clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - BenQ stále žije - znovu představil model E81 a chystá 14 nov
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

BenQ stále žije - znovu představil model E81 a chystá 14 nov
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám od Benq LCD a jsem naprosto spokojen Hand . No taky že ve svý době stál 18 litrů Brick wall

Ale jinak si taky si myslím, že Acer udělal dobře...

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
majkrosoft
kolemjdoucí

Založen: 25. 12. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Co jinýho se dalo čekat než to že se tahle" značka" položí celá Laughing Vždyť vyráběli jen samej šunt a to nejen v mobilech. V PC to stojí za kulový,jak kvalita tak reklamace servis atd. Acer dobře věděl proč se téhle divize zbavil 8)
nojo tady nekdo dela ze sebe chytryho.benq ma nahodou kvalitni veci na pc.coz nemus vedet protoze je nepouzivas.ja mam par veci o benq a sou velmi kvalitni ,i vybavenosti.takze se zahrab.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

projektory a LCD jsou vyhlasene, ale mobily benq stoji zaprd, viz zkusenosti z ruznych diskuznich for..
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
majkrosoft
kolemjdoucí

Založen: 25. 12. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonfire napsal:
projektory a LCD jsou vyhlasene, ale mobily benq stoji zaprd, viz zkusenosti z ruznych diskuznich for..
ja mam od nich dvouvstvou vypalovacku s mnoha veci k tomu , a muzu rict kam se hrabe LG za tu cenu co sem kupoval vypalovacku benq s mnoha funkci bych za tu stejnou cenu koupil obycejnou 1 vrstvou vypalovacku LG. a byl to boj sehnat vypalovacku benq.LCD i projektor maj na velke kvalite,to hlavne v testech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

majkrosoft napsal:
jamaica napsal:
Co jinýho se dalo čekat než to že se tahle" značka" položí celá Laughing Vždyť vyráběli jen samej šunt a to nejen v mobilech. V PC to stojí za kulový,jak kvalita tak reklamace servis atd. Acer dobře věděl proč se téhle divize zbavil 8)
nojo tady nekdo dela ze sebe chytryho.benq ma nahodou kvalitni veci na pc.coz nemus vedet protoze je nepouzivas.ja mam par veci o benq a sou velmi kvalitni ,i vybavenosti.takze se zahrab.


Mno, od BenQu si uz z principu nic nekoupim... pohrbil mi moje telefony, a nemuzu na trhu najit zadnou srovnatelnou nahradu. Vsechny maji zavazne nedostatky, a to ty, ze jim bud chybeli naprosto zakladni funkce (samsung), a nebo mely uplne dojebnute ovladani (SE), nebo neumeli odesilat SMS bez diakritiky, a neumely take zakladni funkce (nokia).
Moc jim dekuju... Fakt, tohle jim nikdy nezapomenu. Za to jim sem tak vdecnej, jako nikdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
majkrosoft
kolemjdoucí

Založen: 25. 12. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 3:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

N3o21 napsal:
majkrosoft napsal:
jamaica napsal:
Co jinýho se dalo čekat než to že se tahle" značka" položí celá Laughing Vždyť vyráběli jen samej šunt a to nejen v mobilech. V PC to stojí za kulový,jak kvalita tak reklamace servis atd. Acer dobře věděl proč se téhle divize zbavil 8)
nojo tady nekdo dela ze sebe chytryho.benq ma nahodou kvalitni veci na pc.coz nemus vedet protoze je nepouzivas.ja mam par veci o benq a sou velmi kvalitni ,i vybavenosti.takze se zahrab.


Mno, od BenQu si uz z principu nic nekoupim... pohrbil mi moje telefony, a nemuzu na trhu najit zadnou srovnatelnou nahradu. Vsechny maji zavazne nedostatky, a to ty, ze jim bud chybeli naprosto zakladni funkce (samsung), a nebo mely uplne dojebnute ovladani (SE), nebo neumeli odesilat SMS bez diakritiky, a neumely take zakladni funkce (nokia).
Moc jim dekuju... Fakt, tohle jim nikdy nezapomenu. Za to jim sem tak vdecnej, jako nikdo.
to ja sem taky premyslel do jakyho mobylu bych sel.po M55 sem potreboval nahradu, a nasla se SXG75.zadnou jinou znacku nechci protoze si na to clovek proste zvykne a nechce nic jinyho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

N3o21 napsal:

Mno, od BenQu si uz z principu nic nekoupim... pohrbil mi moje telefony


BenQ ich mozno pohrbil, ale zabil ich Siemens. Sad but true.

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

N3o21 napsal:
majkrosoft napsal:
jamaica napsal:
Co jinýho se dalo čekat než to že se tahle" značka" položí celá :lol: Vždyť vyráběli jen samej šunt a to nejen v mobilech. V PC to stojí za kulový,jak kvalita tak reklamace servis atd. Acer dobře věděl proč se téhle divize zbavil 8)
nojo tady nekdo dela ze sebe chytryho.benq ma nahodou kvalitni veci na pc.coz nemus vedet protoze je nepouzivas.ja mam par veci o benq a sou velmi kvalitni ,i vybavenosti.takze se zahrab.


Mno, od BenQu si uz z principu nic nekoupim... pohrbil mi moje telefony, a nemuzu na trhu najit zadnou srovnatelnou nahradu. Vsechny maji zavazne nedostatky, a to ty, ze jim bud chybeli naprosto zakladni funkce (samsung), a nebo mely uplne dojebnute ovladani (SE), nebo neumeli odesilat SMS bez diakritiky, a neumely take zakladni funkce (nokia).
Moc jim dekuju... Fakt, tohle jim nikdy nezapomenu. Za to jim sem tak vdecnej, jako nikdo.


Mám na to podobný názor. Nyní jsem se pootočil po jiných, objevil jsem LG, je pravda, že jsou designově perfektní - zejména Shine, klasická čokoláda, Prada, ale i KE800 či KG320S. Co jim chybí ? takové možnosti operací, jaké byli u siemensů či BS, a to vč. témat, přehrávání videa na šířku, mp3 hraje jenom se sluchátky. Osobně jsem si pořídil teď toho Shine a co píšu je bohužel pravda. Na první pohled luxus...............toť ale bohužel vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricardo
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: PP, KE

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BenQ-Siemens žije a má nové véčko A53.

kód:

http://mobil.idnes.cz/benq-siemens-zije-a-ma-nove-vecko-a53-bude-i-u-nas-fql-/mob_benqsiemens.asp?c=A070406_211326_mob_benqsiemens_ada

_________________
Motorola T2288 -> Blokia 3310 -> CXT65v50+patche -> EL71v45 + Pretec 512MB microSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricardo
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: PP, KE

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:31 pm    Předmět: Vyhlasenie slovenskeho distributora znacky Benq Odpovědět s citátem

Vyhlasenie slovenskeho distributora znacky Benq
viac info:
kód:

http://www.zive.sk/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=121738

_________________
Motorola T2288 -> Blokia 3310 -> CXT65v50+patche -> EL71v45 + Pretec 512MB microSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majkrosoft
kolemjdoucí

Založen: 25. 12. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 2:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dalsi model se chysta ven SF71
kód:
http://mobil.idnes.cz/benq-siemens-pripravuje-novy-top-model-sf71-dockame-se-pdz-/mob_benqsiemens.asp?c=A070412_154213_mob_benqsiemens_ada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alfah4ns
badatel
badatel

Založen: 06. 06. 2005
Příspěvky: 103

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vcera sem zmenil nazor na BenQ....mame lcd monitory od BenQ ve skole ale pc ucebna je udelana na hovno, takze kabely zavazi tomu, kdo je o lavici vic vpredu...tak se mi podarilo jeden shodit ze stolu na zem....a je 100
% ok az na par skrabancu na levem hornim rohu...sem ani nedychal....
kdyby byly tely benq taky takove...a lespi soft....tak nenio co resit....jinak siemens rulezz....

_________________
C35 --> M35i --> ME45 --> nokia 3510i (blééé) --> S55 + DCA-510 + 1,58MB+patche --> S68 + DCA-140 + DCA-110
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cedan
kolemjdoucí

Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

majkrosoft napsal:
dalsi model se chysta ven SF71
kód:
http://mobil.idnes.cz/benq-siemens-pripravuje-novy-top-model-sf71-dockame-se-pdz-/mob_benqsiemens.asp?c=A070412_154213_mob_benqsiemens_ada


V pozadí jsem si všiml že je tam i BS E 81.No nechám se překvapit a budu jedině rád,pokud bude!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co takhle se podívat 2 příspěvky nad ten tvůj? Brick wall
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja doufam ze BSQ ani BenQ uz nikdy nic neproda Very Happy
ne... BenQ je znama rejzova znacka, vsechno ma nejlevnejsi, ale taky kvalita odpovida... na pohled hezky, asi jako nakup na vietnamskym trzisti, a v obyc obchode.

Telefony doufam delat nebude Very Happy uz takhle je toho dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group