clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Odblokování javy a systémových disků u SF65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Odblokování javy a systémových disků u SF65

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ajabaja4
kolemjdoucí

Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 7:18 pm    Předmět: Odblokování javy a systémových disků u SF65 Odpovědět s citátem

Mohl by mi někdo poradit,jestli existuje nějaký softík,který komunikuje se Siemensy SF65,mám tím na mysli soft,přes který bych mohl odblokovat javu,či si vytvořit loader a zároveň i zviditelnit a odemknout systémové disky,a následně mohl přes MPM nahrávat java aplikace?Problém je,že nyní javovské aplikace nejdou nainstalovat ani stažením z netu(jinak bych to vyřešil px65v4 nebo 5),MPM pro SF65 mi zobrazuje jen složky obrázků a zvuků.Jiné alternativní softy zobrazí i jakousi neviditelnou složku systému,ale ani SiMoCo ji neumí odemknout,takže se do datových složek nedostanu.Vím,že je to vlastně Phillips 760,ale pro Phillipsy snad ani žádný soft neexistuje,aspoň já tedy na netu nic nenašel.Mám v rodině více značek Siemensů a u žádného jsem neměl problém s odblokováním a následným patchováním,ale u tohohle jsem opravdu v koncích,poradí někdo?Děkuji předem. Think Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...a právě protože to je Phillips to nepůjde...
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajabaja
kolemjdoucí

Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 2:32 pm    Předmět: RE: Odpovědět s citátem

ahoj,takže vyřešeno,cesta jak dostat javu do mobilu existuje a to přes IrDa.Pokud by byl zájem,mohu zde do fóra napsat postup,jak javovské aplikace instalit z pc do SF65.Vše běhá bez problémů.Toto úplně nové,nepoužité,sympatické "véčko" s 21Mb paměti za 1999,- jsem tímto upgradoval do skupiny výhodná koupě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno jelsi chces tak sem postup napsat muzes Wink
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hamobil
badatel
badatel

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 167
Bydliště: Žďár n.S.

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

výhodná koupě to bude, pokud poběží aspoň půl roku. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ajabaja
kolemjdoucí

Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedˇnechápu,co jsi měl na mysli,mobil je nový,nepoužitý,jsou snad tyto modely poruchové?Začínal jsem na C25 přes C35i,MT50,CF62,všechny mám doma a funkční a už pár let mám CX65,patchovaný a maximálně "vytuněný",také celá má rodina má siemensy,SF65 jsem koupil nový,nepoužitý ženě k vánocům,ležel v jednom obchodě 2 roky,tak doufám,že s ním žádný problém také nebude.Zatím šlape jako hodinky. Smile

Naposledy upravil ajabaja dne st leden 02, 2008 6:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no neni to philips ale nejaka cina nebo taiwan Mr. Green proste OEM telefon, philips taky koupil licenci a vyrabi ho... nic to neumi ale na druhou stranu s tim nejsou moc velke problemy, jen je treba si zvyknout na orientaci v menu a na absenci nekterych nekdy i zasadnich funkci (schranka na text, nemoznost naucit T9 nova slova, a myslim ze byl problem i s prenosem kontaktu na jiny telefon nebo z jineho telefonu, uz nevim)
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ajabaja
kolemjdoucí

Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 5:38 pm    Předmět: Re.: Odpovědět s citátem

Bonfire:Děkuji za odpověď ,ano,některých věcí už jsem si všiml,T9-tka je děsná,nic neumí a nová slova se nedají dodávat jako v případě jiných siemensů.Přenos kontaktů je zvláštní,taky pravda,používám softík Mobtime cell phone manager-originál MPM pro siemensy totiž s kontakty pracovat neumí,zobrazuje jen složky obrázků a melodií,a asi jako jediný soft pro SF65,který to umí.Mobtime CPM naopak umí bez problémů načítat kontakty,sms,kalendář,ale s disky a složkami obrázků a zvuků si nerozumí,vypíše chybu přenosu.Při následném exportu kontaktů z pc do mobilu se adresy podivně znásobí,takže jsou v adresáři kontakty 3 až 5x za sebou a je třeba je mazat,zvláštní a únavné.Odesílaní sms přes aplikaci-bez problémů.Java aplikace se nahrát do mobilu dají pomocí infraportu a následně se instalují pomocí jiné aplikace pro instalaci v mobilu.Trošku zdlouhavé,ale jde to.Zvláštní je,že většina českých aplikací jede bez problémů,zato zahraniční téměř ve všech případech hlásí chybu lang nebo špatného midletu.Např. Oskárek jede bez problémů,operamini se instaluje bez problémů,naskočí ale nejde ovládat tlačítky,vyzkoušel jsem všechny verze i lokace od verze 1.0.
Jimm vyhazuje chybu ve všech verzích-nedostatek paměti- už při instalaci,za to polská Papla,jedouci přes Jabber s icq ani dalšími mesengery nemá problém a funguje skvěle,což svědčí o zablokovaném vnitřním klientu pro icq.Potřeboval bych odblokovat a zviditelnit disky,ale nevím jak na to,java loadery se instalit nedají a tím pádem nekomunikuje žádný z programů,většina jako vklay,smelter,papua jsou dělány pro rychlosti nad 57600kb(modem) a v tomto telefonu,bohužel,modem komunikuje přes kabel jen rychlostí 19100kb,takže si nemohu vygenerovat ani vlastní loadery.Na ruském fóru o Siemensech jsem našel spoustu užitečných patchů pro SF65,což svědčí o tom,že možnost odblokovat disky existuje,ale návod jsem tam nikde nenašel.Možná jsem jen špatně hledal.Škoda,že tady na Siemensmanii se tomuto typu Siemense nevěnuje žádná pozornost,docela by nějaké návody přišly vhod.Abych řekl i pár kladných věcí-otočný fotoaparát je dle mého názoru jeden z nejlepších na mobilech,které jsem měl v ruce a dělá opravdu pěkné fotky.I jeho obsluha je velmi příjemná a dobrá je i možnost nastavení vícenásobného focení za sebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group