clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Potrebuji foto CD EL71 se software!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Potrebuji foto CD EL71 se software!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mimoxx
kolemjdoucí

Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 4:48 pm    Předmět: Potrebuji foto CD EL71 se software! Odpovědět s citátem

Prosim o pomoc!!! Pokazil sa mi EL71 a neda sa uz opravit! Uznali mi reklamaciu, akurat pozaduju dodat kompletne balenie! Neviem na co, vsak i tak pojde na zosrotovanie (skoda ho bude!) Nemozem vsak najst CD so software. Najlepsi by bol scan, stacilo by mi aj kvalitnejsie foto CD, pripadne odkaz na obrazok, nalepim ho na prazdne CD, ved i ta to nik nebude pozerat! Dik za pomoc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to v tomto případě dodal raději bez CD. Pokud ti tu reklamaci už uznali, neměli by lpět na takové maličkosti. To už přece nebudou nikomu dál prodávat použité doprovodní CD. Když jim dáš krabici, nabíječku, návod a ostatní dokumenty, mělo by to stačit.
Možná by bylo lepší jim to CD nedávat než jim dát falešné... Takové zvláštní řešení Smile . Ale je to na tobě. Nějaký majitel EL71 by ti scan udělat mohl...

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sweet
začátečník
začátečník

Založen: 10. 12. 2005
Příspěvky: 65

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sak skus dat vsetky papiere s krabicou a ak budu pytat potom este aj cd tak to tak spravis.najprv skus bez cd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mimoxx
kolemjdoucí

Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 7:42 am    Předmět: Som si myslel aj ja, ze su normalny... Odpovědět s citátem

Vsak prave ze uz som to skusil bez CD, ale ten pracovnik trval na tom CD, lebo by inak dostal fon k nahrade!!! Aky byrokratizmus!!! Ved ten fon ide na zosrotovanie!!! Volal som aj na help 905 a po 2 hod. zistovania mi oznamili, ze od toho CD snad zalezi prezitie ludstva a musi tam byt!!!!
Snad Orange to CD zrujnuje, alebo znizi milionove zisky, fakt neviem??!! Mam vyskusat na pobockach, ci nemaju nejake naviac !!! Aka zvrhlost, kto by mal naviac a odkladal CD od fonu, ktoreho vyrobca skrachoval pred vyse pol rokom!!! Preto prosim o foto toho CD, predpokladam ze su tak blbi, ze im to bude stacit, oni proste len buzeruju cloveka!!! To su sluzby zakaznikom na najvyssej urovni!! Ved podla zakona, nemusi spotrebitel pri reklamacii predlozit ani originalny obal!!! Ved kto by mal vsetky skatule odkladat 2 roky!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ved mu niekto poslite svoje CD, ak ho nepotrebujete :-)
_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 10:27 am    Předmět: Byrokracie Odpovědět s citátem

S byrokratami se musí vyběhnout. Jestli je to možné zkus jinou prodejnu nebo znovu zavolat na infolinku a vyhrožovat přechodem ke konkurenci nebo mě ještě napadá jim oznámit, že to CD od výrobce např. bylo poškozené už od výrobce a tak sis vypálil zálohu a ten originál vyhodil.

Jednoduše to nechtějí vyreklamovat, a tak si našli záminku v podobě CD.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak, vždycky si něco najdou, protože je pro ne výhodnější samozřejmě neuznat reklamaci. Ale jestli jsi psal, že je to u Orange (operátora), tak by jim snad mělo jít v první řadě o to, že budeš dál využívat jejich služby, nebo snad ne?! To je zvláštní

Já jsem reklamovat u T-Mobilu C75 (u nich koupenou) a dokonce mi na dobu reklamace nabízeli náhradní telefon.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

5506.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

t-mobile rulez Smile

mno jak to tak čtu... je to pěkná prasárna... reklamaci by měli uznat jen když dodáš foun a doklad o koupi... i když je zase fakt že je divný že si za cenu koupíš telefon cd a veškerý příslušenství a vrátíš jim jen telefon.. tak potom v podstatě dostaneš příslušenství zdarma mno nvm jak tohle přesně funguje Smile

_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mimoxx
kolemjdoucí

Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 12:45 pm    Předmět: Foto CD staci! Odpovědět s citátem

S reklamaciou ako takou problem nebol, sami mi navrhli zrusenie doterajsej zmluvy, ved co ine zostava, ak sa neda opravit! Najradsej by som bol ak by sa dal opravit, dobryto bol mobil! Akurat na vine je byrokracia, proste maju predpis a ten nepusti!! Chlapi, vy ste asi neboli na vojne, ked rozkazu skocit do studne musis, ale kedze je demokracia, tak po vykonani rozkazu sa mozes stazovat :-)
Orange ma dost stve svojim pristupom, sa zoberem ku konkurencii a preklopim aj mangelku a dceru !!!
A co sa tyka CD netreba ho posielat, to je narocne a drahsie riesenie, staci lepsie foto nalepim to na CD a naschval tam nahrajem nejake Pecko :-) ! Sto pro, ze si to nik ani nevsimne!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mimoxx
kolemjdoucí

Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:
t-mobile rulez Smile

mno jak to tak čtu... je to pěkná prasárna... reklamaci by měli uznat jen když dodáš foun a doklad o koupi... i když je zase fakt že je divný že si za cenu koupíš telefon cd a veškerý příslušenství a vrátíš jim jen telefon.. tak potom v podstatě dostaneš příslušenství zdarma mno nvm jak tohle přesně funguje Smile


Na druhej strane, im je uz neopravitelny telefon s prislusenstvom iba na dve veci na nic a na ho....(zosrotovanie wink) , takze teoreticky si to prislusenstvo moze zakaznik nechat ako kompenzaciu za dobu nefunkcnosti mobilu! Ja som ho mal v servise 3x a vzdy min 3 tyzdne! Ved oni to stare prislusenstvo dalej nepredavaju, maju len starost a zvysene naklady na jeho likvidaciu!!! A ked sme pri tom akurat som si do neho kupil 850mA baterku a nahradnu nabijacku! Vytesoval som sa, ako dlho mi teraz vydrzi, ale bohuzial, nestihol som to... Sad a mne to tiez teraz nik nezaplati a mam minimalne milion krat mensi zisk nez Orange...!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siemens-el71
začátečník
začátečník

Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ti to cvaknem len si musim dat nabit fotak, ak by som zabudol tak mi to pripomen na icq 318847480

tip: predavali sa aj take cedecka z bielym vrchom.

_________________
Moje telefony.

Siemes A31, Motorola T228, Siemens A50, Nokia 3310, Siemens CXT65 ( moja srdcovka, fw 50, + milion patchov ), Siemens EL71, --> chlapci sry. ale uz je tam qtec 9100
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
siemens-el71
začátečník
začátečník

Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to cd som nenasiel ale vcakol som ti cd od rychleho intenetu, skus ich s tym oblbnut, chod do inej predajne a daj im to ze je tam vsetko.

http://www.i4design.tym.sk/cover.jpg

_________________
Moje telefony.

Siemes A31, Motorola T228, Siemens A50, Nokia 3310, Siemens CXT65 ( moja srdcovka, fw 50, + milion patchov ), Siemens EL71, --> chlapci sry. ale uz je tam qtec 9100
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mimoxx
kolemjdoucí

Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si mi ale srandista, to tam mozem dat rovno DVD s Funesom, nech sa aspon zasmeju... Very Happy To radsej skusim vyrobit nejaku kamuflage, ze tam iba napisem "Instalacne CD EL71" a to bude vyzerat doverihodnejsie!! Ale moc Dik za ochotu, len skoda ze si zatial len jediny kto pomohol... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siemens-el71
začátečník
začátečník

Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sory ale niak neviem najst to cd, skus google, no to ta asi uz napadlo Very Happy
_________________
Moje telefony.

Siemes A31, Motorola T228, Siemens A50, Nokia 3310, Siemens CXT65 ( moja srdcovka, fw 50, + milion patchov ), Siemens EL71, --> chlapci sry. ale uz je tam qtec 9100
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vangelm
začátečník
začátečník

Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 64

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 4:54 pm    Předmět: Re: Potrebuji foto CD EL71 se software! Odpovědět s citátem

mimoxx napsal:
Prosim o pomoc!!! Pokazil sa mi EL71 a neda sa uz opravit! Uznali mi reklamaciu, akurat pozaduju dodat kompletne balenie! Neviem na co, vsak i tak pojde na zosrotovanie (skoda ho bude!) Nemozem vsak najst CD so software. Najlepsi by bol scan, stacilo by mi aj kvalitnejsie foto CD, pripadne odkaz na obrazok, nalepim ho na prazdne CD, ved i ta to nik nebude pozerat! Dik za pomoc!


Odkial si? a kupoval si to v Orange alebo T-mobile? Ja mam to z Orange-u, tak ti ho mozem dat.

ICQ: 332508807
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group