opera Mini funguje na jednotku (WAP prehliadač už ani nepotrebujem), foťák a video tiež na slušnej úrovni, veľké možnosti nastavení (napr. zvuk SMS zvlášť pre kažý kontakt v telefóne a podobné blbinky). Veľmi ľahko sa dá updatovať firmware, je treba len dátový kábel (funguje mi aj ten neoficiálny). Celkove doporučujem. Hodnotenie: 9 z 10 možných bodov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 5:49 pm    Předmět: Re: Postrehy užívateľa Odpovědět s citátem

Mirnyx-Dirnyx napsal:
Pre tých čo ho ešte nemajú a uvažujú o kúpe - postrehy niekoľkodňového majiteľa (mám posledný FW ver. 41, fón kúpený v Cybex.cz):

- Dnes ráno som zapol telefón a bol vynulovaný dátum a čas, vôbec neviem prečo. Včera večer som ho normálnym spôsobom vypol.
- Hlavne na zadnej strane je veľmi vidieť odtlačky prstov - ten "teflónový" povrch bez odtlačkov je len taký marketingový trik - treba občas leštiť :-).
- Pri jemnom páde na mäkký koberec okamžite odletel zadný kryt, pritom mám veľký problém dať ho sám dole keď potrebujem.
- Ľahko sa vyšmykne z ruky, pozor pri manipulácii.
- Po zasunutí konektoru slúchadiel je citeľná vôľa v mieste napojenia konektora, niekedy po pohýbaní konektora vypadáva zvuk mp3 prehrávača, alebo hrá mono (možno súvisí s tým pádom)
- MP3 prehrávač ani rádio nemajú ekvalizér, rádio sa nedá pustiť na pozadí (MP3 áno).
- Pri počúvaní MP3 niekoľko desiatok minút denne (aj hodinu) sa vybije v priebehu 1 dňa, ináč za dva dni.
- Po zmene (nainštalovaní) novej grafickej témy sa zmenia niektoré priradené zvonenia (u mňa skupina FAMILY a to čo je default) - treba manuálne meniť.

Ináč super telefón, veľká spokojnosť s displejom, FM rádiom a MP3 prehrávačom (slúchadlá hrajú slušne), kvalita zvuku pri telefonovaní veľmi dobrá, Opera Mini funguje na jednotku (WAP prehliadač už ani nepotrebujem), foťák a video tiež na slušnej úrovni, veľké možnosti nastavení (napr. zvuk SMS zvlášť pre kažý kontakt v telefóne a podobné blbinky). Veľmi ľahko sa dá updatovať firmware, je treba len dátový kábel (funguje mi aj ten neoficiálny). Celkove doporučujem. Hodnotenie: 9 z 10 možných bodov.


Chcem sa spítať aký kábel si mám kúpiť aby som si mohol updatovať firmware.Inak s tím časom to robí aj mne mám fw 37

_________________
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> Siemens CXT65 > Benq-Siemens E71 + micro SD 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirnyx-Dirnyx
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2006
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 7:24 pm    Předmět: Re: Postrehy užívateľa Odpovědět s citátem

PoloGTI napsal:

Chcem sa spítať aký kábel si mám kúpiť aby som si mohol updatovať firmware.Inak s tím časom to robí aj mne mám fw 37


Ja som ho kupil na inzerat tu a zatial spokojnost.
http://tinyurl.com/ut9by
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrzuji problémy se sluchátky.Původně jsem si myslel,že to je tím,že v konektoru je studený spoj,ale nyní si myslím,že je to tou vůlí,když se pohýbe drátem,tak stereo vypadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem udělal benchmark test,tady jsou výsledky:
JBenchmark=1974,
Text=737,
2Dshapes=523,
3Dshapes=210,
animation=417

Na SE 750i sice nemá,ale i tak je to jakž takž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 50, 51, 52  Další
Strana 32 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group