clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - s45 - nova neoriginal bateria
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

s45 - nova neoriginal bateria

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pakozdy
kolemjdoucí

Založen: 30. 03. 2007
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 9:39 pm    Předmět: s45 - nova neoriginal bateria Odpovědět s citátem

zdar ..

kupil som do S45 novu neoriginal bateriu 1100 li-pol a telefon sa po zasunuti na nabijacku a zhasnuti podsvietenia displeju vypne.
cital som clanky o tom ze s neoriginal bat. je to dost loteria ale zaroven som cital, ze by mohlo pomoct nastavenie nejakych parametrov v telefone (eeprom) .
Co je pravdy na tej druhej moznosti ?
dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kill_me604
začátečník
začátečník

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 31

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 8:36 pm    Předmět: Re: s45 - nova neoriginal bateria Odpovědět s citátem

pakozdy napsal:
zdar ..

kupil som do S45 novu neoriginal bateriu 1100 li-pol a telefon sa po zasunuti na nabijacku a zhasnuti podsvietenia displeju vypne.
cital som clanky o tom ze s neoriginal bat. je to dost loteria ale zaroven som cital, ze by mohlo pomoct nastavenie nejakych parametrov v telefone (eeprom) .
Co je pravdy na tej druhej moznosti ?
dik.


Tak to mi neco pripomina, asi pred rokem jsem si koupil baterii z dilynamobily.cz. Prvnich par dni byla OK, dokud jsem nebyl nucen pripojit nabijecku. Po pripojeni telefon zabrucel a vypnul se. Poslal jsem ji na reklamaci s popisem zavady a ty "ventylove" mi ji poslali na zpet stim, ze kapacita odpovida udajum na baterii. Shocked Takle jsem ji jeste parkrat reklamoval, ale porad to bylo zbytecne "beztak posilali nazpet ten samy kus". Nakonec jsem ji rozebral a zjistil, ze 2 ze 3 kontaktu baterie jsou z vyroby nedopatrenim spojeny, coz poskodilo elektroniku hlidajici nabijeni. Nakonec jsem vyraboval stary akublok z orig baterie a dal do ni novy akublok z nove "nefunkcni" baterie. Confused

_________________
-----------------------------------------------------------------

Alc OTC => Alc OTV db @ => C35i => Me45 => Me45i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamobil
badatel
badatel

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 167
Bydliště: Žďár n.S.

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co by si taky chtěl za ty prachy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group