clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nový BenQ-Siemens E72
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nový BenQ-Siemens E72
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že se tak vracím ke starému topicu...

Od té doby, co používám WM (od nedávna ) jsem přišel na to, že už nechci nikdy nic jiného ( ). Později jedině nějaké UMPC . Prostě flámy o "nestabilitě" a "pomalosti" WM podle MÉHO názoru nejsou ani trochu pravda. Sám jsem na to po době používání přišel... Opět podle MÉHO ( ) názoru se ani Symbian nevyrovná WM... Naemulujte si na Symbianu PlayStation nebo Dos... HA-HA, těžko... Připojte externí IDE disk, DVD mechaniku, TV Tuner, Tiskárnu, Scanner, USB HID myš... Jen na WM... (Nic ve zlém pro příznivce Symbianu wink ). Už jsem to zde zmiňoval. Možnosti WM jsou pro mě obrovské a snadno uskutečnitelné...

Ale zpět k E72: K dizkusi o barvách mohu jen odkázat na příspěvek od Wexxe... Přijde mi naprostá kravina řešit barevnou hloubku od 16bitů výše Rolling Eyes ...
Vzhled zařízení je jedna z posledních věcí co při výberu řeším. Srovnávat, že to "vypadá jako tamta a tahle Nokie"... Brick wall Chápu, že to někomu není jedno, ale mě zrovna ano Smile . Jistě, že bych si nekoupil něco, co vypadá jako hranatá cihla, na kterou někdo při lisování šlápl hlubokou podrážkou. Samozřejmě, že stejně tak pokud uvidím nějaké "vhledem přitažlivé" zařízení, tak se o něj začnu zajmat. Neznamená to však pro mě hlavní faktor výběru a koupě...

Kdybych měl možnost sehnat Benq-Siemens E72, tak si ho bez váhání koupím, protože prostě WM je pro mě nyní všechno (heheh Laughing ). A ještě v kombinaci s WiFi a s OMAP procesorem, který mi hned nevycucá ( ) baterku ještě lépe. Občas také něco vyfotím, takže kvalitní fotoaparát bych také ocenil. Na vše ostatní mám PDA... Není praktické všude vytahovat stylus a bodat s ním do displaye Rolling Eyes . Proto bych rád použitelný Smartphone s WM, který splní mé požadavky, narozdíl od SXG, po kterém jsem nesmírně toužil, ještě něž jsem objevil WM (bohužel Brick wall). Nyní bych radši mnohem slabší Smartphone, ale s WM!
A hlavně v neposlední řadě bych rád používal něco s tím, pro mě magickým, slovem "Siemens" v názvu . A ještě s WM v sobě Mlask

Na závěr ještě musím doplnit moje screeny tuningu z PDA s WM, který by sice u Smartphonu neměl smysl, ale ukazuje to "ty možnosti" WM (Njn, působějí dobře. Kdo tohle uvidí, musí změnit názor na WM hehe...)

____________
Njn, Plocha, spousty ikonek a okýnka s dalšími spousty ikonek . (Jj, blbost, ale líbí se mi to ):


____________
Kdo by neměl rád WinAmp :


____________
Kompilace známého Blenderu pro WinCE :


____________

A ještě jeden obrázek z Blendreu pro WinCe :


____________


Omlouvám se za rozsáhlejší příspěvek, ale nemohl jsem si to (opět) do tohoto topicu odpustit v souvislosti s WM Razz

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
iqlogic
začátečník
začátečník

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 86

109.18 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prihlaseny napsal:
ach tie farby, v tom mas pravdu, ked niekto vidi ze to ma 16 mil farieb, tak to asi bude pecka ze Smile, alebo 262 000 a taky pecka, ale co tak si zobrat 262 000 , rozlisenie 240x320 a 132x176? pocet farieb sedi, ale kde je chyba? jeden je hnusny, druhy krasny, v cem to asi je? zober si novy samsung E250 , 65 000 farieb, ale rozlisenie 128x160, hroza, pani, krasa displeja spociva v rozliseni, pretoze pocet farieb ludske oko nerozlisi Applause


to co si napisal za kravinu ?? ze ludske oko pocet farieb nerozlisi .. akoze ty vidis iba 65536 farieb ?? takze ked si nastavim na monitore 16bit (65536 farieb) a potom 32bit (16,7mil farieb + alpha kanal) tak rozzdiel neuvidim??? krasa spociva hlavne v rozliseni a pocte farieb ... potom v sposobe vyroby LCD, v uhle pod ktorym je obraz dobre viditelny a tak dalej a tak dalej ...

_________________
Xperia Arc S @ DoomKerneL Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozdíl mezi 16ti bity a 24bity vidět sice je, ale od 32 víše rozdíl nepoznáš. Když budeš mít 32 bitů a třeba 128 bitů, tak neuvidíš okem rozdíl i na nejjemnějším přechodu Rolling Eyes.

Sice se také přimlouvám za to, že 16bitů poznat je (na SXG mi to malinko vadí), ale v žádném případě bych si nekupoval mobil podle počtu barev. 65 536 barev plně postačuje. Více je sice lépe, ale jak jsem psal. Rozdíly ve vyšších barevných hloubkách už nejsou vidět takřka vůbec (u 24 a 32 rozdíl nevidíš...)

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 9:50 am    Předmět: Benq E72 Odpovědět s citátem

Na www.mobilenet.cz jsou nové obrázky E72. Jen škoda, že ten mobil asi nepůjde do Evropy.
http://mobilenet.cz/aktuality/clanek.php?id=a975&benq-e72:-treti-novinka-od-asijskeho-vyrobce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

5506.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2RDT: ano ... plně souhlasim. WM je mnoohokrát lepší než všemi opěvovaný symbian který je vlastně hodně podobnej lacinýmu fw telefonu... tot MŮJ názor
_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 3:27 pm    Předmět: E72, BelTel adalší. Odpovědět s citátem

na mobilmanii je článek k E72 a v diskusi i info, že by ještě před vánoci tento mobil měl k nám přijít.

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Benq-E72-na-comeback-s-Windows-Mobile/sc-21-sr-1-a-1116818/default.aspx


na stránkách benq.com.tw je docela zdařilá reklama Party fashion o E72, T33 a T51 s hudbou předvedením každého z nich. E72 je skutečně výtečný.
http://events.netad.com.tw/AspNet2/BenqEvent/fashionparty/index.htm


Chci se jen podělit s možnými zájemci o tyto informace.
Ptal jsem se v benqshopu na E72, tak jsou informace, že by v průběhu listopadu se měl začít prodávat i u nás. Oni mají dokonce funkční testovací kousek E72.
Jinak v dohledné době má vzniknout BelTel pro Česko (jestli transformací z původní WM distribution to nevím), který bude dělat distributora těch nových mobilů.
V každém případě ta E72 by se měla objevit.

Spojeny 3 příspěvky do jednoho. Používej tlačítko Upravit. simp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fs_cz
kolemjdoucí

Založen: 29. 11. 2006
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odpověď benqshopu ze dne 8.11.

Model BenQ E72 se začne v ČR prodávat v lednu 2008. Stejně tak ostatní
novinky oficiálně představené společností BenQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

697.62 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o.k. - dostal jsem info přímo z rakouského BelTelu v tomto znění (potvrzuje tvoje slova) :

Vielen Dank für Ihre Anfrage.

Es freut uns, dass Sie am BenQ E72 interessiert sind!
Derzeit können wir noch nicht genau sagen, ab wann das Gerät in Tschechien erhältlich sein wird, aber voraussichtlich Anfang 2008.
Mit freundlichen Grüßen

Petra Ullmann
BelTel Mobile GmbH

TEL +43 1 205444-234
Mobile: +43 676 3911904
FAX +43 1 205444-588
Mail: petra.ullmann@beltel.at
Mariahilfer Strasse 120
1070 Vienna
Austria
www.beltel.at

//mario_liptov: necitujte predchadzajuce prispevky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Štěp@
badatel
badatel

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: divoký západ

25.94 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu chyba, že až po vánocích. Jinak E72 se mi taky moc líbí a doufám, že cena bude nízká, protože přecijen ty funkce nejsou převratný a značka taky nemá dobrou pověst...
_________________
Půlka pravdy může lhát!

C35i => C65 => S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:20 am    Předmět: E72 na videu Odpovědět s citátem

E72 na12ti minutovém videu: http://www.modaco.com/content/Smartphone-Standard-News/264113/Benq-E72-UNBOXED/
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je tam komplet rozbalovani takze uz je finalka a videl bych to max do ledna jeho vydani... Mr. Green

jinak na ebay uz to nekdo prodava za cca 350 dolacu Mr. Green Mr. Green

_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6300 za smartphone, to myslím jde Razz
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX: Si ma predbehol Embarassed Mr. Green
btw, keby bol u nás o rok skôr, možno ho aj beriem Think

_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budu se moc snazit aby se mne tento kousek dostal do rukou Mr. Green
_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik za něj chtějí? Docela o něm uvažuji Think
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group