clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Super mobil
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Super mobil
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:24 pm    Předmět: Super mobil Odpovědět s citátem

Zdravím, už delší dobu sháním telefon. Původně jsem být smířený s HTC Voxem, ale když jsem viděl, jak je pomalý, tak mě přešla chuť. Co si budeme povídat, nemůžu si dovolit utratit desítku za telefon, když jsem si teď koupil dům a vše do něj, blíží se Vánoce, ale přesto je zde pořád ta ohromná touha mít něco nového, skvělého a hlavně za málo peněz. Teď mám S75, ale když sem příjdu, nikdo z tohoto modelu není konkrétně nadšený, ale když se podívám na lidi, kteří mají SXG75, tak to je něco úplně jiného. Vznikají tu na ně Userbany, kde se uživatelé pyšní tím, že tento mobil vlastní, majitelé těchto telefonů sepisují města, odkud jsou... Když se ale podívám na to, co SXG75 má oproti S75 navíc, tak je to lepší displaj, radio, lepší fotak, GPS a Brew. Na dva poslední zmíněné klady jsem ale moc chváli neslyšel. Třeba ale všude jinde uváději SXG75 jako mobil vysloveně pro technoidy, přičemž S75 je zase spíše na práci... Tyhle hodnocení beru samozřejmě s rezervou, a proto se ptám, podle vašich zkušeností, myslíte si, že když si pořídím SXG75 a zapnu ho, tak to bude taková ta reakce: "Týýý joooo" anebo prostě "No jo, o něco lepší S75". Díky za odpověď
_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SXG je sice spíš pro technoidy, ale právě na to hraní, a né na spolehlivé telefonování, buzení a podobně. SXG umí vše, ale vše tak nějak napůl :-) rok jsem ho měl a měl jsem ho moc rád. Opravdu mne bavilo se v něm pořád vrtat, oživovat a kosmeticky upravovat. Po tom co jsem se zamiloval do WM už bych podobný stroj nikdy nechtěl. Doporučuju nějaký "telefonek" s WM a DOTYKOVÝM displejem. (ten činí WM tak o 70% ovladatelnější a příjemnější) No a pokud jsi viděl nějak příšerně pomalý VOX tak věř, že to bude minimálně z poloviny tím, že se o něj majitel neumí starat a udržovat WM v kondici. Tohle už jsou totiž opravdu stroje pro technoidy a běžný mobilní user by z nich mohl být spíš nešťastný.
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toms
začátečník
začátečník

Založen: 26. 10. 2007
Příspěvky: 58

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SXG bych si nekoupil a myslím že s75 je super telefon když jsem ho zapl poprvé týýýý joo ohromná změna oproti cx75 navíc jeho hardware je dost dobrý graf čip od ati 208mhz cpu 16mb ram
_________________
S6-ericcson T10s-nokia 3310-ME45-M65-CX75-S75 208mhz elfbian 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krrttek
badatel
badatel

Založen: 14. 12. 2005
Příspěvky: 199

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a k čemu ti ten čip od ATi asi je? Whistle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SXG75 is best mobile phone
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GPS funguje, BREW nevyužiješ wink.

Je to vyloženě telefon na hraní. Mám ho rád... Ale kdybych si měl vybrat mezi Motorolou MPx200, která není zdaleka tak vybavená jako SXG75, stojí přibližně stejně (spíš levnější), tak si vyberu MPx200, protože prostě běží na WM. Kdybych v době, kdy jsem si za 11 táců pořizoval SXG znal WM, tak by můj výběr byl jiný...

Nedávno jsem se dokonce snažil vyměnit SXG75 za HTC S710 Vox (Jsem si věril Laughing).
Už nikdy si nepořídím mobilní telefon bez WM (jedině s plnohodnotným desktopovým OS - HTC Shift Laughing)

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alkaba
čestný člen
čestný člen

Založen: 15. 01. 2005
Příspěvky: 1618
Bydliště: 0x0000FFF Telefon: S75

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se chystám na tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45835 , třeba se ti bude taky líbit. A navíc mi dost připomíná designem S75ku Razz
_________________
»HTC Rose S740 with WM 6.5.3
»HP iPaq 514 with WM6.5.3
»Siemens C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten HP je rozhodně zajímavý. Jenom by mě odrazovalo malé rozlišení displeje.

O tomto HP iPAQ 514 jsem již diskutoval zde .

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alkaba napsal:
Já se chystám na tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45835 , třeba se ti bude taky líbit. A navíc mi dost připomíná designem S75ku Razz


Důvod proč jsem dělal WM5 Theme atd Very Happy

_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
M4jco
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 04. 05. 2006
Příspěvky: 321
Bydliště: HTC Oxygen

SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alkaba napsal:
Já se chystám na tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45835 , třeba se ti bude taky líbit. A navíc mi dost připomíná designem S75ku Razz



Hmm musím uznať že máš dobrý vkus Applause
Keby nemám ten smart čo mám tak rozhodne by som po tomto išiel bez zaváhania.

_________________
Newer, better, simpler, shiner and much more better!
Check out my new web www.m4jco.net and write some
nice comments or help me with making that web
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám: Rozlišení displeje 176x220 u WM komunikátoru je na nic. Aplikace v tomto rozlišení byly aktuální před třemi - čtyřmi roky v čase MPx200 a 220 Rolling Eyes...
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
coyotelada22
všeználek
všeználek

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 721
Bydliště: Liptovský Mikuláš

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam toto z Windows mobile 6, a som spokojny

http://www.mobilmania.cz/uploadedfiles/23422.jpg

_________________
> Siemens A 50 podsvietenie biele
> Siemens MC 60 vlastny tuning
> Siemens S 65 + ELF 1.8++ MP 14
> 1 GB MS DV RS MMC Apacer
> PDA ASUS P 735, 624 MHz WM 6
> 16 GB Micro SD class 2

>JBenchmark1 27 638 bodov

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger
feErda.cz
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 23. 01. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: Ostrava
Telefon: 736604010
SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

coyotelada22: Asus Hand nevís jak se to říka? nikdy nic nebrat z elektra co zaciná na A ... Asus, Acer a pod.)
_________________
ericson A1018s>siemens MT50>siemens CT65 fw12>25>43>50> CSL65 fakt šupa:) >>siemens S75 ještě větší šupa xD

240967817, feerda@cetrum.cz, http://feerda.borec.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
coyotelada22
všeználek
všeználek

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 721
Bydliště: Liptovský Mikuláš

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

feErda.cz: docital si to dokonca to co som napisal? Lebo mna to co si ty myslis NEZAUJIMA!!!
_________________
> Siemens A 50 podsvietenie biele
> Siemens MC 60 vlastny tuning
> Siemens S 65 + ELF 1.8++ MP 14
> 1 GB MS DV RS MMC Apacer
> PDA ASUS P 735, 624 MHz WM 6
> 16 GB Micro SD class 2

>JBenchmark1 27 638 bodov

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, zdá se, že štěstí stojí při mně - dneska jsem si chtěl vzít mobil na splátky (máme v elektru 0% navýšení), ten zvolený mobil měl být HTC Vox a v tom příjde týpek na reklamaci - viz. telefon strašně pomalý, sekalo se to už i při tom, když spustil hudební přehrávač a chtěl přitom psát email (proboha vždyť to hravě zvládne moje !!!!!S75!!!!!) a navíc - mobil mu prostě nebere microSD kartu 1GB Kingston. Telefon si koupil včera, takže úplně vylučuju jakékoliv odpovědi typu: "Holt, WM není pro každého, musí s tím telefonem umět zacházet", ale vážně mě to zklamalo. Proč to sem ale kromě toho, abych sdělil své dojmy, píšu - nepodařil se nám ten problém s paměťovkou vyřešit. Vytáhl jsem z vytrýny další HTC Vox a zkusil do něj tutéž paměťovku od zákazníka a zase nic. Tak jsem jí dal do počítače, naformátoval, vložil zpět do founu, restartoval foun a zase nic. Ok, vytáhl jsem novou paměťovku, opět microSD od Kingstonu, naformátoval, vložil do HTC a zase nic... Dva mobily, dvě paměťovky a jeden jediný stejný problém... hledali jsme v nastavení, zda se nemusí někde povolovat zpřístupnění k té Kingstonce, ale neúspěšně. Beru v úvahu, že jsem to možná někde v něčem udělal chybu, a proto se vás ptám, zda s tím někdo nemáte zkušenosti... Ale dost mě to odradilo, jsem definitivně rozhodnutý - nechám si Siemens. Siemens never die!
_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group