clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C25 a LI-ION 900 mAh
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C25 a LI-ION 900 mAh

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
testus
kolemjdoucí

Založen: 14. 04. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2006 1:06 pm    Předmět: C25 a LI-ION 900 mAh Odpovědět s citátem

Zdravím, koupil jsem do stařičké C25 novou batrii LI-ION 900 mAh. Potíž je v tom, že když dám telefon nabíjet originální naíječkou k ME45 (tu původní k C25 už nemám), tak se nějakou dobu nabíjí a pak se telefon vypne. Když telefon znovu zapnu, tak indikace ukazuje nabitou baterii, ale když připojím nabíječku, zase začne nabíjení. Chvíli se nabíjí a pak se telefon zase sám vypne...
Je to s LI-ION baterií normální, nebo je to nějaká závada nebo nekompatibilita? Bude tahle baterka v C25 správně fungovat? Díky za odpověd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2006 1:16 pm    Předmět: Re: C25 a LI-ION 900 mAh Odpovědět s citátem

testus napsal:
Zdravím, koupil jsem do stařičké C25 novou batrii LI-ION 900 mAh. Potíž je v tom, že když dám telefon nabíjet originální naíječkou k ME45 (tu původní k C25 už nemám), tak se nějakou dobu nabíjí a pak se telefon vypne. Když telefon znovu zapnu, tak indikace ukazuje nabitou baterii, ale když připojím nabíječku, zase začne nabíjení. Chvíli se nabíjí a pak se telefon zase sám vypne...
Je to s LI-ION baterií normální, nebo je to nějaká závada nebo nekompatibilita? Bude tahle baterka v C25 správně fungovat? Díky za odpověd.

Vypínání velmi pravděpodobně způsobuje právě ta vysokokapacitní baterka, to samé mi dělala MT50 s neoriginální 850mAh baterií.

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schmitt
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 10:23 am    Předmět: Mám v c25 dokonce Li-ION 1400 mAh. Odpovědět s citátem

Když jsem si před 2 lety pořizoval do c25 vysokokapacitní baterii Li-ION 1400 mAh, byla to velká neznámá. Ze Siemensu mi tehdy odpověděli, že c25 podporuje pouze klasické Ni-MH akumulátory, o podpoře Li-ION u modelu c25 nemají žádné informace. To jsem totiž předtím v nějakém shopu na netu objevil možnost objednat si do c25 baterii Li-ION 1400 mAh. Tak jsem to risknul (přinejhorším bych "vyhodil z okna" cca. 410,-- Kč včetně poštovného, klasická baterie Ni-MH 650 nebo Ni-MH 700 přišla tehdy s poštovným na nějakých 250,-- Kč).
Rozdíl oproti klasické Ni-MH baterii je hlavně v době výdrže v pohotovosti. Ta moje Li-ION 1400 mAh vydrží zhruba 7-10 dnů v pohotovosti při normálním používání mobilu, po prvním nabití takto vydržela dokonce 14 dnů.
Další rozdíl je v nabíjení. Li-ION se nabíjí podstatně déle, většinou alespoň 10-12 hodin (mám standartní nabíječku do Vodafonu z roku 2000) a když je baterie úplně nabitá, mobil se sám vypne.
Zdraví schmitt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamobil
badatel
badatel

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 167
Bydliště: Žďár n.S.

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud zavřeš kryt, tak 1400 to nebude, navíc se starým FW tel. s lionkou nefunguje tak jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group