clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Konec
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Konec
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Palio
veterán
veterán

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1525
Bydliště: Velká Hradná (kúsok od TN)

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsetko sa meni. siemens "upada", teda uz skoro celkom upadol. deru sa hore ine znacky pri ktorych uz rusaci prisli na moznosti patchovanie...
to som vlastne nechcel. Pametam, ked to tu este fungovalo inak. Romulus, weitless, krokodyl, hanni a sirus (ak som niekoho zabudol ospravedlnujem sa) sa tu o to starali bola tu strasne velka navstevnost a asi milion ludi ochotnych pomoct. Dlho som tu nebol a z tej trochy co som si tu precital je tazke sa snazit tu o to starat pri neochote navstevnikov. Na jednej strane tento krok chapem, ale myslim si ze by sa malo nieco zriadit, kde by bola historia clankov a odkazy k suborom na stiahnutie, pretoze cas od casu zapojim na kabel aj CX65 a obcas sa mi dostane do ruk aj nejaky ten telefon ozivenie Cool

_________________
SGS2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kbs1
badatel
badatel

Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava

90331.40 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

boze, tak tuto spravu som fakt necakal Sad( a ja som si prave vcera kupil SX1 s tym, ze si ho zacnem tunit pomocou tohto skveleho fora Sad dufam ze si to este rozmyslite a neskoncite, lebo takyto dobry web o siemensoch s tak ochotnymi ludmi som este nikde nenasiel. Keby nebolo vas by moja utopena M65 lezala uz davno v kosi, ale ste mi ju pomohli opravit a poradili s vela inymi vecami za co vam dakujem Smile Predsalen nie kazdy vie po rusky a prave preto je siemensmania.cz tak vynimocna. Ak uz skoncite tak by skutocne bodla aspon zaloha celej siemensmanie, informacie tu su velmi cenne a nenahraditelne. Vdaka za vsetko odviedli ste super pracu Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lepidlor
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 816

13860.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že to dále nemá cenu. Nadruhou stranu si ale myslím, že je velká škoda fóra a občas se určitě najde někdo, kdo bude potřebovat pomoc se svým Siemensem. Stránky bych nechal třeba bez aktualizace a fórum zablokoval (tak, aby se daly příspěvky číst ale nedalo by se přispívat) Wink jinak hodně štěstí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shodou okolností za měsíc taky abituruji, takže chápu, jak si člověk může třeba i vyčítat svoji dobrosrdečnost, když dělá něco tu tady, tu tamhle pro dobro ostatních a na konci zjistí, že se měl radši starat o sebe sama, když zjistí, že je úplně v p*deli Mr. Green

Takže přeji všem zúčastněným v provozu SM jen to nejlepší, ať mají čas na věci, které se jim jeví perspektivněji, ať se z ničeho nemusejí bláznit, a ať "konečné řešení SM otázky" provedou s jakousi noblesou
(a ne, že se tu jednoho dne objeví Mimo provoz jako za časů pro psy a nikomu nezbyde nic jinýho, než koukat do zdi a myslet si svoje Smile ).

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Unnamed
badatel
badatel

Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: |-|-Paskov-|-| Telefon: |-|-K750i-|-|

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nojo, co se da delat... siemens je mrtvy a jinak uz to nebude. diky za vsechno.
_________________
byl: Siemens A36, M35i, MC60, SX1; je SE K750i@W800

Klikni prosim. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Darklord45
pisatel
pisatel

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Slovensko, okres PO, J9 KE

670.04 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte,
Škoda že končí stránka ktorá ma priviedla k mobilom a podporila môj záujem o ne. Nostalgicky spomínam na chvíle strávene pri patchovaní mojej CX65, ako som si umrtvil S65 a preberal ju k životu. Bola tu úžasná patria na čele s Hannim, mal som pocit že toto je naj web o Siemensoch. Čo bolo to bolo. Život ide ďalej. Týmto by som chcel popriať veľa šťastia tým ktorý majú dátum založenia starší ako ja /ak to tu ešte nejaký navšetevujú/ ale aj tým ktorý sú služobne mladší Angel

S pozdravom Peter "Vito" Vitikač

_________________
CX65 fw16 by Orange -> fw50 -> 14,75MB+patche -> fw16 by orange - kvôli záruke (išiel mame)

S65 fw25 by Orange -> fw50 -> fw58 -> masterpatch+patche -> išiel mame :-(

K800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemam slov.
SIEMESNMANIA odpocivaj v pokoji.

_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predpokladám, že SM neskončí Idea
Nádej zomiera posledná. Angel
Pri siemensoch som od S6, a ak by SM zomrela, pre mňa z nevysvetliteľných dôvodov, tak budem musieť rýchlejšie migrovať do nejakej inej značky Brick wall Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si necham svoj siemens az kym nechcipne
_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

740.54 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno jsem si koupil Nokii E51 a všechny Siemensi, které jsem měl, jsem zavřel do šuplíku a bylo dobojováno. Tím pro mě veškerý Siemens a nadšení pro něj skončilo. Jen tak z nostalgie jsem si otevřel tuhle stránku, přečetl několik málo nových článků a Siemensi opět oživil do plné sestavy. Jen málo které forum umělo člověka tak nadchnout pro věc, ačkoliv jsem nebyl příliš viděným uživatelem, SM mě bavila. Své díky jsem nikdy nijak zvlášť neprojevoval, jen jednou jsem se zeptal, zda je možné pěněžně přispět, ale byla mi dána odpověď, že reklamy vše pokryjí... Popravdě řečeno bych dvd zálohu bral taky, ale to už jsem někde jinde. Takže na závěr bych chtěl poděkovat uživateli Mario_Liptov, který mi užitečně poradil s připájením joysticku na CX70, to byla opravda great pomoc, která ušetřila peníze a spoustu času. Uživateli Moucha ze jeho obětavou snahu mi pomoct i přes ICQ a hlavně všem, kteři mi kdy zde pomohli. Je to opravdu křížek po funuse, ale skutečně jsem člověk, který spíše tu svou vděčnost projevuje materiálně, pokud má tu možnost a na obyčejné, leč cenné "Děkuji" často zapomíná. No, snad mě Nokia taky nadchne jako Siemens.
_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

D4X napsal:
Když jsme u těch citátů, taky jeden mám, který používám už dost dlouho:

"Změna je život, život je na nic." D4X
vyborne ale stale taky plati ze V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká! Wink
_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
david.sedivy
(člen klubu SM)
věrný diskusník
(člen klubu SM)<br>věrný diskusník

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 460
Bydliště: Praha 3 - Žižkov Telefon: HTC P3300

78319.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se taky přidám,
díky všem, kteří mi kdy pomohli, ať už se Siemensem anebo nově ve Windows Mobile sekci.

Díky jak týmu Weitless & Romulus & Hanni atd., tak i týmu D4X & Whitek atd.

Snad se setkáme zase někde jinde. Jako zajímavé řešení mi přijde pro WM usery stránka SmartMania.cz,
kterou jistě většina z vás zná. Nebo můžeme zkusit HTCmobile.cz Rolling Eyes

Takže se mějte
čudus Šeďa Hand

_________________
Alkatel Sad (ani nevím jakej)-->Siemens C35i-->Siemens S45(i)-->Sony Ericsson T68i Sad
-->Siemens CX65-->Siemens SXG75
-->HTC P3300 Artemis

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
siemenshun
kolemjdoucí

Založen: 15. 10. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 9:58 pm    Předmět: konec Odpovědět s citátem

škoda, raději jsem si stáhl vše o svém mobilu, kdo ví kdy ten server odpojí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak už by nastal KONIEC, osobne verím, že sa nájde spôsob, aby SM existovala, navrhujem:
poslať na maily (ktoré máme vo svojich profiloch) informácie, kde by sa dali objednať DVD s obsahom SM Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Háá DVD? Mr. Green si děláš kozy? To ani náhodou, tak 5 DVD nejméně
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Další
Strana 14 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group