clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - 2 GB MicroSD karta - problem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

2 GB MicroSD karta - problem

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ado
začátečník
začátečník

Založen: 25. 10. 2004
Příspěvky: 84

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 11:28 am    Předmět: 2 GB MicroSD karta - problem Odpovědět s citátem

Kupil som si 2 GB MicroSD kartu do mojho EL71. Problem je v tom, ze neviem ako ju naformatovat. Ked som v PC naformatoval na FAT, tak zlozky ktore mi ukazalo v mobile, ze su na karte, v PC mi ich neukazalo. Naopak ked som sformatoval kartu v mobile, tak ked som ju opatovne dal do PC (citacky:) tak mi napisalo, ze karta nie je naformatovana. Kde je problem? Potrebujem vediet na aky "druh" ju naformatovat, aby mi ukazovalo vsetko co je na karte aj v mobile aj v PC rovnako.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to mam takto a ide vsetko ok.



Dufam ze ti to pomohlo.

_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ado
začátečník
začátečník

Založen: 25. 10. 2004
Příspěvky: 84

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skusal som vsetko aj tak ako ty. Ale stale mi to robi. Asi som nemal formatovat novu kartu. Mal som nechat original ako bola naformatovana.
Ale aj tak nerozumiem preco by nemala ist, ked by som ju aj tak niekedy v buducnosti formatoval a este k tomu je to SanDisk! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chude
začátečník
začátečník

Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 32

0.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 7:12 pm    Předmět: RE:2 GB MicroSD karta - problem Odpovědět s citátem

testni : 7tools Partition Manager

problem muzou delat vadne sektory.timto programem je odstranis a znovu naformatujes na FAT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Chotík
kolemjdoucí

Založen: 19. 11. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den mám takovou věc co se zde příspěvku špatného načtení karty u mobilu EL71. Podařilo se u mi to, že při načítání obsahu karty do PC jsem ucítil zápach páleného plastu když jsem vyndal adaptér z PC byl částečně spečen.Podařilo se mi celkem lehce kartu vyjmout ale co se nestalo po zasunutí do MT se přihlásil požadavek o zformátování,toto jsem provedl a karta se zdála v pořádku dalo se na ní fotit a ukládat různá data a prohlížet je v mobilu. Když jsem chtěl ale přes čtečku (použité 2 různé typy) uložit data do PC vždy hlásila že chce naformátovat a nikdy nechtěla načíst obsah.
Myslím, že zřejmě po zahřátí se u ní vyskytla závada která by mohla být podobná i u nové karty toto se mi stalo u 1G karty Kingston která mi sloužila 2 roky bez problému. Nyní uvažuji taky o 2G ale nikde jsem se nedočetl jak je to z podporou u MT EL71 jestli ji koupím tak dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group