clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Program pro tvorbu java her
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Program pro tvorbu java her
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

btw. víte proč je java tak strašně pomalá?
*.jar soubor jsou vlastně zdrojáky, a každej stroj si to před spuštěním zkopmpiluje... právě díky tomuto je java "univerzální"

nápad hezkej, ale je to pomalý...

Jinak, stojím si za tím, že neexistuje program na výrobu her... když přes tuhle klikačku uděáš hru, tak to ale není tvoje hra, ale hra někoho jinýho, a tys ji jen upravil.., nemůžeš ji prodávat atd...
Můj názor je, že je lepší se naučit programovat...
Java je snad nejjednodušší jazyk, já jsem začal právě s Javou, teď se učím C#...

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stolní Java teda rozhodně není nejjednodušší Mr. Green Mr. Green. Je syntaxově podobná, jako C++ (v kterém programuji). Programoval jsem v Javě hlavně kvůli multiplatformnosti (ano, kód se musí pokaždé kompilovat před spuštěním [teda ne úplně pokaždé, ale to je jedno] a z toho důvodu je nutné mít velké množství dat stále v paměti). Je taky oběktová, dinamická a zakazuje goto Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Nn, ale stolní Java je prostě něco jiného, než J2ME. Stolní Java je narozdíl od ní skutečně mocná.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

5506.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2pip@: no c# je taky poměrně snadnej jazyk... já začínal se starym GM ( Mr. Green )
dosta jednoduchý je taky php c# se učíme ve škole
já sem nakonec skončil u C/c++ pro AVR čipy Anxious

_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No *.jar soubor nejsou zdrojaky. Je to archiv, ktery obsahuje zkompilovane soubory *.class a dalsi soubory potrebne pro beh aplikace. Faktem je, ze zdrojaky Javy se nekompiluji do nativniho kodu urciteho procesoru, ale do tzv. bytekodu, coz je kod pro emulator zasobnikoveho procesoru. Pri spusteni se Java Runtime postara o beh takoveho kodu nasledujicim zpusobem - pokud je k dispozici pro dany HW, na kterem program bezi tzv. modul JIT, provede se preklad primo do nativniho kodu procesoru, provedou se optimalizace a program se spusti. Pokud neni JIT pro danou architekturu k dispozici, bezi primo bytekod v emulatoru zasobnikoveho procesoru. Proto take trva zavedeni Java programu obvykle dele. Na stejnem principu funguje i .NET platforma od Microsoftu.
Co se tyka J2ME, tak ta je opravdu celkem osekana, zvlast v porovnani s novejsimi verzemi Javy jako je napriklad 5 nebo 6. To se netyka jenom rozsirujicich trid, ale celkove i koncepce jazyka. Na druhou stranu pri trose snahy se da napsat multiplatformni aplikace, ktera bezi na vetsine mobilu podporujicich J2ME.

_________________
Java hry a programy



Jabber: nigol@njs.netlab.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group