clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sramo
začátečník
začátečník

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 84
Bydliště: Havířov (teďka ale Praha)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsimli jste si, ze uz v T-Mobilu neprodavaji zadny BQS mobil a i E71 uz maji jako vyprodany? celkem sranda BTW: nevite, jak nastavit MMS u TM? posilal jsem na el71 i na m75 a nefakci zadny... dik
_________________
Jeden za všechny, všichni za Siemens!

Alcate OT Easy -> Ericsson R320 -> Siemens A50 -> Siemens CX65 -> Siemens SX1 -> Nokia 6230i -> Samsung X200 -> Motorola MPx220 -> SIEMENS E71 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mallorn
začátečník
začátečník

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Očelice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 4:33 pm    Předmět: Kryt na E71 Odpovědět s citátem

Zdar lidi, bohužel se mi podařilo "pokřtít" telefon a docela by mě zajímalo, kde by se dal sehnat náhradní kryt telefonu. Mimo jiné mi ani neodpověděl autorizovaný servis Brick wall
_________________
Siemens......the spirit within.....



C35i -> M50 -> MT50 -> M55 -> M65 -> M75 + USB DCA, 512MB RSMMC -> S88 (vrácená prodejci) -> E71 / fw 39 ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zaknaktel
kolemjdoucí

Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 10:04 pm    Předmět: Re: zdravim Odpovědět s citátem

jindrisek napsal:
zaknaktel napsal:
ahojte tak pred par hodinama sem si donesl svou E71 tak uz ju pekne zpracovavam!!:-)pristi tyden testnu signal v horsich podminkach taxe teste,poreferuju!diky moc vsem za rady,diky vam sem se rozhodl prave pro E71 a sem nadsen,jeste aby ne kdyz sem predtim mel M65 Razz taxe mejte a vecer az bude vic casiku poslu prispevek pac mi tento server nejednou pomohl!! hold vynecham jednu hospodu ale to snad preziju zatííím


Chci se zeptat, jaký to je přejít z M65 na E71? Uvažuju o tom, ale bojim se, že už s E71 nebudu moct zacházet jako M65. Rozumněj - ne v rukavičkách..


Zdarec,na přechod si nestěžuju, jednam s telefonem stejně jako předtim s M65 a jediny co se zatim děje je že se odlupuje ta puvodni folie na displeji Very Happy ja sem spokojenej,po nějakám zkoušení sem sám došel jak v poho připojit E71 k pc bres BT,jak to tady presne pisi ostatni, mam kartičku 512 a sem spokojen, zalohuju jak se da, po ztraceni všech dat po padu na zem s M65 sem se poučil. jinak foťáček tak průměr,za dobrýho světla fotky krásný, ale jak je světla míň tak hodně zrnitý, ale kvuli fo%táku sem si ho nekupoval,takže ja sem happy, sms gut,volani taky,kalendař...no proste dobry,zaleží co od toho founu čekáš. ja sem prostě potřeboval foun pač mi m65 exla a tenhle mi padl do oka!skok veliký a příjemný. musím pochválit displej,je úžasnej! s tím používáním né v rukavičkách nevím,to se prostě uvidí časem,to ti teď nerekne nikdo,jednou mi spadl a dobry.

_________________
M65 ---> E71 + 512 MB SanDisk.....sony HI-MD MZ - RH1.....Panasonic Lumix FZ7+2GB A-Data :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sramo
začátečník
začátečník

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 84
Bydliště: Havířov (teďka ale Praha)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hh, myslim, ze kolega nad tebou ti na "zachazeni v rukavickach" odpovedel dost ja se ho skoro bojim polozit na tvrdy stul a ty do nej jdes po eMkove rade, klobouk dole! Laughing
_________________
Jeden za všechny, všichni za Siemens!

Alcate OT Easy -> Ericsson R320 -> Siemens A50 -> Siemens CX65 -> Siemens SX1 -> Nokia 6230i -> Samsung X200 -> Motorola MPx220 -> SIEMENS E71 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mkey
kolemjdoucí

Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat, pripoji se vam MPM na telefon hned na poprve? Me se to podari tak 1 z 50 spusteni - odhaduju. Celkem me to se*e! Sleduju behem spousteni stav COM portu v BT softu a tam se port pripoji a za chvili zase odpoji jeste nez se spusti vsechny procesy MPM. Nepochopil jsem zavislost na nicem, kdyz se to zrovna chytne a MPM najde telefon. Jak u vas ostatnich?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wllado
kolemjdoucí

Založen: 08. 11. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo tady pár dotazů, jak zprovoznit češtinu v MOBIPOCKET Readeru, přišel jsem jen na tento způsob. Musíte mít e-book ve formátu Mob Unicode a tady jsem udělal návod, jak převézt klasický *.pdb do tohoto formátu. wink
http://wlado.webz.cz/MOBIPOCKET.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mkey napsal:
Chtel bych se zeptat, pripoji se vam MPM na telefon hned na poprve? Me se to podari tak 1 z 50 spusteni - odhaduju...

Počas používania BT od S55 po S75 pozorujem z času na čas nejaký problém (výnimkou asi nebude ani E71), ale je to aj s inými mobilmi a riešim to prakticky na strane BT v PC, ak mám problém sa pripojiť:
1. Search devices in range... Discover services...
2. Ak používam modem cez BT na internet, každý u Siemensu sa zvykol uspať, a tak mu to nedovolím tým, že nastavím: Modify Configuration, Discovery, Look for other BT devices nastavím na 1 min., štandard je 10 min.
Napriek tomu sa stane, že s BT môže byť problém, a tak obvykle: reset mobilu alebo PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaminar
badatel
badatel

Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 140

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže se vyklá konektor? Sad Komu se ještě vyklá konektor? Jsou to výjimky nebo se vyklá u všech telefonů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S BT jsem měl také problémy protože nelicencované IVT BlueSoleil mělo omezení na 5 MB dat a pak konec.Všechno jsem to odinstaloval,nechal obyčejné Windows ovladače a vše jede bez problémů.Na IT se ale přes BT nepřipojuji.Koupil jsem si datový kabel DCA 110 a po zasunutí do mobilu se viklá , ale co je horší,lehce se dá vytáhnout.Párkrát se mi stalo,že při mírném vytočení nobilu vypadl.Nabíjení jsem si vypnul (má to microprocesor M3).Nepodařilo se mi udělat update FW - nezná někdo fintu jak na to ?Vyzkoušel jsem různé postupy ale nový originální FW při instalaci nenalezne tlf,i když spojení funguje.Porty apod. jsem různě přehazoval,nabíjení zapínal a vypínal a nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaminar
badatel
badatel

Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 140

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem koukal na fóru http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=27077 se mluví o nekvalitních barevných přechodech na EL71. Zkoušel jste to někdo na E71? Jak je na tom?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šroubek
kolemjdoucí

Založen: 06. 10. 2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Jižní Morava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díval jsem se na ten stejný obrázek s kostkami a je to stejné jak na té EL71,přechody jsou tedy mírně vidět.Ale může to být i tím obrázkem,který nemusí mít dobrou kvalitu.

EDIT:tak jsem si tu fotku vytáhl z mobilu a na monitoru to vypadá v pohodě,takže to je phonem.Ale tohle bude dělat asi většina mobilů.

_________________
Nějaká Motorola>>Siemens C35i>>SE T610>>Benq-Siemens E71 + microSD Transcend 512MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Zajímavé, jak na MM mají tak světlou variantu.. d'oh!

Jinak modem je součást instalačku MPM takže si stáhni tu (na stránkách BQS je i česky) a v instalaci nech zatrhnutý modem a máš to. wink Dancing

Jinak můj už má menší vůli v předním krytu Sad , zadní taky, ale tam jsem to spravil papírkem. Interní chyba Bluetooth - tahle hláška mě taky štve, zobrazí se v 98% případů, když chcu zapnout BT. Snad pomůže nový FW. Pray


Ma jeste nekdo z majitelu podobny problem s BT???

_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šroubek
kolemjdoucí

Založen: 06. 10. 2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Jižní Morava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem zatím žádný problém s BT nezaznamenal.Používám to jak na synchronizaci,tak i na posílání souborů do telefonu.
_________________
Nějaká Motorola>>Siemens C35i>>SE T610>>Benq-Siemens E71 + microSD Transcend 512MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matisek.
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To ja s BT problem nemam, akorat se mi jeste nepodarilo pripojit MPM s mobilem. Data prenasim pres BT pomoci softu ktery byly s BT. Data jdou v poho prenaset jak do mobilu tak z mobilu. Mam notebuk Asus se softem a ovladacema BT od Toshiby. Ale spojit MPM s mobilem se mi opravdu nepodarilo a to jsem to skousel nejmin 50x vsema moznejma Zpusobama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misisa
badatel
badatel

Založen: 05. 02. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Pardubice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde mi hlavne o tento problem co tu nekdo na foru psal Interní chyba Bluetooth - tahle hláška mě taky štve, zobrazí se v 98% případů, když chcu zapnout BT. Snad pomůže nový FW. jestli to je jen tento pripad.
_________________
Motorola d460,C25,C35,S35,S45i,S55,M65,SX1,M75,SXG75, >>> E71 fw.45+512 kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 50, 51, 52  Další
Strana 33 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group