clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Pamet SMS zprav je plná
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Pamet SMS zprav je plná

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Njuska
badatel
badatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 3:27 pm    Předmět: Pamet SMS zprav je plná Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nema zkusenost. Kamaradka ma EL71 a velmi casto (skoro kazdy druhy den) se ji objevuje hlaska, ze pamet na SMS je plna (blika ji tam vykricnik se symbolem SIM karty). Problem je, ze se ji to objevuje i presto, ze jinak v pameti telefonu nema ani jednu ulozenou zpravu/mail/MMS (pripadne treba jen jednu, dve ci tri SMS). Zkratka SMS zpravy se ji nejspise prednostne ukladaji na SIMkartu, kam se jich vejde asi jen 10. Pry zkousela vsechno a ji (bohuzel na dalku) uz nejsem schopnej poradit nic dalsiho.
P.S:Nekdy se ji take pry stalo, ze SMS zpravy nebyly na SIM videt a presto blikala ona hlaska (SMS ze SIM musela smazat v jinem telefonu).
FW41

_________________
Siemens S4, Siemens S10active, Siemens S25, Siemens S55 - (before). Siemens SX1 (FW15cz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stranger
badatel
badatel

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 197
Bydliště: 48.598530° N, 19.100260° E

276.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne sa to s tymto fw stavalo pomerne casto... islo o to, ze som si zvykol automaticky ukladat odoslane smsky a az nasledne ich mazat... a prave tieto smsky ako by boli vymazane z indexu databazy a nie fyzicky z databazy sms telefonu...

pomoc: 1. zrusit automaticke ukladanie po odoslani, 2. fw 38, ktory bol bez tohto bugu (a mozno aj fw45 ktory som na toto zatial netestoval) no a za 3. sms sa samozrejme daju zmazat cez simoco... tak sa ich urcite zbavis Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mispulin
badatel
badatel

Založen: 09. 07. 2004
Příspěvky: 144
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám přes den na PC Mobile master a je pravda, že pokaždý se mi ráno načtou SMS ze včerejšího odpoledne a večera, které už ale v mobilu nemám, protože jsem je ručně vymazal. Tak je ještě musím vymazat přes Mobile master. A to jak odeslané, tak přijaté. To znamená že nebýt této možnosti, tak se mi v mobilu kupí a kupí a za čas by mě to zřejmě hodilo stejnou chybu jak vám i když je normálně hned mažu.....a to mám FW41. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njuska
badatel
badatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je skutecne pravdou, ze s FW38 ji to nedelalo. Tak jsem jeste ke vsemu za debila, protoze jsem ji tenkrat basnil, jak je dulezite to nove FW (41) flashnout. Kvuli tomu si misto ctecky karet za 150Kc koupila kabel za 600Kc. Ach jo Sad
No, tak snad to poresi ta FW45. Myslite, ze bude v cestine? (nemam na mysli aplikaci lang packu).

_________________
Siemens S4, Siemens S10active, Siemens S25, Siemens S55 - (before). Siemens SX1 (FW15cz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stranger
badatel
badatel

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 197
Bydliště: 48.598530° N, 19.100260° E

276.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tazko aj to ledva... inak, ten langpack je uplne v poho, nemas sa coho bat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group