clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - POMOC...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

POMOC...

 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Odblokování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cody666
kolemjdoucí

Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 11:54 am    Předmět: POMOC... Odpovědět s citátem

Ahoj LIdi, včera jsem si úspěšně updatoval CX65 na vyšší firmware, všechno šlo jako po másle...ale nějak jsem to nedomyslel...když jsem telefon zapl vyzval mě na vložení kódu přístroje a jelikož mám telefon z druhé ruky tak ho pochopitelně neznám, takže mám zablokovaný telefon a nemůžu s ním nic dělat...existuje prosímvás nějaké zaručené řešení? A kdyby ano co to znamená pro moje uložené data v telefonu? Dojde ke ztrátě???? Předem děkuju všem za odpověď... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkusil jsi apoň hledat????? Evil or Very Mad (kód telefonu, kód přístroje)
dej hledat a napiš 5008


kód:
odblokovanie kódu telefónu

Jednoducho odblokovať len kód telefónu PapuaUtils umožňuje v záložke Rôzne, tlačidlo 5008. Uveďte telefón do servisného módu a stlačte tlačidlo. Program skontroluje eeprom blok číslo 5008 a ukáže vám info o ňom. Teda či je kód prístroja zablokovaný alebo nie. Ak nie je, ukáže aktuálny kód a opýta sa, či kód chcete zresetovať. Ak hlášku potvrdíte, zresetuje sa alebo odblokuje kód prístroja.

_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cody666
kolemjdoucí

Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě že....taky že jsem našel pár informací, ale rád si přečtu radu nějakého odborníka kterej mi může odpovědět i na otázku co se týče ztráty dat... 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouze při odblokování nedojde ke ztrátě dat.
citace:
Prosím, pište výstižný předmět místo předmětů typu "POMÓÓÓÓC"!

Lock!

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Odblokování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group