clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Upgrade Elpack v1.8++ na Elf pack 2.3 CZ
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Upgrade Elpack v1.8++ na Elf pack 2.3 CZ

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:56 am    Předmět: Upgrade Elpack v1.8++ na Elf pack 2.3 CZ Odpovědět s citátem

Jak to mám udělat?
Mám v telefonu aplikovaný Elpack v1.8++ a na něm ještě jednu novější BFL (při tom se tehdy vytvořil i repair patch)

Když teď zkusím odebrat Elpack v1.8++, hlásí V_klay neshodu dat (Asi je to tím, že Elpack v1.8++ sám obsahuje nějakou část BFL)

Mám tedy tyto dotazy:
1. Jaké patche mám z telefonu odebrat (nebo jenom jejich části?)
2. Co potom? Nahrát Elf pack 2.3 CZ a nějaké BFL na to, že? Kde stáhnu nejnovější?
3. Budou mi fungovat elfy, které mi teď fungují? Např. XtaskM, Edit, BigDigitalClock atd.?
4. Když mám nyní ikonky elfů a asociovaných souborů udělané pomocí grafického patche, mohu je využívat i v nové verzi nebo je MUSÍM mít ve formátu png ve složce img? Pokud ano, jak?
5. Kde stáhnu novou verzi elfu ExtD pro asociaci souborů?
6. Zapomněl jsem ještě na něco důležitého?


michalkopecky napsal:
Vyzkoušel jsem tu verzi Elfpacku 2.3 CZ-RU z http://elfpack.wz.cz na Siemensu CX70 a zjistil jsem nemilou skutečnost, že mi zmizí volba Otevřít v elfu…; soubory, které nejsou v extension.cfg, nejdou otevřít v elfu; txt se otevírá v standartním prohlížeči. Když se tam ty funkce pokusím dodat tak se vypíná při vyvolání kontextového menu.


Tyto problémy stále přetrvávají??? Standardní textový prohlížeč bych jaksi nesnesl...


Moc děkuju za odpověď. Návod na upgrade elfpacku jsem nikde nenalezl a těch nejasností mám okolo toho celkem dost.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 11:15 am    Předmět: Pomoc Odpovědět s citátem

1. odebrat BFL a EL vč SWI by mělo stačit. Nejlepší by bylo najít si někdo *.RU najít balíček MasterPatch + ElfPack
2. jo. přesně tak u BFL bych si dal pozor jestli tam má všechny funkce - i když je nejnovější, tak tam můžou nějaké starší chybět
3. jo
4. s novým formátem cfg souboru nebudou fungovat
5. můžeš používat i ten starý a budou ti fungovat ty předchozí soubory;
pokud nebudeš mít MP s patchem Pictures Addons, tak bych si dal pozor na GPP s více obrázky - způsobují PX;
nový ExtD je ve složce Data pro EP 2.3
6. Snad ne

7. psal jsem si s truhlikem. ten problém je vyřešen už na 90%. Poslal mi nový Elfpack.elf do generátoru a už elfpack funguje, ale pořád tam není Otevřít v. Ale už žádné PXy :-)

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc děkuju.

Zatím se mi podařilo úspěšně odebrat celé BFL, celý elfpack včetně SWI. Kromě keyhooku mi v telefonu asi nic nezbylo.
Ale když se snažím aplikovat ten nejnovější elfpack CZ z patchů na SM, tak na tomto řádku 0x00FD44AC: 8C83FDA0 hlásí neshodu dat :-(
Mám ho přes to aplikovat???

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:30 pm    Předmět: KeyHook Odpovědět s citátem

odeber Keyhook- Ten už je v Elfpacku 2.3 a jestli máš ten Elfpack2.3 ze SM, který byl zkompilovaný mnou, tak odeber ještě AudioHook (měl by být na konci Elfpacku). Jinak je to taková starší verze, ale měla by stačit. Wav player, CPUD bude ale potřebovat ještě pár funkcí.
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju, odeberu keyhook a večer to zkusím.
Ale adresa z řádku, který hlásí chybu v patchi Keyhook obsažena není. Tak nevím, jestli to pomůže.

Skutečně mám tu verzi ze SM, jak je v patchích a audiohook tam je, tak ho smažu. Hlavně, aby mi to rozchodilo všechny staré elfy a ten "elf Microreader". A jsou na ni potřeba ještě BFL nebo je už kompletně obsahuje? V elfpacku 1.8++ byly, ale byly velmi chudé a bylo potřeba nahrát novější. Je to tady taky tak?

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tyto by měly být kompletní k datu, kdy jsem to vytvářel. pro wav player, cpud bude potřeba dodat ještě funkce 221 - 22X (už nevím kolik)
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc děkuju za rady. Nakonec to ani nebolelo a mám nový elfpack
_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dubacik22
začátečník
začátečník

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 84

67.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz ked tu vidim taku diskusiu o elf 2.3... ja so si dal na s75 elf 2.2, potom aj master kompatibilny s tymto elfloaderom, no a pri zapnuti mi vypisalo nejaku fybu s funkciou xx. tak som tuto funkciu v kniznici nahradil starsou a islo to... inac kniznicu som mal najnovsiu... a neviem preco nemozem rozbehat dis... a takisto mi nefunguje elf budik. d'oh! a s elfloaderom 2.3 je to rovnake... mam tam elfloader, master, kniznicu, api a v ZBin tu swi.blib..... can anyone help me??? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group