clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Soubory zlobí...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Soubory zlobí...
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 3:44 pm    Předmět: Soubory zlobí... Odpovědět s citátem

Zdravim! Vyndal jsem na chvilku kartu a zandal. Normálně došlo ke zdvojení videí. Nevím, jestli to bylo tím, ale všiml jsem si toho krátce potom. Mám tam dvě od každého videa - Prostě 2 videa se stejným názvem. Všechny videa na kartě se záhadně duplikovaly. Nevíte někdo proč? Navíc u některých videí před vyndáním karty to psalo: Nelze přehrát! a potom zmizeli. Mám asi začarovanej mobil Crying or Very sad Díky předem všem za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fialekma
kolemjdoucí

Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To snad ani nejde to musis mit fakt nejakej začarovanej mobil Very Happy Very Happy . Co mas za phon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maceman
pisatel
pisatel

Založen: 05. 11. 2005
Příspěvky: 230
Bydliště: doma
Telefon: 736735877
687.40 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:35 pm    Předmět: Re: Soubory zlobí... Odpovědět s citátem

Serifus napsal:
Zdravim! Vyndal jsem na chvilku kartu a zandal. Normálně došlo ke zdvojení videí. Nevím, jestli to bylo tím, ale všiml jsem si toho krátce potom. Mám tam dvě od každého videa - Prostě 2 videa se stejným názvem. Všechny videa na kartě se záhadně duplikovaly. Nevíte někdo proč? Navíc u některých videí před vyndáním karty to psalo: Nelze přehrát! a potom zmizeli. Mám asi začarovanej mobil Crying or Very sad Díky předem všem za pomoc.
to se mi taky stalo nevim proc,ale nakonec jsem ty prebyvající soubory smazal ve ctecce a od te doby uz se to nestalo
_________________

HTC Desire

SE P990i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I mne se to stalo, bylo to spatnym nactenim karty, tak sem udelal zalohu, zformatoval ji a pak uz bylo vse OK
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fialekma napsal:
To snad ani nejde to musis mit fakt nejakej začarovanej mobil Very Happy Very Happy . Co mas za phon



SXG75 Metallic Black, původní FW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdy pomuze smazat prez ctecku ten systemovej soubor na MMC. Ale nekdy pomuze jen zaloha dat,format karty,a opetovne nahraní.
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, me se to stalo s MP3, vsechno jsem tam mel 2x a kdyz jsem se podival v PC na kartu, tak to tam fakt bylo 2x. A kdyz jsem to smazal jednou tak se ztratilo i to druhy:)) proste lol
_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tmik
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 01. 07. 2005
Příspěvky: 366
Bydliště: Frýdek-Místek

1289.92 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj taky mám s tím zkušenost , zrovna dneska
_________________
siemensu není nikdy dost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tmik napsal:
jj taky mám s tím zkušenost , zrovna dneska


Dneska byl asi nejakej divnej den jelikoz se mi to stalo taky Smile

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam,ze tenhle problem tu jeste nikdo neresil a jestli ano,tak se omlouvam za duplicitu,ale nikde sem to nemoh najit..

vcera sem si nahraval na kartu novy mp3 pres ctecku..donahraju,dam kartu do mobilu,chvili pockam nez se naindexuji soubory a pak se podivam do media playeru a koukam,ze z tech souboru tam jsou asi jen 3 z tech 20ti novych..tak se zase kouknu do ctecky,ale tam ty je vsech 20 novych..tak smazu ten systemovy soubor z karty,hodim do mobilu a to samy..tak zformatuju kartu,nahraju znova mp3 a ostatni soubory na kartu,+smazu nektery starsi mp3 z karty (ze by se treba nejak posunul limit souboru u meho phonu nebo tak..ale souboru sem tam mel max. 200),dam do mobilu a zase nic..soubory co jsem smazal se samozrejme nezobrazily,ale ani ty nove mp3 (az na vyjimky) se nezobrazily taky..mezete me nekdo poradit pls,ja uz nevim jak na to a customizaci se mi zas davat nechce:(
(pokud se to uz resilo,tak staci link,dik)

_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Staci aby ti pri nacitani karty nezhasl display, spust si treba navigaci a tam si nastav ze chces podsviceni na vzdy zapnuto a pak tam vloz kartu a pockej nez se ti nacte, uvidis to treba kdyz v ty aplikaci neco zkusis jestli to pujde pomalu nebo jako normalne
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem zkusil a nefunguje to..porad se nacita o tech 17 (cca) souboru min
_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A zkousel si to, ze naformatujes kartu a nahrajes tam ty soubory a pak to udelas jak sem rikal?
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to zatim ne..jen jsem smazal ten systemovy soubor na karte a pak jsem postupoval podle tebe..tak ja to vyzkousim jeste s formatem karty,ale asi az odpoledne,ted letim do skoly..
_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lubo1 napsal:
to zatim ne..jen jsem smazal ten systemovy soubor na karte a pak jsem postupoval podle tebe..tak ja to vyzkousim jeste s formatem karty,ale asi az odpoledne,ted letim do skoly..


Udělej to pčesne jak říka moucha...Formát katry,opětovné nakopírování MP3 a vložení do mobilu se spuštěnou navigací. Jinak taky doporucuju zkrátit příliš dlouhé nazvy a zkusit přejmenovat složky ve kterych sou t soubory umisteny. Občas se mi take stavá že když je v jedne složce přes 40 souborů tak to malinko zlobí,tak to zkus rozdelit do více složek

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group