clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Hlasitost reproduktoru
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Hlasitost reproduktoru

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Julda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 27. 02. 2006
Příspěvky: 371
Bydliště: Plzeň

16.72 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:28 pm    Předmět: Hlasitost reproduktoru Odpovědět s citátem

Tak jsem si dlouho lámal hlavu, hledal a nakonec to vzdávám a vznáším dotaz.
U mého telefonu CX75 mám problém s reproduktorem. Asi před 3 měsíci jsem telefon rozebral, abych ho vyčistil od prachu a jinýho bordelu co se do něj dostal (pracuju v dost prašném prostředí), vše jsem očistil štětečkem a desku propral v ethylalkoholu. Od té doby se mi snížila hlasitost reproduktoru natolik že na ulici sotva slyším co mi říká druhá osoba s kterou telefonuju. Telefon jsem tedy odložil a vzal druhou CX75ku a do teď to moc neřešil.
Teď mi kamarád přinesl M65ku, že si ji můžu nechat, páč se něco stalo s reprákem a druhýho člověka skoro neslyší... (stejná závada), tak si koupil Nokii. Telefon jsem rozebral, vizuálně vše v pořádku. Přegumoval jsem kontakty což nepomohlo. Vyndal jsem z šuplíku CX70 co už neběhá a vyměnil reproduktor, to nepomohlo. Zkusil jsem ho vyměnit i u té CX75, ale také bezvýsledně.... Confused
Vypadá to že něco odešlo a reprák to není.
Nový FW nepomohl, proto vás chci poprosit jestli se už někdo z vás setkal s touto závadou, jestli by jste mě poradili. Předem díky.

_________________
DCA-510 a M65> ME75> A55> CX65>SX1> opět M65; CX75; CX75; PDA FS LooX 420>PDA FS Loox C550
C35i (na alarmu v autě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

5506.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno takhle...ethyl alkohol má malinký molekoluy co prodjou pouzdrem smt součástek a hlavně napadá křemík a tím možná odešlo něco (nějakej IO...) na reprodukci a zesílení zvuku pokudje repráček v pořádku je tohle jedno z možných příčin
_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

preto kupeme mobil vyhradne v prude cisteho vzduchu Wink ,.., možno bude len nejaky tranzistor zly ktory sa da vymenit ,.,.

alebo mne ked nesiel dobre reprak na cx75 som si dal hlasity handsfree a pocul som toho cloveka ,.,. a ked som si kupil novy original kryt sa problem neviem preco vyriesil ,.,. bol tam nejaky neoriginal ,.,.šupacky ,.,. ale to s tvojou zavadou nebude asi suvisiet ,.,.

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Julda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 27. 02. 2006
Příspěvky: 371
Bydliště: Plzeň

16.72 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ethylalkohol mi byl doporučenej a použil jsem ho už dřív i na telefony jiných značek a vždy bez problémů. M65 nikdy ale praná nebyla a vykazuje stejnou závadu...
_________________
DCA-510 a M65> ME75> A55> CX65>SX1> opět M65; CX75; CX75; PDA FS LooX 420>PDA FS Loox C550
C35i (na alarmu v autě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 5:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Skontroluj a premeraj podla obrazka tieto dva kondenzatory. Pripadne ich skus vybrat a vyskusat zvuk. Ak su poskodene (maju zvod) mozu stahovat zvukovy signal voci zemi a tym padom mas slabsi posluch v sluchadku.

_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Julda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 27. 02. 2006
Příspěvky: 371
Bydliště: Plzeň

16.72 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je paráda Very Happy Mockrát děkuju, přeměřím a dám vědět.
Jen se ještě pro jistotu zeptám, nemohl by to mít také na svědomí Dialog, někdy v té době jsem "přepájel" procesor horkovzducem, protože se mi telefon při zkrutu vypínal, tak mi napadlo jestli jsem ho třeba neofoukl...

_________________
DCA-510 a M65> ME75> A55> CX65>SX1> opět M65; CX75; CX75; PDA FS LooX 420>PDA FS Loox C550
C35i (na alarmu v autě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group