clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Pracujeme s Jimm
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Pracujeme s Jimm
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dadak
kolemjdoucí

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 26

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Duku napsal:
Ano, objavil. Elf XTask Arrow http://www.siemensmania.cz/content.php?id=838
Ale nemozes pri tom spustat dalsiu java aplikaciu.


Díky, stáhnul jsem si patche, ale nikde nemůžu najít SWI-Hook pro S75. Je nutné mít tam nainstalované všechny tyto patche (Elfloader, SWI-Hook a Funkční knihovny)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duku
uživatel roka 2008
uživatel roka 2008

Založen: 18. 12. 2004
Příspěvky: 1027
Bydliště: Liptovský Mikuláš
Telefon: EL71v45
28.71 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi si zle hladal Arrow SWI-Hook pre S75 FW47. A dalsie otazky tykajuce sa elfov pis nabuduce to sekcie na to urcenej http://www.siemensmania.cz/forum/viewforum.php?f=69 wink
_________________
EL71 Black FW45 + Kingston 2GB + DCA-110 + DCA-140 + HHS-150
>Daruj krv<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dadak
kolemjdoucí

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 26

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuji za soubor, asi jsem ho přehlédl. Myslel jsem si, že tento soubor zde chybí, proto jsem to napsal do diskuze pod článek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luky52
kolemjdoucí

Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 6:58 pm    Předmět: Jimm na C75 Odpovědět s citátem

Prosím o pomoc. 3el jsem krok po kroku podle návodu na siemenasmanii, ale mo chvíli načítání mi to vždy napíše : Odpojovací paket nemůže být zpracován (#135.1).... pomůžete prosím? jsem v koncich Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugovesely
kolemjdoucí

Založen: 07. 09. 2007
Příspěvky: 23

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:25 pm    Předmět: Problém s se zamrzáním S65 pri používání jimmu Odpovědět s citátem

Dobrý den,
Prosím poradte mi. Nedávno jsem objevil díky nejmenovanému časopisu ABC tento java program Jimm. Neváhal jsem a stáhl jsem si do svého mobilu (siemens S65) nejnovější verzi. Vse klapalo pohodove, nastavil jsem si jimma dle vaseho návodu. Pak se ale vyskytla chybicka, vlastne chyba, veliký háček v tom, že pokaždé, když se snažím vyplnit mé icq číslo do možnosti-účet, mobil krátce pípne a zamrzne (tj. svítí, ale displej je bílý a nelze nic delat). do provozu ho uvedu vyndáním a zandáním baterie. takový to problém zamrzání mám i s funkcí budíku pri vypnutém telefonu, myslím že je to od té doby co sem ho nekolikrát kvuli problémum s pametí formátoval (tj.pamet telefonu) od té doby tež nefunguje T9. myslíte si že pomůže preinstalování FW verze?dekuji.

_________________
HUGO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group