clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Instalace a nastavení GPRS modemu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Instalace a nastavení GPRS modemu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolkow
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 03. 01. 2005
Příspěvky: 347
Bydliště: PHA

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2005 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem psal já naposledy. Ty XP Pro Co mám začinám úplně nsnašet. Jako kdyby microsoft odvaděl práci čím dál tím hůř.
Jsem si totiž jistej, že já jsem do kompu nedal nic co by to mohlo blokovat, podle to musela být někde nějaká díra a chytil jsem červa či čert ví co. A přitom na aktualizace jsem se díval minulý týden. Mad

_________________
C35i[fw,odbloc,logo,melodie a výměna krytu Very Happy]>Alc 303>C65[spoustá patchů... Bootcore error Embarassed]>A50>M50]>M55>CX65>DCA 510>CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 29, 2005 9:38 pm    Předmět: Nastavení GPRS modemu Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem GPRS Modem asistant, aby mi nainstaloval modem a nepovedlo se. Díky tomuto článku se mi podařilo nakonec ručně vše nastavi a chodí to. Mám W2k a S65 (FW25) připojený přes infraport. SW od siemensu mi tam dal 2 GPRS modemy (1 GPRS via infraport a 2. modem SE45!). Docela jsem si s tím vyhrál než jsem to rozchodil. Asi bych to ale už po druhé nezopakova. Jak tady čtu nikdo s tím nemáte podobné problémy??
Návrat nahoru
jody
začátečník
začátečník

Založen: 08. 09. 2004
Příspěvky: 39

SMM
PříspěvekZaslal: út únor 01, 2005 3:55 pm    Předmět: GPRS modem v linuxu Odpovědět s citátem

A nevite nekdo jak zprovoznit gprs modem na M50 nebo CX65 (podle toho co bude jednodussi) v linuxu? Nejaky ovladace kde sehnat a nejaky postup nevi nekdo prosim?
_________________
SIEM C35 -> M50 -> CX65 FW50cz@CX70 FW56



SIEMENS FOREVER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wolkow
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 03. 01. 2005
Příspěvky: 347
Bydliště: PHA

SMM
PříspěvekZaslal: út únor 01, 2005 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už jsen to zprovoznil před pár dní a že neuhodnete jak? No přece novou instalaci XP Mad Mad
2 jody: to ti neporadim Crying or Very sad

_________________
C35i[fw,odbloc,logo,melodie a výměna krytu Very Happy]>Alc 303>C65[spoustá patchů... Bootcore error Embarassed]>A50>M50]>M55>CX65>DCA 510>CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2005 12:57 am    Předmět: Re: GPRS modem v linuxu Odpovědět s citátem

jody napsal:
A nevite nekdo jak zprovoznit gprs modem na M50 nebo CX65 (podle toho co bude jednodussi) v linuxu? Nejaky ovladace kde sehnat a nejaky postup nevi nekdo prosim?


vse by melo byt soucasti jadra a zbytek nastavis v kppp ci jinym programu - cihni na abclinuxu.cz, tak je navodu pozehnane... ja si podle nich rozchodil gprs pres bluetooth
Návrat nahoru
Anonymní





PříspěvekZaslal: st únor 16, 2005 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacek napsal:
Sice se připojím, ale to je tak asi vše. Odešle se z mého PC něco kolem 2-3 kB a přijme se několikset bajtů a pak konec.
Jeví se to, ajko že připojený jsem, ale odesílat a srahovat se nedá. Nevíte, čím to může být?


Používám S45i a ET Data Nonstop.
Jako laik nevím přesně proč ale u Win98 mi pomohlo následující:
1) V Ovládací panely -> Síť -> Konfigurace jsem měl v okně nainstalovaných součástí sítě dvě stejné položky Telefonní adaptér. Jednu z nich jsem odstranil tlačítkem Odebrat. Po novém připojení mi net začal ihned fungovat.

2) Podobný problém se po nějaké době vyskytl po odinstalaci ET Akcelerátoru. V Ovládací panely -> Možnosti sítě internet -> Připojení -> tlačítko Nastavení -> Proxy server mi zůstala zafajfkovaná volba Používat proxy server. Po odfajfkování se net opět rozběhl. No, rozběhl je silné slovo protože bez ET Akcelerátoru je současné době většina servrů nedostupná. d'oh!
Návrat nahoru
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 8:53 pm    Předmět: Docela drahý Odpovědět s citátem

Podle návodu jsem si úspěšně nainstaloval GPRS modem. Připjil jsem se rychlostí asi 115 Kb/s a jen tak pro zkoušku jsem zkusil adresu seznam.cz Stránka se normálně načetla a tak jsem se zase odpojil. Po chvíli mi přišla sms "Vážený zákazníku, z důvodu nulového kreditu vám...blabla..." Můj kredit byl -27Kč (zdůraznuji mínus) Eh?
Chtěl bych se zeptat jestli je to normální, protože jsem byl připojen cca 2min a můj původní kredit byl asi 50Kč Exclamation Question
Kdybych se býval neodpojil tak rychle, tak bůhví jak by to dopadlo Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
danri
kolemjdoucí

Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 1

SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 2:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je celkem jedno jak dlouho jsi byl pripojen.GPRS se neuctuje podle casu ,ale podle stazenych dat.
Takze je hlavni kolik kB jsi za tu dobu stahl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Womáčka
kolemjdoucí

Založen: 06. 09. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kousek od Brna

SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 2:11 pm    Předmět: Rychlost GPRS Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, nastavil jsem si podle návodu připojení k internetu pomocí GPRS a po restartování počítače mi připojení funguje bezvadně, jen mám rychlost připojení 115,2Kb/s.NEní to nějak moc,když GPRS má mít rychlost 14,4Kb/s ? Think Teda ne že by mi to vadilo. :o Jen bych rád věděl jestli je to normální?
Díky wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tech 115 je rychlost pripojeni PC<->mobil wink A GPRS nema rychlost 14,4 (to je CSD u O2 Smile ).
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomis.novotny
kolemjdoucí

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 25

SMM
PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 12:52 pm    Předmět: GPRS přes Bluetooth Odpovědět s citátem

Jak mám postupovat, když mám připojený telefon přes Bluetooth? Je to to samí nebo musim nastavit něco jiného? Dík za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokos111
začátečník
začátečník

Založen: 05. 02. 2007
Příspěvky: 79
Bydliště: BA, Slovakia

SMM
PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stale mi pri pripajani hadze chybu 734 pri registracii do siete nieco s protokolom linky PPP. neiete co s tym?
_________________
motorola D520 => Nokia 3310 => Sagem My X5-2 => SE T610 => a potom som konecne dostal rozum Smile - EL71 (FW45 + vela vela patchov), 512MB karta, HHS-150, DCA-110
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Honza Bouma
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 08. 2004
Příspěvky: 1152

SMM
PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kde by se dal sehnat driver pro Win Vista x64? diky
_________________
MOTOROLA d520>SIEMENS C35i>NOKIA 3410>back to SIEMENS C35i>SIEMENS C60>SIEMENS SX1>SIEMENS SXG75 White

Zadáno 12.5.2012-Nabízím k prodeji autorádio: http://aukro.cz/show_item.php?item=2342361883
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lumir Navrat
kolemjdoucí

Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 7

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pridavam se k otazce. Pri pokusu nainstalovat Snadne pripojeni k me C75, mi sice telefon na usb DK-1 detekovat, ale selhal pri instalaci modemu. Pritom pro XP to je jen INF soubor, tak by snad nekdo mohl dokazat to zeditovat korektne pro Vista x64.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lumir Navrat
kolemjdoucí

Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 7

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze si odpovim sam:

Soubor SiemensGPRSXP.inf staci upravit tak, ze sekce

[Siemens] se v ramci souboru zkoporuje a pojmenuje

[Siemens.NTamd64].

Diky tomu rucni pridani jiz nabidne seznam tech modemu a podari se nainstalovat ovladac modemu.

Pak staci jiz pridat podle navodu nove telefonicke pripojeni.
Bohuzel Nefunguje Snadne pripojeni od Vodafonu, ale to rucni jede. Nasledne pak je mozne pres Snadne pripojeni zapinat a vypinat pripojeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group