clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Tvorba farebných schém a tém na Siemensy x65 – II
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Tvorba farebných schém a tém na Siemensy x65 – II
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 8:38 pm    Předmět: Tvorba farebných schém a tém na Siemensy x65 – II Odpovědět s citátem

Autor: Ján Matúška

Prednedávnom sme uverejnili návod na tvorbu vlastných farebnych schém a tém pre Siemensy x65 pomocou balíka Customization Tool od Siemensu. V druhom pokračovaní vám ukážeme, ako si môžete vytvoriť schémy a témy pomocou jednoduchého programu Desktop Theme Editor.

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=243
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super, díky Hanni, už sem to sice psal ale stejně seš šikulka wink Akorát zde:Switch of animation – koncová animácia GIF/JPEG, 132x176 máš switch of a má být switch off Laughing
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Bezy. Náš korektor...tedy já...si toho nevšimnul...myslel jsem si, že je to po slovensky správně Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neva, jsme jenom lidi. Jinak díky za opravení, Very Happy Hned se by bude líp spát
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2004 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
super, díky Hanni, už sem to sice psal ale stejně seš šikulka wink Akorát zde:Switch of animation – koncová animácia GIF/JPEG, 132x176 máš switch of a má být switch off Laughing


Sorry,to bol preklep..chybycka se vloudi wink
Hlavne,ze som to po sebe 3x cital

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jiji2004
všeználek
všeználek

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 743

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2004 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Mám takový dotázek. Všimnul jsem si, že u některých barevných schémat, kterážto lze schrastit na netu, jsou u některých položek nastaveny velice efektní průhledné barvy. Zajímalo by mne jak téhle parádičky docílit, prte ani s EBS ani s SCT se mi to nějak nezadařilo. Think Dík. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2004 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jiji2004 napsal:
Ahoj. Mám takový dotázek. Všimnul jsem si, že u některých barevných schémat, kterážto lze schrastit na netu, jsou u některých položek nastaveny velice efektní průhledné barvy. Zajímalo by mne jak téhle parádičky docílit, prte ani s EBS ani s SCT se mi to nějak nezadařilo. Think Dík. Smile

A u kterejch temat to bylo? Zkousels je otevrit v tech programech? Treba neco zjistis tak. Jinak na jednom obrazku je videt vyber barvy - muzes si tam uzivatelsky nastavit hodonoty R, G, B a pak Odstin, Sytost, Svetelnost - bylo by zajimavy videt ten dialog v anglickejch Windows - tezko rict, co znamena ta svetelnost - bud je to jas nebo pruhlednost, nic jinyho me nenapada. Ted to bohuzel nemuzu vyzkouset...

BTW pro testovani schemat se skvele hodi ten emulator, co se tady da stahnout. Taky se na tom daj dobre testovat Java hry, aby to clovek nemusel porad nahravat do mobilu a pak mazat, kdyz to nejede. Teoreticky by tim mohly jit prehravat i videa *.3gp, ale nemuzu vyzkouset. Sad

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2004 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:


BTW pro testovani schemat se skvele hodi ten emulator, co se tady da stahnout. Taky se na tom daj dobre testovat Java hry, aby to clovek nemusel porad nahravat do mobilu a pak mazat, kdyz to nejede. Teoreticky by tim mohly jit prehravat i videa *.3gp, ale nemuzu vyzkouset. Sad

Jakej emulátor?

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2004 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
jiji2004 napsal:
Ahoj. Mám takový dotázek. Všimnul jsem si, že u některých barevných schémat, kterážto lze schrastit na netu, jsou u některých položek nastaveny velice efektní průhledné barvy. Zajímalo by mne jak téhle parádičky docílit, prte ani s EBS ani s SCT se mi to nějak nezadařilo. Think Dík. Smile

A u kterejch temat to bylo? Zkousels je otevrit v tech programech? Treba neco zjistis tak. Jinak na jednom obrazku je videt vyber barvy - muzes si tam uzivatelsky nastavit hodonoty R, G, B a pak Odstin, Sytost, Svetelnost - bylo by zajimavy videt ten dialog v anglickejch Windows - tezko rict, co znamena ta svetelnost - bud je to jas nebo pruhlednost, nic jinyho me nenapada. Ted to bohuzel nemuzu vyzkouset...

BTW pro testovani schemat se skvele hodi ten emulator, co se tady da stahnout. Taky se na tom daj dobre testovat Java hry, aby to clovek nemusel porad nahravat do mobilu a pak mazat, kdyz to nejede. Teoreticky by tim mohly jit prehravat i videa *.3gp, ale nemuzu vyzkouset. Sad

BAD NEWS:
Svetelnost znamena jas. A i kdyby ne, rozhodne neznamena pruhlednost. Very Happy
A ten emulator prehrava videa, ale bez zvuku. Coz neni zas tak spatny. Very Happy
2BEZY: Je to na hlavni strance nalevo: emulatory telefonu, asi 4 odshora, jinak taky http://www.siemensmania.cz/emulatory.php. Krome samotne simulace telefonu si OPRAVDU musis stahnout i ten soubor, jak je na nej ten odkaz uplne nahore. Very Happy Do pocitace se ti "nainstaluje mobil" - bude tam mit i filesystem, do kteryho muzes nahravat veci stejne jako do pameti telefonu. Kdyz to rozjedes, na obrazovku ti naskoci obrazek mobilu a muzes delat to samy co s opravdovym telefonem. Jenom to cely ma asi 30 MB.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2004 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Preferred book tone je melodie ktera se ma prehravat standartne k danemu tematu ti myslim k telef.seznamu. wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2004 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle software ma oproti Siemens Customization Tools jednu veeeeeelkou nevyhodu - neumi pracovat s GIF. Crying or Very sad
_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2004 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:

A ten emulator prehrava videa, ale bez zvuku. Coz neni zas tak spatny. Very Happy

Mě to přehrává aj se zvukem, ale řekl bych že dost potichu...tak zkus volume up wink

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:

A u kterejch temat to bylo? Zkousels je otevrit v tech programech? Treba neco zjistis tak. ...


Průhledné barvy jsou třeba u tohoto tématu

http://www.m65.info/fileadmin/cx65/themes/Girls/Calvin_Klein/Calvin_Klein.sdt

Zkoušel jsem je otevřít v EBS, SCT i Desktop Theme editoru, ale ani jeden program asi s průhlednými barvami pracovat neumí ...
Docela by mne zajímalo jak je to udělaný,kruciš kruciš Think
Návrat nahoru
ArtisJohny
kolemjdoucí

Založen: 18. 09. 2004
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2004 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mate nekdo nejaky hezky tema??? me to moc nejde. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 28, 2005 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ArtisJohny napsal:
mate nekdo nejaky hezky tema??? me to moc nejde. Sad


http://www.siemensmania.cz/themes.php




for @ll: de to i na x75?

_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group