clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 7:22 am    Předmět: Re: Podsvícení a vyzvánění E71 Odpovědět s citátem

HonzaA napsal:
Potřebuji nějak upravit podsvícení a vyzvánění. Pochopil jsem, že by to mohlo jít aplikováním přísl. patche. Nikde jsem se ale nedozvěděl, jestli to jde i bez SKEY, jenom pomocí programu. Jde to?

Jak tohle myslis?

Vyzvaneni jde zmenit v nastaveni a podsviceni tez, aspon u siemensu to slo

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 9:16 am    Předmět: Re: AudioBuffer Odpovědět s citátem

Sefinko napsal:


Pocuj nemas odskusane asi kolko by mala byt nastavena velkost audiobuffer-u a pocet buffer-ov aby to video a aj Mp3 a Hry sli normalne? Netestoval si to nahodou? Very Happy


Na hry stačí minimum (10kB) a 2 audibuffery. čím víc bufferů, tím víc se sekají- zvuk se neseká

Na videa : závislost je přímá - čím větší buffer, tím víc se seká jen ze začátku.Okolo 40 kB je to možná OK.

Pro přehrávání MP3 a práce s mobilem dostačuje 90 kB. Ale 200 kB je taky ok wink


blbý je že někdy je potřeba co nejméně a co nejvíce

_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kynio
kolemjdoucí

Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím.je nějakej známější telefon na kterej jsou dostupný běžně java hry, melodie, aplikace atd a daj se použít i na B-S E71??díky
_________________
Benq-siemens E71 + 2GB microSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HonzaA
kolemjdoucí

Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby hlasitost byla na 100pro ihned a ne až po cca 4sec a podsvícení šlo nastavit déle, než 20sec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kynio napsal:
zdravím.je nějakej známější telefon na kterej jsou dostupný běžně java hry, melodie, aplikace atd a daj se použít i na B-S E71??díky


Na vsechny telefony jsou java hry dostupny stejne, musis se naucit hledat. Jen musis hledat hry s rozlisenim 240*320 aby ti sli pres cely display. Hry s mensim rozlisenim budes mit v malym okynku v rohu.

To HonzaA:
Na tu hlasitost existuje patch Disable ASP, ale nevim jestli je na E71 Think . A na to podsviceni jsem nasel jeden patch na FW42. Nejspis by to vyresilo tvuj problem

//Tak jsem hledat ten patch na to Disable ASP, a nasel jsem na FW45, ale ten jenom funguje na midi a na amr zvuky a na to podsviceni jsem taky nasel pro FW45

Download patchu:
podsviceni
hlasitost

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozhoduju se ke koupi tohoto telefonu muzete mi sem napsat jaky s nim mate zkusenosti ? diky
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som mal z toho telefonu velku radost, kym som ho neutopil. Namiesto neho som si zadovazil C81 a musim povedat, ze na moje prekvapenie - je lepsi.
Nie je sice taky pekny, skor naopak, nema QVGA displej, ale:
- displej je uplne v pohode, mnozstvo informacii je uplne rovnake (tensi font) . Myslel som si, ze bude rovnaky ako napr. CX75, ale je to lepsie. Navyse, ked si ako sporic nastavim hodiny, tak ich dobre vidno, ako v casoch x65
- vobec neseka pri prehravani mp3 - dokonca ani v developer menu nie je to nastavovanie buffrov - asi je to zbytocne. Tu sa este chystam vyskusat jednu vec - E71 mi pri prehravani niektore skladby nedokoncoval, vzdy prestal na tom istom mieste. Som zvedavy, ako si poradi C81
- lepsi zvuk, hlavne basy pri hlasnom prehravani. Je to uplne normalne pocuvatelne nahlas
- mam pocit, ze aj pri telefonovani je trosku hlasnejsi
- netreba kupovat bkey, ak chces patchovat, papua spocita kody
- pri pouziti bluetooth handsfree dava zvuk uplne od zaciatku, vratane znameho siemensackeho vytacacieho tonu, nie ako E71,EL71 a CX75, ktore pri volani v ramci orange zapinali (vo vsetkych fw ktore som mal) zvuk az ked volany zdvihol, takze som netusil ci zvoni, alebo co sa deje
- dve specialne tlacidla naviac (media player a internet)
- ze sa da vytiahnut mmc karta za jazdy je tiez taka drobna radost.

E71 odporucam, ale este viac C81. S vynimkou dizajnu.

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za příspěvek koukal sem na tu C81 vzhledově se mi moc nelíbí líbí se mi víc E71 a když sem projížděl funkcema zjistil sem ze C81 nema radio a kvuli radiu to taky kupuju ale diky za clanek problizil si mi neco i kolem E71 diky
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kynio
kolemjdoucí

Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ccd98 napsal:
Neliší... pokud má někdo E71 s tím neesteticky vecpaným logem nad displejem, je to stejně plnohodnotný telefon, jako "poddisplejová" verze. Smile
Problém by mohl být akorát tehdy, pokud by IMEI telefonu začínalo čtyřčíslím 0044 - to jsou "absolutní" prototypy a u nich třeba někdy nejde přehrát SW... ale to už je snad mimo téma.


zkusil sem zjistit svůj imei a je to 00-4401-49-blabla...je to zrovna verze o který mluvíš?

_________________
Benq-siemens E71 + 2GB microSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jandas.ve
kolemjdoucí

Založen: 10. 09. 2006
Příspěvky: 12
Bydliště: Walmez

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 3:15 pm    Předmět: E71 FW37 MP3 Odpovědět s citátem

Ahoj lidi mam problem s mp3 v pisnicce se to sekne a preskoci na dalsi.. vim ze uz je to tu resene.. maji se prenastavit nejake buffery nebo co ale jak se k nim dostat?? sem zacatecnik mam telefon porad jak mi ho prodali zadne patche ani FW.. prosim o radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to se netýká bufferů. na pc hraje ta písnička celá? Délka písničky v mediaplayeru se ukazuje stejná jako v PC?
A aby si mohl měnit velikost a počet audiobufferů potřebuješ SKEY a pro E71 se to dá zjistit jen koupením z Ruska nebo testpointem....

_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

3139.36 SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se E71 ještě někde sehnat? (nová?)
_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predavaju este na ebay.de, cca 120EUR s postovnym.
_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosako
začátečník
začátečník

Založen: 12. 06. 2005
Příspěvky: 36

116.46 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, koupil jsem na inzerát úplně novou E71, ještě nesloženou v orig. balení. Ten člověk ji prý dostal někdy před rokem jako "nevhodný dar". Zkrátka měl jsem kliku Wink
Telefon má customizovaný firmware (T-Mobile CZ) v. 37. Chci se zeptat jestli se dá tohohle FW nějak zbavit, mám kabel DK-1 (DCA-110) od gsmcables.com. Update na fw.39 ani na 41 se mně nepodařilo, dá se tohle custom. firmware vůbec přehrát? Víte o nějakém servisu v Brně kde by mně nahráli tzv. neutrální firmware? A potřebuji k tomu souhlas od T-Mobile, jak tady někdo (kdysi dávno) psal? Telefon má ještě devět měsíců záruku a na testpoint si stejně netroufám Sad

EDIT 21.3. Tak moje počáteční nadšení se vytrácí, telefon má mizerný signál, zkoušeno na různých místech. Dá se s tím něco dělat, myslím opravit, výměna kus za kus už dnes asi nepřipadá v úvahu. Pomůže třeba nový firmware?
Vím, že už je tenhle topic tak trochu out, budu vděčný za jakoukoliv odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tmik
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 01. 07. 2005
Příspěvky: 366
Bydliště: Frýdek-Místek

1289.92 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám problém s jimmem neustále se odpojuje po chvilce když se připojím pořád háže nějáke chyby nevíte co stím, dělá vám to taky?

Navíc když chci třeba po půl hodině si pustit nějakou písničku nebo podívat se na obrázek tak píše, že není dost paměti a to už mám volné v paměti telefonu nějakých 6MB.Paměťovku mám 2GB a je tam dost věcí je problém v tom?

_________________
siemensu není nikdy dost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další
Strana 49 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group