clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Daruji SMM
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Daruji SMM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SMIKEE
(člen klubu SM)
táta fóra
(člen klubu SM)<br>táta fóra

Založen: 05. 12. 2005
Příspěvky: 1092
Bydliště: Prague,mother of every cities! Telefon:Ukradnut:-(

SMM
PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cherokee007 napsal:
Tak já bych to bral vše i s telefonama když to nikdo nechce.

Tak prachy tam máš. Telefon jaksi nejde darovat, chyba na fóru, tak možná v příštím životě Smile



palucko napsal:
SMIKEE neuvažujes o navratu k SM ? Rolling Eyes

A co bych tu dělal? Beztak už žádný Siemens nevlastním, v rodině jsou stále ještě dva, ale i ty brzo zmizí. Holt už nejsem asi taková hračička no... V nových tricích na x75 a níž se nevyznám, o BenQ nevím vůbec nic. Bývávalo to tu skvělý, Siemensy byly skvělý, ale to už je dávno Neutral Kdyby mi tenkrát ten telefon neukradli, tak bych u něj asi zůstal, ale stalo se, co se stalo a život jde dál Whistle

_________________
Bylo:S65-FW50+RS-MMC-32MB+DCA-510---hafo patchů+VodafoneCZ 8) ----11.5.2006-ukradnut!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vies ja som zacinal s jednou MC60 ked stala este 3000 a bol to jeden s prvych mobilov s fotoaparatom ,.., netusil som ani co je to SM a hrajkal som sa ,.., cezprofil MMS som sa pripajal na internet uplne zadarmo a surfoval som na asi troch wapstrankach ktore ftedy existovali ,. ,.., nasledne potom som skusal icq ,.,.ale neuspesne ,. a raz som ukazoval kamosovi v skole ze hen kukaj ze jaku chybu mi pise icq ., lenze chybu nenapisalo a pripojil sa mi ,.., neviem ako xD ,.,. nasledne na to som bol taky stastny ze som vyhadzoval mobil do vzduchu a spoluziak jeden ma grgol a ja som mobil nechytil ,. praskol mi display a mal som po zabave ,. polka isla ale zle sa pisalo ,. potom som sa zacal obzerat po niecom inom a kupil som si za 1500 CX75 ,..,bola nova super ., a po tyzdni mi ju v skole ukradli s pred nosa ,. spoluziaci fetaci ,. nevsimol som si to ,. a potom som si kupil dalsiu CX75 a cele to zacalo ,.,. moj stary kabel na MC60 co mi kuila babicka na vianoce co som chcel sa ukazal ako servisny a prisli prve patche a pod. a v podpise vidis kolko mam teraz mobilov ,.. na silvestra som nasiel v kriku nejake puzzdro na mobil ,. hodil som ho do vacku a teraz som ho nasiel az ,.,. je to čierne kozene puzdro s logom HTC ,. možno je to znamenie kam sa mam uberat dalej Mr. Green
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SMIKEE
(člen klubu SM)
táta fóra
(člen klubu SM)<br>táta fóra

Založen: 05. 12. 2005
Příspěvky: 1092
Bydliště: Prague,mother of every cities! Telefon:Ukradnut:-(

SMM
PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj, tak to začíná. Já byl jeden čas Siemensem úplně posedlej, nedočkavě jsem čekal u kompu, jestli nepřijde další otázka typu: "Jak smazat...", "Chci patchovat" atd a chtěl jsem pomáhat.

Takže zase se na delší (možná už navždy) loučím s vámi a vůbec s celou SM. Nalhávejte si co chcete, ale Siemens je zkrátka v p*deli a tohle fórum tam bude brzo taky... Mír s vámi, Slunce v duši Wink

_________________
Bylo:S65-FW50+RS-MMC-32MB+DCA-510---hafo patchů+VodafoneCZ 8) ----11.5.2006-ukradnut!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mas pravdu ,.,. uz to neni tohle http://web.archive.org/web/20060202165417/siemensmania.cz/
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Penguin 10
badatel
badatel

Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 173

SMM
PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Preboha ako toto čítam až mi srdce puká. Čo je podľa teba v prdeli? Čo? Že to už nebude ako voľakedy? A ako? Minulosť nevrátiš, treba sa pozerať do budúcnosti a dúfať v lepší zajtrajšok! Predsa sa budeme spolu snažiť, aby to bolo ako voľakedy a možno i lepšie! Nechápem ťa. Nemôžeš zanevierať na niečo, ak si to mal strašne rád a dokonca to bola tvoja mánia. Snáď neurobíš našej celej komunite takú vec, že proste odídeš a my možná o tebe nebudeme ani počuť!

A vôbec, čo sú to za slová že sa zasa s nami lúčiš Shame on you možno Shame on you na dlhšiu dobu? To ako myslíš? To čo je za reč? Dáš si túto stránku do stoviek záložiek čo máš a za päť rokov keď sa budeš nudiť a mazať staré dáta a nájdeš nás, zrazu si spomenieš? To snáď nie!

Alebo vari prechádzaš na konkurenčnú značku? Vari sa ti Siemensy už zunovali? Keď si bol takým maniakom a stále si držal so siemensmi, musel si predsa mať prehľad taktiež o konkurencii a mať RACIONÁLNE DOVODY prečo zostávaš verný práve nim!

Rozhneval si ma do nepríčetnosti... Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad

_________________
Moje fony: Siemens S65- AX72-zla baterka,inak jeden škrabanček- C60
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SMIKEE Vystihol si to spravnymi slovami.

Penguin 10 ako vidim tak ty si este niekde v rokoch 2001 az 2005 Mr. Green Mr. Green Aspon som sa zasmial ked som cital tvoj text Mr. Green Applause

_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group