clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Univerzálne patche x65, x70, x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Univerzálne patche x65, x70, x75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vowo
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2007
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 6:44 am    Předmět: MP14 Odpovědět s citátem

Jo, dík. Takže když bych chtěl mít v telefonu na ploše zároveň kalendář a extrainfo s digitálními hodinami, tak to asi nepojede.
A nevěděl bys ještě, jak zprovoznit ten MasterPatch? Vše jsem dělal podle návodu http://www.siemensmania.cz/content.php?id=667 (kromě toho, že jsem nahrál MP14), ale aplikace Master Midlet pořád píše již uvedenou chybu. (M65 fw50)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proč by nemělo....?
tenhle návod už je starý(jsou tam staré verze patchů).
dej si patches.kibab.com,vyber m65v50. tam si najdeš který patch chceš aplikovat klikni na něj a ukáže se ti v Depends on jaké patche ještě potřebuješ(a ty takyy mohou ukázat jaké patche ukazujou)

_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja len dodam, ze stranka bola premiestne na novy server: http://patches.siemens-club.org/patches/, takze novsie veci su uz tam...
A kludne pojde mozes mat aj Kalendar aj ExtraInfo wink

Tu mas taky maly navodik:

- najlepsie je prehrat firmware nanovo a aplikovat patch "Smazani Starych dat z firmware" patch vyhodi chybu a opravny si ulozte
- vytvorte tieto zlozky, a potom vypnite telefon a aplikujte patche z archivu:

0:\Misc\Patches\ptc
0:\Misc\Patches\Dis
0:\Misc\Patches\gpf


- vytvorit prazdny subor configs.txt do zlozky:
0:\Misc\Patches\ptc\configs.txt

Zoznam patchov co by si mal mat aplikovane:
kód:
- Master-patch v14 (SGold)
- API
- Small Functions Library
- Big Functions Library
- PictureRelocation
- SWI-Hook
- picture add-on
- Mainscreen Dispatcher

- po aplikovani patchov uz len staci zapnut telefon. Vsetko by uz malo ist v pohode...
- refresh MP14 prebieha volbou funkcie "Dialkova synchronizacia" pon nejaku klavesovu skratku alebo automaticky po vychode z MasterMidlet a to po aplikovani patchu: * Run Refresher on exit from Master-Midlet *

PS: Samozrejme tieto patche platia len ak nemas aplikovany ElfPack! ak ho mas tak swi-hook musi prec!
A tu chybu v MasterMidlet pise pravdepodobne preto ze nemas este aplikovany ziadny patch pre MP14 skus napr ten MainscreenDispatcher a malo by to uz ist v poho...
Inac ak bude cas tak skusim spravit novy clanok na navo na MastrPatch14 a ElfPack, len keby bolo viac casu... Crying or Very sad

EDIT: pridane navod na refresh MP14

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71


Naposledy upravil Sefinko dne so říjen 20, 2007 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vowo
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2007
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 6:11 pm    Předmět: MP14 Odpovědět s citátem

Díky, jdu koumat
PS: Ten článek by se hodil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vowo
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2007
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 5:40 pm    Předmět: MainscreenDispatcher Odpovědět s citátem

Jsem zkoušel aplikovat ten MainscreenDispatcher, ale pouze mně pak nešel zapnout mobil. Nu co, jdu to zkusit podle toho návodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vowo
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2007
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 6:55 am    Předmět: MP14 Odpovědět s citátem

Tak jsem dělal vše podle návodu (kromě toho, že jsem nesehnal patch PictureRelocation) ale výsledkem bylo pouze vypínání mobilu při zapnutí Sad. Zkoušel jsem i jiné MasterPatche, ale výsledek byl vždy stejný.
Ještě se zeptám, jestli se má na něco aplikovat Elfpack. Mobil se mně sice zapnul, ale elf se nespustil, tak jsem jej vyhledal v souborech, ale po kliknutí na elf telefon jen pípne a zhasne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 9:17 am    Předmět: Re: MP14 Odpovědět s citátem

ElfLoader potrebuje k svojej cinnosti jedine BigFunctionLibrary ostatne potrebne ma v sebe. A ak aplikujes ElfPack tak v nom by mali uz byt aj BigFunctionLibrary, ale radsej skontroluj... Nechapem ze ti Mp14 nejde... Niekde musi byt problem skus poziret patche odtial: http://forum.modopo.com/patches/t-7098-m65-systempatches-fw50.html na tej stranke je vsetko potrebne a ak to nepojde odtial tak neviemkde moze byt pes zakopany....

Odstraněna přebytečná citace. Necituj poslední příspěvek. Používej tlačítko Odpovědět! simp

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vowo
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2007
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:15 pm    Předmět: MP14 Odpovědět s citátem

Paráda, MP14 už funguje a fungují i Elfy Very Happy - bylo to asi problémem s API a midletem - u Master -0.7 se mně zobrazuje pořád ten error, ale u starší aplikace ne. Ještě se chci ale zeptat, jak se dělá u MasterPatche refresh - z článku jsem to nějak nepochopil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
@urel
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 02. 2007
Příspěvky: 1067
Bydliště: Slovakia Telefon: BQS EL71

595.45 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dáš si patch master reset do tel. a vždy po vypnuti javi sa ti uložia nastavenie..nemusíš po každej zmene reštartovať fon
_________________
Siemens večne živý.
C55 > S65 > EL71 > Asus P535 (WM) > Huawei Ideos X5 Pro (Android)
My tuning
@urel OS Hacker Edition EL71
@urel Mac OS S65
,,SIEMENS bez tuningu je ako PC bez CPU“
SM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Refres je u MP14 tak ze si nastavis pod nejake tlacidlo volbu Dialkova synchronizaciaa.
Alebo ak to chces automaticky po vychode z MasterMidlet aplikuj tento patch: * Run Refresher on exit from Master-Midlet * myslim ze to bude asi najlepsia volba Wink a ak by ti nahodou pxoval tel. pri vychode z MasterMidlet tak patch iodober a spustaj refresh rucne Very Happy

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vowo
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2007
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, patch funguje a ostatní patche aplikované na MP14 taky.
Jen mně nejde do hlavy, proč patch (ExtraInfoOnProgressbars), který pár dnů funguje normálně mně najednou začne při posílání dat přes IrDA vypínat mobil..., nebo proč po aplikaci pár patchů nemůžu otevřít složku pro elfy 0:/Zbin/etc/ , protože mně to vypne mobil...Question - ale to se časem podá Smile
Ještě nevím, proč hodně patchů (i GraphPatchManager, který by se hodil) se nedá aplikovat - naskočí hláška ohledně toho, že ve flashi nebyla nalezena stará data... - to asi může být tím, že jsem aplikoval podobný patch a tento se má nahrát na stejnou adresu - dají se v takovém případě aplikovat nějaký způsobem oba patche?
(vím, že se možná moc ptám, ale aspoň mi telefon pořád funguje Dancing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze k tomu vypinaniu ked vojdes do zlozky etc, mne to robilo tiez vyriesil som to novysim elfom ExtD.elf
Dalej k tomu GraphPatchManager-u chybu to pise preto ze mas urco aplikovany MainScreenDispatcher. ALe vsetky patche co potrebuju GraphPatchManager su v podstate nahradene DIS patchmi, tu su nejake mrkni sem: http://forum.siemens-club.org/viewtopic.php?TopicID=61554

A nevadi, kludne sa pytaj co chces vediet, ak budem vediet poradim

Inac ak cas dovoli by som chcel spravit clanok na aplikaciu MP14 a ElfPacku 2.3 lebo tie co su tu su uz starsie a je v oproti nim uz dost podstatnych zmien a takisto pridad pre vacsinu tel. vsetky patche pre to potrebne... Lek keby bolo viac casu... Sad Crying or Very sad

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

¨K tomu článku na aplikaci: mám ho tady.Spravil jssem ho když někdo chtěl poradit jak aplikovat EP a MP.

soubory jsou pro e71 ale návod by měl být univerzální. Ještě to trochu zjednodušim a vyjde článek

http://fotobeta.php5.cz/e71/ELFPACK%26MASTERPATCH.ZIP

_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam strasne blby dotaz ,.,. ze ked som si dal novy FW do telefonu tak som si začal patchovat veselo a nevedel som zeje dobre mat Master Patch ,. teda skoro som o neom aninevedel .,.,. bo to nikde neni napisane ze je to dobre mat skor nez zacneme patchovat ostatne pathe a ccem sa spytat ze mam elfpack 2.3 ,. vela patchov ,.,.a ci sa da este dodaatocne nejako nahodit Master patch ,.., i ked som to skusal ,. instalacia prebehla uspesne ,.,.ale po zadeni pinu pixoval ,. ,., da sa to ??,.alebo musim vsetky patche dat prec ? .,
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus jinou verzi master patche, pokud existuje("kompatibilní")


EDIT: máš předtím vytvořené složky:?
0:\Misc\Patches\gpf
0:\Misc\Patches\dis
0:\Misc\Patches\ptc

_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
Strana 22 z 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group