clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kopírování a zobrazování BREW souborů - Problém
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kopírování a zobrazování BREW souborů - Problém
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:12 pm    Předmět: Kopírování a zobrazování BREW souborů - Problém Odpovědět s citátem

Již při prvních experimentech se spouštěním všemožných BREW aplikací jsem narazil na problém. Některé soubory se po nakopírování do BREW filesystému vůbec nezobrazily a po rastartu hned zmizely. Při kopírování pomocí QPST se soubor po "přezažení" sice zobrazí, ale zmizí až po restartu. Při kopírování pomocí MBC se po "přetažení" nezobrazí vůbec a zmizí hned. Nejdřív jsem to nějak neřešil (tedy vlastně už dávno s jirkabem přes ICQ těsně po tom, co se podařilo rozjet certifikáty pro BREW a měl jsem tento stejný problém, takže jsem se o něm zmínil). Když jsem psal článek, nakopíroval jsem do telefonu spoustu BREW aplikací a asi 5 se jich zobrazilo (ale kopíroval jsem jich asi 15). Bral jsem to prostě tak, že nefungují a ještě jsem nevěděl, že se ani nenakopírovaly.

Když už nešly soubory z brew/mod a /mif ani mazat (což mě ohromně štvalo), rozhodl jsem se přehrát FW a udělat customizaci. Ani jsem nepředpokládal, že by to nepomohlo. Jenomže ono to skutečně nepomohlo Pray. Dokonce je to horší. V BMC se mi polovina souborů a složek (defaultních) v BREW filesystému ani nezobrazí. QPST jich sice načte o něco víc, ale stejně jich velká část chybí. O kopírování do telefonu ani nemluvím.

Jenomže FW se nahrál bez problému a telefon také funguje. Zkoušel jsem i jinou DCA-540, jiný počítač, přeinstalovat drivery a pod, jenomže si už opravdu nevím rady. Dělá to stále to samé. Štve mě to už jenom z toho důvodu, že si teď nemohu zvýšit maximální počet souborů na kartě, zobrazit snadno AppManager a hlavně nemůžu vyzkoušet ten nový MP3 BREW přehrávač Neutral.

Že bych byl jediný s tímto problémem Think ? Máte nějaké nápady, co dělám špatně? Případně nějaké řešení?
Díky Wink

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to iba nápad. čo keby si si nahral zálohu brewu zo sm?
_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno v té záloze jsou jen systémové soubory... veškeré ostatní věci by měly zůstat zachovány
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to skutečně nevím, jak bych to provedl, když je můj problém právě ten, že tam žádné soubory kopírovat nemůžu Very Happy.
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pod pojmem nahrání fw je skutečně míněno i včetně customizace Question
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 6:17 pm    Předmět: Re: Kopírování a zobrazování BREW souborů - Problém Odpovědět s citátem

To ne, ale je součástí updatu. Po tom, co se nahraje FW telefon ještě nebootuje normálně (ve stavu, v jakém byl předtím) a potom se teprve provede customizace. A tu jsem samozřejmě nechal provést.
RDT napsal:
...rozhodl jsem se přehrát FW a udělat customizaci...



Vážně vůbec nechápu, čím to je. Zkoušel jsem už i při načítání struktury filesytému (v QPST) nechat svítit displej a podobně. Ale prostě pořád se velká část stromu vůbec nenašte. A navíc je to pokaždé jiná část Brick wall. Nerozumím tomu d'oh!.

Teď mě ještě napadlo, zda to není tím, že si s telefonem pořád pohazuju (zvlášť, když jsem nervózní), ale to s tím asi nemá nic společného, ne? Anxious Mr. Green Mr. Green

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesypáváš data z flashe jinam Laughing Sorry za OT
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě vyzkouším nahrát FW26 a projít Sutrusovu kompletní opravu SXG. Třeba to něco udělá Rolling Eyes.
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo s tím kopírováním Brew aplikací, her do mobilu mám taky problémy někdy ji musím nakopírovat 2x či 3x aby se objevila.. A nepomohlo by nahrát do mobilu zpátky zálohu CEFS?? Think
_________________
MC60 -> CX65 -> SXG75 FW22 + IMS 700 + 2GB RS-MMC + DCA-110 + DCA-540 + pouzdro + BikeHolderkit..
Dell Axim x50v ( WM6.1 )
Siemens SG75 (FW 13.609.13)
Benq-Siemens SL91 (Onyx)
Benq-Siemens EF82
LG GW620 (Firedroid Mod 2.3.7)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sentello
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 1107

6613.08 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam stejnej problem jako PanRDT Razz , nakpiruji a App Manageru neni, tak restartuji a hele ona proste zmizi ze slozek brew/mif a brew/mod... Zkousel jsem to tam davat i 10x a proste nejde... Z prvu jsem si myslel ze za to muze PlayEX a ono ne! Doufam ze to nejak vyresime Pray
_________________
->Alcatel OT Club db, C35i, N3310, N3410, S45i, CTSL65, 2x S75, SXG75, HTC Touch Pro (Raphael) Dancing
->SE K750i
->ZTE Blade Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a házíš všechno co máš do MIF adresáře a do správnýho podadresáře v MOD včetně správně pojmenovaného SIG souboru? - v podadresáři mod (např mod/playex/ musí být názvy všech souborů malými písmeny
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sentello
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 1107

6613.08 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

urcite to delam spravne do slozky: brew/mif/PlayEX.mif a do slozky brew/mod/PlayEX/playex.bar,playex.mod,playex.sig
Takhle to ted mam a nic ...

_________________
->Alcatel OT Club db, C35i, N3310, N3410, S45i, CTSL65, 2x S75, SXG75, HTC Touch Pro (Raphael) Dancing
->SE K750i
->ZTE Blade Dancing


Naposledy upravil Sentello dne út březen 18, 2008 6:53 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sentello napsal:
...a do slozky brew/mod/playex.bar,playex.mod,playex.sig
Takhle to ted mam a nic ...


Tak potom to děláš špatně. Protože to musí být brew/mod/playex/playex.bar,.mod,.sig

Možná jsi tam jenom zapoměl tu složku napsat Wink.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se mi konečně úspěšně podařilo rozjet PlayEX. Sice se po nakopírování souborů do telefonu pomocí BMC nezobrazil ani jeden soubor (prostě zase okamžitě zmizely), ale v telefonu se překvapivě ikonka PlayEXu zobrazila.

První postřehy jsou:

1) Wow! Používá to svoje vlastní fonty! Surprised
2) Wow! Vypadá to jako okno na popředí! Surprised
3) Ehm, proč to hraje po spuštění pokaždé jinou skladbu? Confused
4) Ehm, proč když kliknu na šipečku, začne to hrát náhodnou další skladbu?
5) Ehm, jak se dají zapnout funkce "loop" a "shuffle"? Nebo jsou jenom na tom obrázku?
6) Ehm, proč mi to stále nerestartuje telefon Anxious.



Ale jinak fakt super Applause. Už se těším na další verze Applause.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sentello
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 1107

6613.08 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:

Tak potom to děláš špatně. Protože to musí být brew/mod/playex/playex.bar,.mod,.sig

Možná jsi tam jenom zapoměl tu složku napsat Wink.

jen jsem to napsal spatne Smile promin ale i tak me to nejde Crying or Very sad
EDIT!vubec netusim ale najednou se to tam objevilo Angel Nekdy je proste neco mezi nebem a zemi Smile jooo je to paradni prehravac
Jinak je to ale dost divny neustale me to vypina telefon a tak...

_________________
->Alcatel OT Club db, C35i, N3310, N3410, S45i, CTSL65, 2x S75, SXG75, HTC Touch Pro (Raphael) Dancing
->SE K750i
->ZTE Blade Dancing


Naposledy upravil Sentello dne út březen 18, 2008 9:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group