clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaminar napsal:
Takže se vyklá konektor? Sad Komu se ještě vyklá konektor? Jsou to výjimky nebo se vyklá u všech telefonů?


Mě se nevYklá...

_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikausj
kolemjdoucí

Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 10:22 am    Předmět: sluchátka Odpovědět s citátem

kb napsal:
Potvrzuji problémy se sluchátky.Původně jsem si myslel,že to je tím,že v konektoru je studený spoj,ale nyní si myslím,že je to tou vůlí,když se pohýbe drátem,tak stereo vypadne.

i já mám tento problém Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Chci se zeptat jaky mam vlastne shanet kabel na propojeni E71 s PC abych moh casem i prehrat firmware pripadne nahodit nejaky ten patch.

DCA-510 nebo snad DCA-140 nebo uplne nejaky jiny?

A jeste posledni otazka: Jakou verzi MPM pouzivate, pripadne kde je ke stazeni. Diky

_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no pokial chces patcheovat tak si zhanaj DCA100 (potom ho prerobis na DCA110) alebo DCA110 (lenze ten nejako nevidno na originalnych strankach Siemensu.
A MPM je na originalnej stranke Siemensu,len si najdi polozky na stiahnutie a tam je aj MPM,aj FW atd. ovsem pre tvoj mobil.

_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alebo dca510 s redukciou prip. vymenenym konektorom za B&S.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruna007
začátečník
začátečník

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 54
Bydliště: Třinecko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze ten DCA-140 je k pacovani a zmene firmwaru nepouzitelny? Ptam se na nej, pac jej muzu mit celkem levne.
_________________
S25>S35>S55>SX1 fw15cz>E71 fw37 + 512Mb Kingson :>)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano DCA140 je najlacnejsi kabel,ved aj u nas na SR nieje drahy (cca 350 Sk).Ale jedine co s nim urobis je prehranie FW.
_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirnyx-Dirnyx
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2006
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drobcek9056 napsal:
ano DCA140 je najlacnejsi kabel,ved aj u nas na SR nieje drahy (cca 350 Sk).Ale jedine co s nim urobis je prehranie FW.


Neviem co tym myslis, ale dovolim si nesuhlasit. Mam k E71 kabel DCA-140 (neoficialny) a urobim s nim vsetko co potrebujem: prehranie FW, nahratie mp3 z PC do mobilu, nahratie fotiek/videa/grafickych tem z mobilu do PC a naopak, zalohovanie vsetkych dat z mobilu na PC, funguje aj nabijanie mobilu pri pripojeni k PC... Neviem co este viac by mohol bezny uzivatel potrebovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to co si uviedol,to sa da robit s kazdym kablom (no okrem nabijania u DCA100),ale ten co sa pytal,tak sa pytal.ci sa da patchovat a zmenit FW.Tak patchovanie je mozne len s kablami DCA100 (pokial si ho prerobis na servisny) a DCA110.A ako uviedol mario_liptov tak aj s redukciou na DCA510.
A myslel som tym to,ze s DCA140 sa da len nahrat FW,ostatne veci ako nahravanie melodii,obrazkov,hier atd. su samozrejmne aj u BT,IrDA a ostatnych typov kablov.

EDIT : tak tu je ujasnenie kablov,ktore bolo spominane uz milionkrat :
DCA 110 = DCA 510 - nahravanie FW, patchovanie + vsetko ostatne, nabija
DCA 140 = DCA 540 - nahravanie FW, neda sa patchovat + ostatne, nabija
DCA 100 = DCA 500 - nahravanie FW, patchovat sa da po uprave na servisny kabel (pripojenie napajania) + ostatne, nabija po prerobeni na servisny
IrDA - ostatne (obrazky,melodie,hry ...), neda sa nahrat FW, neda sa patchovat, nenabija
BT - ostatne (obrazky,melodie,hry ...), neda sa nahrat FW, neda sa patchovat, nenabija

Dufam,ze to uz bude kazdemu jasne wink

_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám kabel DCA 110 a nedaří se mi přes něj updatovat FW.Má někdo z Vás zaručený postup? Nenajde mi to totiž telefon,i když mám správně nastavené porty.Ani při ručním hledání se mi spojení nepodařilo sestavit.

Nedaří se mi taky rozjet Mobile theme editor 2.1.2 - ze začátku fungoval,ale vyhazoval chyby v některých tématech,ale nyní stále hlásí,že nelze připojit,téma že je používané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 2:30 pm    Předmět: E 71 a skryté disky Odpovědět s citátem

VNavigator ve verzi 0.2.4.395 se spojí i s E71.Obsahuje i funkci otevření skrytých disků.Otestuji to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chikoj
kolemjdoucí

Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 12:31 am    Předmět: E 71 chyby Odpovědět s citátem

Mám od čtvrtka Siemens E71 od cybexu, telefon ma fw 37 a narazil jsem na následující chyby:
- přijde SMS a telefon vubec neoznami jeji prichod, na prichod SMS prijdu jen kdyz se podivam do zprav a kdyz dam otevrit dorucene, kde je napr. 1/10, telefon mi rekne, co uz vim, ze prisla zprava.
Obcas tu zpravu ohlasi jen tonem nebo vybraci, obcas dokonce ukaze prichod SMS na displeji, ale to je hooodne vyjimecne.
Má někdo podobný problém? Je to nádherný telefon, ale tohle je hodně velká vada...
Pomohlo by prehrani FW ? Jenze jak ho prehrat, kdyz nemam kabel a dost tezko se shani...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mkey
kolemjdoucí

Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 7:27 am    Předmět: Re: E 71 chyby Odpovědět s citátem

chikoj napsal:
Mám od čtvrtka Siemens E71 od cybexu, telefon ma fw 37 a narazil jsem na následující chyby:
- přijde SMS a telefon vubec neoznami jeji prichod, na prichod SMS prijdu jen kdyz se podivam do zprav a kdyz dam otevrit dorucene, kde je napr. 1/10, telefon mi rekne, co uz vim, ze prisla zprava.
Obcas tu zpravu ohlasi jen tonem nebo vybraci, obcas dokonce ukaze prichod SMS na displeji, ale to je hooodne vyjimecne.
Má někdo podobný problém? Je to nádherný telefon, ale tohle je hodně velká vada...
Pomohlo by prehrani FW ? Jenze jak ho prehrat, kdyz nemam kabel a dost tezko se shani...

Tohle jsem tu jeste neslysel, urcite by se s tim nekdo sveril, kdyby se mu to stavalo taky. Byt tebou, tak ho jdu vymenit - kdyz jsem ho prebiral ja, tak mi rekli, ze do 14 dnu bez reci ho vymeni kus za kus...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 7:45 am    Předmět: kabel pro E71 Odpovědět s citátem

Jaruna007 napsal:
Ahoj. Chci se zeptat jaky mam vlastne shanet kabel na propojeni E71 s PC abych moh casem i prehrat firmware pripadne nahodit nejaky ten patch.

DCA-510 nebo snad DCA-140 nebo uplne nejaky jiny?

A jeste posledni otazka: Jakou verzi MPM pouzivate, pripadne kde je ke stazeni. Diky


Prosím info pro všechny - kabel USB DCA-140 je kabel spojený jak s možností připojit se do PC na MPM ale také rovnou s nabíjením mobilu. A hlavně tento kabel již slouží pro ty menší nabíjecí konektory, kterými jsou vybavovány nové Benq-Siemensy - např. EL71, E71, SL 91. Kabel DCA 510 slouží jen pro řadu 65 a 75 protože má širší konektor a navíc neslouží pro nabíjení . Mám tyto dva originální kabely a používám je, takže vím, o čem mluvím.
Takže pro nové Benq-Siemensy jedině USB DCA-140.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drobcek9056 napsal:
to co si uviedol,to sa da robit s kazdym kablom (no okrem nabijania u DCA100),ale ten co sa pytal,tak sa pytal.ci sa da patchovat a zmenit FW.Tak patchovanie je mozne len s kablami DCA100 (pokial si ho prerobis na servisny) a DCA110.A ako uviedol mario_liptov tak aj s redukciou na DCA510.
A myslel som tym to,ze s DCA140 sa da len nahrat FW,ostatne veci ako nahravanie melodii,obrazkov,hier atd. su samozrejmne aj u BT,IrDA a ostatnych typov kablov.

EDIT : tak tu je ujasnenie kablov,ktore bolo spominane uz milionkrat :
DCA 110 = DCA 510 - nahravanie FW, patchovanie + vsetko ostatne, nabija
DCA 140 = DCA 540 - nahravanie FW, neda sa patchovat + ostatne, nabija
DCA 100 = DCA 500 - nahravanie FW, patchovat sa da po uprave na servisny kabel (pripojenie napajania) + ostatne, nabija po prerobeni na servisny
IrDA - ostatne (obrazky,melodie,hry ...), neda sa nahrat FW, neda sa patchovat, nenabija
BT - ostatne (obrazky,melodie,hry ...), neda sa nahrat FW, neda sa patchovat, nenabija

Dufam,ze to uz bude kazdemu jasne :wink:



Jasné je jedině to, že jsi mnoho lidí totálně popletl v tom smyslu, že si např. koupí 5.. kabel a doma zjistí, že je konektor podstatně širší a že se tudíž do nových Benq-Siemensů nevejde. Opakuji znovu pro nové Benq-Siemensy jedině USB DCA-140. Řada 5.. je jen pro 65 a 75 Siemensy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 50, 51, 52  Další
Strana 34 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group