clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Jak můžete pomoci SiemensManii?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Jak můžete pomoci SiemensManii?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wojnar
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 190

0.24 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to: "(Weitless si je s největší pravděpodobností nechal a s refreshem stránky nás zanechal na suchu)" mně teda dostalo!
Nebyli jsme i před tím ujišťování o nejčistších úmyslech?

_________________
N3210 -> Sie MT50 -> SE T630 -> Sie ME75, fw22 + DCA 500 - home made -> SE C702 -> HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po pravdě řečeno vůbec nevím, co ti na tohle mám říct... snad jen to, že Weit je jen jeden a nám se opravdu hnusí to, co se stalo... nemáme důvod krást peníze lidí, kteří chtějí pomoct - toť vše
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie si sam,komu sa to cele hnusi Rolling Eyes to bol vtedy dobry vyfajc,ale svoj nazor nato som tu uz pisal velakrat.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná to nebylo úplně nejvíc fér, ale nebyl to právě Weitless, kdo od samého začátku platil všechny náklady? To něco přes deset tisíc, co se vybralo, určitě nepokrylo veškteré náklady z minulosti. Nemyslím, že by někdy SM měla tak velkého reklamního sponzora...

Za to, co Weitless udělal ho neobviňuji, bylo zde více kladných věcí. Kdyby řekl "zdrhám, rychle potřebuju spátky nějaký prachy, který jsem do tohohle bezbudoucnostního projektu investoval...", tak se málo kdo slituje a pošle je. Slíbit spousty super věcí a "záchranu SM" je (jak byo řečeno) hnusné, ale bohužel účinné...

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

3139.36 SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

se vší úctou k tobě RDT, tohle mi přijde jako pěkná blbost, já si taky přece nezaložim web o štrykování, nebudu dva roky platit hosting a po dvou letech nezačnu vybírat prachy od návštěvníků proto, že jsem to dosud hradila sama ze svého, to je nesmysl, Weitless samozřejmě od začátku platil všecky náklady sám, ale jakožto pro "majitele" SM je to celkem normální, mám svůj web, tak si ho přece budu platit, a nebudu ho zakládat s tím že si po letech vzpomenu že chci od návštěvníků prachy za to že to celou dobu platím sama.... d'oh!
_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdopadne je uplne jedno,kto kolko platil a ako dlho. Peniaze uzivatelia SM posielali v dobrej voli pomoct SM a nie pomoct Weitlessovi alebo hocikomu inemu,kto tie prachy zhrabol. Mali byt pouzite nato, k comu boli urcene. Bohuzial sa tak nestalo a to je neospravedlnitelne.... Hand
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale jaktože ne? To byla prostě neobvyklým způsobem získána část základního kapitálu zpět Mr. Green.

Chápu a uznávám, že "Pomoc SM" to nebyla, přestože to tak bylo prezentováno. Tohle nebylo fér, s tím plně souhlasím. A ty peníze byly použity nato, na co byly určené, jenomže tak nějak zpětně (*takovej smajlík tu není*).

I tak si stojím na tom, že Weitless nebyl zloděj Not talking. To je slovo úplně mimo. OK, nebylo to fér, ale nic víc. Přispěl jsem sice jen pár korun, přesto si ale nemyslím, že jsem přispěl zbytečně nebo k ničemu, nebo dokonce na podporu jedné konkrétní osoby (hosting byl přece pro všechny, ne? [a to i ten v minulosti zaplacený]).

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sioga
kolemjdoucí

Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 21
Bydliště: ml.boleslav

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proc neudelate sekci download (flashe atd...) platnou
predplatne by bylo na rok nebo na mesic nebo za stahnuti to uz by bylo na vas to vymyslet
ale byl by to dost opodstatneny a logicky krok
treba tak udelali i na "gsmtricks.com.ua"
kde trafik sekce download byl pres 2tb/mesicne

_________________
Siemens C35>C60>A65>A31>CT70>CXT70>CX75>S65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. svým způsobem je to nelegální
2. porušování autorských práv
3. všechno se dá stáhnout jinde i když to není pohromadě

sice by se to dalo obejít např. tím, že se platí za data a ne za soubory... ale nevěřím, že by to lidi platili a spíš by stahovali jinde...

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, už sem sice moc nepíšu, ale k tomuhle bych se vyjádřit chtěl.

1. původní sbírka na záchranu SiemensManie se v žádném případě nedělala s úmyslem peníze na tuto záchranu nepoužít
2. mým odhadem (přesně to nevím) se minimálně 80% vybraných peněz na hosting a jiné drobné výdaje opravdu použilo
3. peníze svůj účel splnily a SiemensManii opravdu zachránili - získal se čas, díky kterému se ji podařilo předat novému vedení

Weitless opravdu není zloděj. Žádné peníze ukrást nechtěl, jen u něho nějaký zbytek zůstal na dříve společném účtu, ke kterému jsem už pak já neměl přístup. A opravdu je to naprosto zanedbatelné proti tomu, co pro SiemensManii za celou dobu udělal. Právě tenhle nevděk, který byl už několik let od návštěvníků cítit, ho od další práce nejvíc odrazoval, pokud si dobře vzpomínám. SiemensMania nebyla nikdy dělaná jako komerční projekt. Oba jsme měli poměrně slušné vlastní příjmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wojnar
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 190

0.24 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Weitless opravdu není zloděj. Žádné peníze ukrást nechtěl, jen u něho nějaký zbytek zůstal na dříve společném účtu, ke kterému jsem už pak já neměl přístup.

Co mu brání ten zbytek přeposlat na nový účet?

_________________
N3210 -> Sie MT50 -> SE T630 -> Sie ME75, fw22 + DCA 500 - home made -> SE C702 -> HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že bysme ho měli nechat být. Ta troška co mu zbyla si zaslouží udělal toho pro SM dost. Nechme ho žít třeba bude uživatelem mTng když ho nebudeme pořád obviňovat.
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
No, už sem sice moc nepíšu, ale k tomuhle bych se vyjádřit chtěl.

1. původní sbírka na záchranu SiemensManie se v žádném případě nedělala s úmyslem peníze na tuto záchranu nepoužít
2. mým odhadem (přesně to nevím) se minimálně 80% vybraných peněz na hosting a jiné drobné výdaje opravdu použilo
3. peníze svůj účel splnily a SiemensManii opravdu zachránili - získal se čas, díky kterému se ji podařilo předat novému vedení

Weitless opravdu není zloděj. Žádné peníze ukrást nechtěl, jen u něho nějaký zbytek zůstal na dříve společném účtu, ke kterému jsem už pak já neměl přístup. A opravdu je to naprosto zanedbatelné proti tomu, co pro SiemensManii za celou dobu udělal. Právě tenhle nevděk, který byl už několik let od návštěvníků cítit, ho od další práce nejvíc odrazoval, pokud si dobře vzpomínám. SiemensMania nebyla nikdy dělaná jako komerční projekt. Oba jsme měli poměrně slušné vlastní příjmy.


d'oh! Původní sbírka byla před dvěma lety, vybralo se přes 14000Kč z čehož se použily cca 2000Kč (vycházím z údajů sponzorometru, který jste se zavázali aktualizovat tak, aby každý měl přehled o prostředcích sm). Po této sbírce přestala siemensmania několikrát po sobě fungovat i na dobu delší 3 týdnů. Není to i důvod proč odešel hanni? Peníze nebyly správně použity a nebo jste to nenapsali. Tím ale vyplouvá na povrch další otázka. Proč se Weitless distancoval od SM a nebyl schopen ani dát vědět (resp ani jeden z vás), co se stalo s penězi a ani komunikace nebyla možná protože reakce na telefonáty, SMS, ICQ byla nulová... Proč nám tedy po dvou letech přicházíš říct tohle?

EDIT: Pokud tedy říkáš, že bylo použito přes 80%, což je více než 10000Kč, na co byly tyto peníze použity?

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Původně jsem nechtěl odpovídat, ale... To se proplácel hosting zpětně? Jinak mě nenapadá jak by to mohlo vycházelo na 80%. I když v tom možná mohly hrát roli i určité výhry apod.
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:

...
A opravdu je to naprosto zanedbatelné proti tomu, co pro SiemensManii za celou dobu udělal. Právě tenhle nevděk, který byl už několik let od návštěvníků cítit, ho od další práce nejvíc odrazoval, pokud si dobře vzpomínám. SiemensMania nebyla nikdy dělaná jako komerční projekt.
...

Ano, přesně o tomhle jsem mluvil. Já nechápu, jak si vůbec někdo může dovolit o Weitlessovi mluvit tak, jak o něm mluví. Bez něj bychom tady na tomhle místě vůbec nebyli. To, co pro nás udělal, je nezaplatitelné a tu částku považuji oproti tomu spíše za směšnou. Nikdo mi tady nebude nutit, že peníze zmizely, když to zjevně není a nemůže být pravda. Minimálně hosting se platit prostě musel... Ale už se zase opakuji... Tahle diskuse už celkem přestává mít smysl Neutral.

Weitlesse prostě beru jako zakladatele a stvořitele Siemensmanie. A to mu nikdo nevezme. Patří mu dík a obdiv. Kdo si myslí něco jiného... Brick wall ...Těžko se konkrétně vyjádřit.

K tomuhle tématu jsem domluvil a dál ho nebudu řešit Hand.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group