clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C35i + 1500mAh LiPo baterie?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C35i + 1500mAh LiPo baterie?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
k.karel
kolemjdoucí

Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 11:10 pm    Předmět: C35i + 1500mAh LiPo baterie? Odpovědět s citátem

C35 je sice vykopávka, ale používám ji u PC a nechce se mi přepisovat sw, kerým jí ovládám. Odešla mi baterie a tak jsem koupil 1500mAh LiPo baterii na které je uvedeno napětí 3.7V,problémem je,že si s ní C35 nějk neví rady a domnívá se,že ne nabitá tzn. ukončí nabíjení po pár sekundách a stejně tak po zapnutí se vypne s tím, že je baterie vybitá. Netušíte co s tím?

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

typický nešvar některých neoriginálních baterií, telefon se k nim prostě nezná. Ale zdá se mi, že čím nižší je ta UDÁVANÁ kapacita, tím lépe baterie s telefonem funguje - v MT50 jsem měl NĚCO s 850mAh a nabíjení i chování telefonu bez problému.

Čili buď koupit další neoriginál baterii, nebo hodit stávající i s telefonem do nejbližší řeky...

mimochodem, to "k." ve Vaší přezdívce, neznamená to náhodou K.rajíček? 962:1, že ne, ale co kdyby... 8)

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
imtek
začátečník
začátečník

Založen: 18. 07. 2006
Příspěvky: 66

67.88 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:36 pm    Předmět: Re: C35i + 1500mAh LiPo baterie? Odpovědět s citátem

No tenhle problém jsem řešil u baterie Li-on 1300mAh. Stačilo v telefonu přes jistej program změnit profil baterie. Já ho změnil podle přednastaveného profilu na 1000mAh a pak telefon bežel v pohohě, v pořádku nabíjel a vybíjel až do úplného vybití baterie. Applause



_________________
Siemens M35i (FW25+T9CZ) => Siemens ME75 (FW22) + Krokodýl DCA-510 => ME75@C75-FW22 => odpálená FLASH => reklamace => dočasně M35i => ME75 neopravitelná => SE V630i => M75@CX75(FW25)+MP14+EP2.3+51patchů+MMC1GB+IFL-600 => Lenovo A660 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group