clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 11:04 am    Předmět: Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW) Odpovědět s citátem

Protože se množí dotazy ohledně urtvené SX1 či problémy s patchováním, rozhodl jsem se založit tento topic, kde můžete psát o těchto SW a HW problémech. Ostatní topiky s touto tématikou buduou zamknuty.
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
locki
začátečník
začátečník

Založen: 06. 09. 2005
Příspěvky: 63
Bydliště: Ostrava

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pri prijmuti hovoru se telefonek najednou sekl. po vyjmuti baterky a zapnuti uz nenajel. po rozebrani a vycisteni od prachu a po trojhmatu jednou najel. potom jen pipne a chcipne.

je v nem SW 12 nejde prehrat na vyssi protoze pc telefon nenajde. kabel je urcite funkci patchuju s nim druhy sx1

takze asi dalsi mrtvolka Sad

_________________
Alcatel 501 a pak skok na SX1=>



SX1 150 Mhz FW 15 CZ + 20 patchu + grafika+ 512 MMC Kingstone | vymeneny origos kryt | Prodan|doma dve mrtve MMI desky | Presel jsem na Mio A701|PDA|GSM|GPS|
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
japex
začátečník
začátečník

Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Svidnik

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som mal telefon vo vrecku a ked som ho vybral som zistil ze zamrzol. Vybral som baterku zapol som ho a zistil som ze mi nejdu tlacidla 9,0,mriezka,prave ovladacie tlacidlo. V telefone ma zaseknutu jednu skrutku takze ho nemozem rozobrat. Moze mi niekto pomoct ako vybrat tu skrutku? Dakujem
_________________
3310->c60->s65->sx1-12 patch's 128 sandisk - 3310 --: N80
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xXxTRA^^
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 13. 07. 2006
Příspěvky: 871
Bydliště: Ostrava

5896.92 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

japex: jedine torx pet, popripade torx 6 pokud je sroub pozkozeny...
_________________

IMG Hosting | iProtebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
japex
začátečník
začátečník

Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Svidnik

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem preco ale uz mi funguje nechal som polozeni na stole ked som isiel do skoly a ked som sa vratil vsetko funguje.
_________________
3310->c60->s65->sx1-12 patch's 128 sandisk - 3310 --: N80
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xXxTRA^^
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 13. 07. 2006
Příspěvky: 871
Bydliště: Ostrava

5896.92 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to zase zacne blbnout, neboj Very Happy
_________________

IMG Hosting | iProtebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
japex
začátečník
začátečník

Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Svidnik

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xXxTRA^^ napsal:
to zase zacne blbnout, neboj :D

Uz sa mi to raz stalo ale o 5 minut to islo. Teraz to neslo celi den.

_________________
3310->c60->s65->sx1-12 patch's 128 sandisk - 3310 --: N80
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 7:51 pm    Předmět: úmrtí Odpovědět s citátem

Je to opravdu zajímavé. Mě umřel SX1 asi tak před měsícem a nefunguje doteďka.
Vytáhl sem ho taky jednou z kapsy, podíval sem se na display a byl tam zamrznutý spořič s časem. Vytáhl sem baterku, asi minutu sem ji měl venku a pak sem ji tam zase dal. SX1 se rozjel, ale zamrznul na té bílé obrazovce s logem Simense. skoušel sem to asi tak 10x a pak sem udělal trojhmat. Zapnul sem ho a on se tvářil naprosto mrtvě, tak sem si říkal, že se na to mrknu později. Asi o 5 hodin později se z něho začaly ozývat zvuky, jako při vybité baterii. vyjmul sem tedy baterku a nechal sem ho asi 3 dny bez ní. Po třech dnech sem ho připojil asi na 8 hodin na nabíječku a skusil ho zapnout. Při pozorném zkoumání jsem zjistil, že se při pokusu o zapnutí neudělá nic, jen nepatrně ztmavne display. Skoušel sem taky hodně často trojhmat, ale vypadalo to, jakoby se SX1 a trojhmat vůbec neznali. Když sem se pokusil najet do SWUP modu tak se mi to ma druhý pokus povedlo. skusil sem přehrát FW, ale vždy se mi to zaseklo na hlášce o nezdařeném nahrání FW a červené obrazovce.
Takhle to skouším kombinovat už měsíc a tajně doufám, že se jednoho dne můj "miláček" vzpamatuje, ale zatím to vypadá pořád stejně špatně. Sad

Kdyby proto někdo měl alespoň vysvětlení, nebo jště líp, řešení, tak bych mu byl nesmírně vděčný. Díky Smile

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto ako keby som napisal ja, akurat, ze ja som zistil, ze su problemy s SX1 az vtedy, ked sa ozvala vybita bateria. Vytiahol som ju z vrecka a display bol rozhodeny, a presne sa spraval tak isto ako tvoj. Vymenil som MMI a to iste. Chyba bude niekde inde ked zistim dam vediet.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 8:10 pm    Předmět: MMI Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
Toto ako keby som napisal ja, akurat, ze ja som zistil, ze su problemy s SX1 az vtedy, ked sa ozvala vybita bateria. Vytiahol som ju z vrecka a display bol rozhodeny, a presne sa spraval tak isto ako tvoj. Vymenil som MMI a to iste. Chyba bude niekde inde ked zistim dam vediet.

Ty jsi vyměnil MMI desku a pořád Ti SX1 nefunguje? Shocked Shocked Shocked
Myslel sem si, že by mi výměna MMI pomohla...
To je teda hodně divé.
Chtěl bych ještě dodat, že nějakou mechanickou závadou způsobenou špatným zacházením to určitě není. Dávám si na svou SX1 pozor a opatruju ji jak nejvíce můžu, takže fakt nevím co se mohlo stát...
Funguje ti SWUP mod? některým lidem to nefunguje a mají ty samé příznaky...
Co navrhuješ skusit? Nepomohl by Testpoint?

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Testpoint je to posledne co budem robit. Neskusal som este prepalit soft. Inac fungovala mi bez problemov vyse 2.5 roka, az na jeden sprosty stvrtok, ked sa mi to stalo...
Este: ked telefon stlacim tak sa snazi nabehnut. Napise vlozte SIM a ked ju dam tak sa sekne.
Radu nepotrebujem, akurat od niekoho komu sa to stalo a vyriesil to. Napadlo ma, ze by do mohol byt konektor medzi zakladnou doskou a MMI. E-goldom to asi nebude, ale skusim ho vymenit. MMI doska mi pripada byt dobra, nakolko aj druha sa sprava tak isto a ta by mala byt OK. Momentalne ma to az tak netrapi, pretoze mam miesto nej nahradu (S75). A to sa mi stalo, ked som na nu mal kupca... Twisted Evil

_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 8:33 pm    Předmět: Nokia Odpovědět s citátem

To já sem dopadl hůře. Mě to štve úplně maximálně, protože místo mojí nefunkční SX1 mám ted Nokii 5110(ta nejstarší Nokia, co snad existuje-má obrovskou antenu a je velká jako briketa).
A skoušel si ty plošné spoje prohnat horkovzdušnou pájkou jak radí někteří tady na foru? mě se to nezdá až tak marný pokus , ale brání mi v tom 2 věci:
1) nemám horkovzdušnou pájku.
2) bojím se, že se mi k té desce připečou některé ty plasty(například ten konektor...)

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu vetu, s tou radou ze nepotrebujem, som myslel tak, ze su tu prispievatielia, ktory napisu "vyskusaj toto alebo tamto" a prefuknut horucim vzduchom som este nerobil, lebo som mal ine problemy a casu nebolo. Ked budem mat cas tak skusim vymenit E-gold a potom sa uvidi. Zato som to napisal aby sa vyjadril niekto kto uz mal taky problem a vyriesil.

...MMI to neude...

_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
locki
začátečník
začátečník

Založen: 06. 09. 2005
Příspěvky: 63
Bydliště: Ostrava

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prodam svuj foun je ve skvelem stavu kdyztak napist soukromou zpravu domluvime se Very Happy
_________________
Alcatel 501 a pak skok na SX1=>



SX1 150 Mhz FW 15 CZ + 20 patchu + grafika+ 512 MMC Kingstone | vymeneny origos kryt | Prodan|doma dve mrtve MMI desky | Presel jsem na Mio A701|PDA|GSM|GPS|
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dit3
začátečník
začátečník

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 53

131.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravicko, už je to pul roku co jsem bez seveho milaska...sexyjedničky. To jsem jednou jednoho nedelního dne snažil narvat do SX1 ten Crystal mega patch... Patchovani jsem opakoval snad 13x a pokažde mi to vyhodilo chybu..mam pocit ze nejaky problem u patchovani sekce kde je disk A. No když jsem se na po13x rozhodl se na to vykašlat a nahrat si CZ 15FW bez patchu,tak mi ma mila sexyjednička vypovedela sluzbu. Uprostred nahravani FW se mobil ukončil a nenabehl vice. Tak me napada ciste teotericky..neni jina moznost nez vymena zakl. desky? Dekuji vřele
_________________


MT50 fw18 --> M55 fw10 --> M55 fw11 tuning DEAD --> M55 fw91 --> SX1 fw15 :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group