clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Super mobil
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Super mobil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je velice zvláštní. Patrně bych vyzkoušel paměťovku od jiné značky Rolling Eyes.

Srovnávat telefon bez OS a s OS absolutně nejde. To je asi jako kdybych srovnával počítač a tamagotchi. Ne... Já si prostě nemohu pomoct... Asi je pravda, že kdo neumí používat WM, jsou mu na nic. Kdo ano, už nikdy nebude chtít nic jiného, protože pochopí ty neomezené možnosti. S HTC Vox mám o 250% více možností využití, než u Voxe s WM Hand.

____

feErda.cz napsal:
coyotelada22: Asus Hand nevís jak se to říka? nikdy nic nebrat z elektra co zaciná na A ... Asus, Acer a pod.)


No dovol Evil or Very Mad ! Asus je náhodou velice kvalitní značka Twisted Evil!

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasné, že nemůžeš srovnávat smartphone a obyč. foune, ale právě že od smartphone bych očekával trochu víc než jen to, že se bude sekat při spuštění hudby a psaní mailu a nemůže to být tím userem, když si ho koupil včera a za tu dobu ho ani neodzkoušel, protože mu holt nešla paměťovka. Já neříkám, že HTC je špatný, ale říkám, že zrovna model Vox je zkrátka a jasně takový přilíš kompromisní vzhledem k poměru cena/výkon i ty použité materiály - tlačítka skřípou při použití, až mi z toho běhá mráz po zádech, když jsem psal smsku, mobil měl kvůli výsuvné klávesnici pořád tendenci se rozjíždět do boku... ale to sem nepatří, pořád potřebuju vyřešit to s paměťovkou... to s výrobcem je vcelku fajn nápad, problém je, že tam máme microSD jen od Kingstone. Myslíš si, že by to bylo fakt tím??
_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group