clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 - Vymazavaju sa kontakty
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 - Vymazavaju sa kontakty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leoš Jandejsek
kolemjdoucí

Založen: 09. 10. 2006
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To happyBOY78: moc díky za radu, vyzkouším to.
Je zajímavé, že když se podívám to toho adresáře APO, tak tam třeba ty zmizelé poznámky jsou, jen je telefon nenačte. Vypadá to, že telefon si asi jednou něco chybně uložil a po pokusu k tomu přistoupit zjistí chybu a přestane používat i další uložené údaje. Jen škoda, že se už nejspíš od pánů z Benq nedočkáme nového firmware, který by tento a podobné problémy řešil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám takový menší problém s kalendářem a seznamem.
Takže: Chtěl jsem si do kalendáře dát nový záznam, dal jsem možnosti/nový záznam a hodilo mě to zpět na náhled celýho kaledáře, pak se mi neukazovaly kontakty v seznamu (po zapnutí telefonu zase šly), tak jsem promazal seznamy volání a zprávy, pak jsem chtěl vymazat jedinou schůzku z kalendáře ale nemohl jsem se k ní dostat, po několika zap/vyp telefonu jsem to nakonec smazal, kalendář mi teď funguje jak má, ale smazaly se mi všechny kontakty. I po vyp/zap se mně nezobrazují. Zdá se, že kontakty jsou bohužel v kýblu. Tak bych se chtěl zeptat, čím to může být, aby se mi to už nestalo. Nejsou schůzky v kalendáři nějak provázaný s kontaktama? Dík za odpověď

_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 6:18 pm    Předmět: problém s položkou schůzky Odpovědět s citátem

Zjistil jsem, že mi nejde otevřít položka schůzky v organizéru. Vždy, když je chci otevřít, tak to akorát blikne a vymazají se všechny kontakty v adresáři. Po vyp/zap se kontakty znovu objeví. Nevěděl by někdo co s tím?
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 7:23 pm    Předmět: kalendář u S75 Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusil uložit a smazat upomínku v kalendáři a stalo se mi to, co jsem psal o příspěvek výše. Takže se mi seznamy a poznámky smazaly na trvalo. Tudíž mám kalendář v mobilu na houby.
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim mam podobny problem s S75(ver 47) bez patch,jako uz se tady resil: dnes rano se mi smazal Adresar..snazil sem se nahrat zalohu ale neslo to,tak jsem zkusil factory defaul a nahral sem zalohu adresare bez problemu..samozrejme se mi smazaly seznamy hovoru. Co me ale zarazilo tak se do tech seznamu nic nezapisuje.Prijate odchozi ani ztracene hovory!!Resp, ztraceny hovor se mi vubec neukaze ani na hlavnim obrazovce..Nevite nekdo co s tim?
_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reyjim
začátečník
začátečník

Založen: 03. 01. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2007 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..mi se zase po vymazání všech kontaktů, poznámek a záznamů v kalendáři a opětovném nahrání zálohy, neotvírají poznámky a seznamy příchozích a odchozích hovorů hlásí chyba databáze... Anxious
_________________
M75 (fw.05->12->13)+ 1 GB RS MMC Dual voltage Kingston+ HHB 600 + sériový kabel MA 8730P
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
johnC
kolemjdoucí

Založen: 05. 06. 2007
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tiez ma stve presne to iste co vas , na starej c55 som nikdy nemal problem s takym niecim a tuto hi-tech mobil to nezvlada
_________________
MT2... Sad, M35 Smile, C55:), K700i Sad, back to C55 zhanam nieco novsie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike76
kolemjdoucí

Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 10

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leoš Jandejsek napsal:
Ahoj fanoušci S75.

Mám úplně stejný problém. Vlezu do kalendáře (nebo do schůzek) a zmizí mi všechny údaje z kalendáře + poznámky + kontakty. Smazání seznamů příchozích, odchozích a ztracených hovorů nepomohlo (pomůže jen vypnout a zapnout telefon a nezkoušet prohlížet kalendář). Mám telefon se SW verzí 47, bez přidaných patchů. Tohle mi telefon začal dělat asi 14 dní po koupi, tak jsem tam nahrál poslední firmware a tak 2 měsíce bylo vše OK. Nevíte co s tím?

Předem díky za nějaké tipy a řešení.

Ahoj, tak mám ted také stejný problém, při nahlédnutí do kalendáře se mi smaže adresar do dalšího restartu telefonu. Podařilo se vám už někomu najít něco, jak se toho zbavit?

_________________
C10 - C35i - C55 - M55 - CX75 - S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A keby len to, hajzlik mi vymazal vsetky moje SMS zo SIM karty. Ani sa ma na nic neopytal. Mr. Green
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group