clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - HW.Prametry?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

HW.Prametry?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo by to super udělat Flight-Mode a ještě ho vměstnat do vypínacího PopUPu jak je při zmáčknutí redkey... Ale aby se doopravdy vypnul GSM modul a Bluetooth
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MikeMaster
všeználek
všeználek

Založen: 02. 05. 2006
Příspěvky: 794
Bydliště: Plzeň Telefon:M65 Caged Plasma TnG + CX65 + S65 (zkompletoval jsem řadu x65)

4379.18 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Pip@: Měl jsi předtím než ti PXnul mobil zkusit JBenchmark... By mě zajímalo, jestli by to mělo vliv...
_________________
Siemens M65 (motherboard from CX65)+patches+elfs+Caged Plasma TnG
Mp3, MiniGPS, Xtask, TalkPhone, TalkKbd, MenuPusk
Nintendo/GameBoy(Color)/Sega Games
Accesories: Bike-o-Meter, Siemens Mp3 Player USB (MMC-256MB), USB cable DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 8:33 pm    Předmět: Vypnout GSM? Odpovědět s citátem

pip@ napsal:
MikeMaster napsal:
pip@ napsal:
...vypnout GSM...

Jak se ti to podařilo ??? Je to možný i na x65 ? Zkoušel jsem emulovat SIM kartu, ale to se nějak nepodařilo... Nebo jsi na to šel jinak ?

nějak se mi to náhodou podařilo, zapl jsem telefon, a nepřihlásil se do sítě (a ani ji dokonce nevyhledával. Když jsem chtěl volat, tak to dělalo, že to volá ale nic se nedělo... a v ikonbaru svítila ikonka přeškrtlýho telefonku... a celej telefon se choval divně (spousta věcí nešla), a nakonec mi PXnul (ale asi tak po hodině...) a hlavně, overlay config psal skoro 16MB volné RAM Smile

když emuluješ sim kartu (ať už patchem nebo přes P-U), tak to pořád vyhledává síť.. a tak to strašně žere baterku... chtělo by to nějakej patch na vypnutí GSM (na SX1 něco takovýho existuje...)

jinak typuju, že by to šlo i na x65.. Think
Taky by mě zajímalo jak vypnout GSM. Siemens bych používal jako Pocket PC, ale teď mi leží po většinu času v šuplíku (bez SIM karty se dost rychle vybíjí).

LumkaCZ napsal:
Přesně tak a tam jsem to našel. Když už vlastně jsou i takhle podrobné informace o CPU a vůbec hardware,nedal by se rozjet nějaký port Linuxu? Vždyť ELF loader už by se asi napsat dal... Sorry za menší OT


Ještě se tu otevřela otázka portu Linuxu - když se už ví HW parametry S65, nedal by se už napsat zavaděč?

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste ohledně GSM a Linuxu napsat Rusům. Třeba to nějak oargumentují
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group