clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mizejici pamet v Card-Exploreru u ME45
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mizejici pamet v Card-Exploreru u ME45

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LdV
kolemjdoucí

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno, Břeclav

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 11:24 pm    Předmět: Mizejici pamet v Card-Exploreru u ME45 Odpovědět s citátem

Uz dlouhou dobu me stve, ze se notne lisi volna pamet oproti tomu co skutecne obsah zabira. Pred chvili jsem kompletne zformatoval pamet, nahral zpet adresar, sms archiv, melodie + obrazky a papirove to ma dohromady 184 kB, presto mi telefon ukazuje volnou pamet jen par kB. Neco odmazu, znovu nahraju a volne pameti je jeste min i prestoze se jednalo o tytez soubory. Aktualne tam mam jen adresar a sms archiv, po tom nekolikerem odmaznuti a znovunahrani se pamet kamsi poztracela a je tam volnych 1kB Frown Co s tim? Defragmentovat to nejde a porad dokola to formatovat se mi nechce Sad
Navic pri prochazeni sms archivu mi zobrazi cca prvnich 20 zprav, pak se tam zacne ukazovat <prazdne>, obcas pri rolovani po tomhle "obsahu" se zacne displej vypinat, pritom v mobilu pri pripojeni vsechny sms jsou tam kde maji byt a da se s nimi normalne pracovat(kopirovat, presouvat, prevadet na txt).
Mam tam stale puvodni fw 23, ale tohle bude stezi problem fw?

_________________
I am, what I am (:

C25 -> ME45 a dodnes mi to bohatě stačí (((:
(ale chystam se na HTC TyTn II Razz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Sentello
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 1107

6613.08 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle me delala moje S45, po nejake dobe me odesla uplne pamet telefonu...
_________________
->Alcatel OT Club db, C35i, N3310, N3410, S45i, CTSL65, 2x S75, SXG75, HTC Touch Pro (Raphael) Dancing
->SE K750i
->ZTE Blade Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LdV
kolemjdoucí

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno, Břeclav

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mi nerikej ani omylem Rolling Eyes A to jsem se ani nikdy nehrabal v nejakem tom odstranovani nemecke T9 nebo podobnych veci pro zvetseni obsahu pameti Confused Btw. zustal pak v novejsich (BenQ-)Siemensech zachovan stejny nazev souboru (smi, smo) pro ukladani sms do archivu? Ze bych to pak kdyztak jen plynule prenesl? Porad premyslim ze bych koupil nejakeho jeteho Siemense M75, SXG75, S75 nebo EF81, pripadne jestli se da sehnat M81...

EDIT: tak jsem zjistil, ze mi nektere sms ulozene do archivu ulozi chybne, resp. velikost souboru je 0 B, nejdou otevrit v sms archivu, hlasi necitelne data. Kdyz jsem tyhle soubory(a sms ke kterym se uz nikdy nedostanu Crying or Very sad ) presunul z telefon do pc(i kdyz to nema smysl archivovat s nulovou velikosti), tak se vsechny ostatni sms v archivu najednou zobrazuji spravne a jsou vsechny dostupne k precteni. Jenze jak zabranim tomu, aby dalsi sms presunutou do archivu zase udelal jako chybny soubor o velikosti 0 B? Sad

Muze mi teda nekdo rict, jestli v x75 edici a BenqSiemens mobilech zustava stale vystupni format sms z archivu smi a smo? U x65 rady jsem si to uz zjistil ze tam tak stale je...

Odstraněna přebytečná citace. Necituj poslední příspěvek. Spojeny 2 příspěvky do jednoho. Používej tlačítko Upravit. simp

_________________
I am, what I am (:

C25 -> ME45 a dodnes mi to bohatě stačí (((:
(ale chystam se na HTC TyTn II Razz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LdV napsal:
Btw. zustal pak v novejsich (BenQ-)Siemensech zachovan stejny nazev souboru (smi, smo) pro ukladani sms do archivu? Ze bych to pak kdyztak jen plynule prenesl? Porad premyslim ze bych koupil nejakeho jeteho Siemense M75, SXG75, S75 nebo EF81, pripadne jestli se da sehnat M81...

U M75 a S75 ano, u telefonů s BREW nevím, ale ASI také.

LdV napsal:
Tak jsem zjistil, ze mi nektere sms ulozene do archivu ulozi chybne, resp. velikost souboru je 0 B

Možná hloupá připomínka. Ale není to u SMS, které uložíš ve chvíli, kdy máš zcela zaplněnou paměť?

A když nahráváš do telefonu např. nějaké obrázky, nenahráváš tam s nimi i nějaké skryté soubory? Například windowsácký skrytý systémový soubor Thumbs.db? (Uvidíš je, když odškrtneš ve Windows Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazení -> Skrýt chráněné soubory operačního systému)

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group