clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze: Siemens A65 - proč se stydět za low-end
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze: Siemens A65 - proč se stydět za low-end

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2004 8:52 pm    Předmět: Recenze: Siemens A65 - proč se stydět za low-end Odpovědět s citátem

Telefony Siemens mají široký záběr a snaží se oslovit široké spektrum uživatelů. Pro náročné s řadou S, pro méně náročné ale vyžadující slušně vybavený mobil řadou C a M až po ty nenáročné uživatele s řadou A. Novinkový A65 je přístroj, který vzhledově může směle konkurovat dražším modelům a svým vybavením nastavuje vyšší standard low-endových telefonů.

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=260
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2004 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže zpracovánim dobrej? Ty jo kdyby Siemens zkombinoval dražší s levnějšíma modelama tak by to asi byla bomba. Mam dojem že si vždycky dává záležet hl. na těch levnějších-přece jen mu vynášejí víc Neutral
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0


Naposledy upravil BEZY dne po listopad 29, 2004 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
maskot
pisatel
pisatel

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 277
Bydliště: SR

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2004 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
Takže zpracovánim dobrej? Ty jo kdyby Siemens zkombinoval dražší s mladšíma modelama tak by to asi byla bomba. Mam dojem že si vždycky dává záležet hl. na těch levnějších-přece jen mu vynášejí víc Neutral


To mas pravdu, mama ma A57 a ta drzi pevne, narozdiel od zadneho krytu mojej CXT65...

_________________
Motorola T2288 -> A50 -> CXT65 fw. 16 -> fw. 25 -> fw. 36 -> fw. 25 -> fw. 43 -> fw. 50 + patch na 14,74MB (odstraneny) -> prerobeny na CX70 fw. 56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
figaro
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 92
Bydliště: Zvolen

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tým krytom to môžem iba potvrdiť. Ja mám CX65 (kryt jedna veľká hrôza, radšej pomlčať), manželka A65 a kryt je pevný ako skala. Akurát sa mi na A65 nepáči, že nemá takú primitívnu vec ako je automatické vypnutie telefónu v určitý čas. Manželka si na túto funkciu dosť navykla predtým mala C35i) a priznám sa, že aj mne sa to celkom páči, keď si mobil nastavím, aby sa o 22:00 vypol. Aspoň v noci nech je kľud. Len neviem prečo to nemá A65, keď túto funkciu mala už stará C35i, má ju aj synova A55, môj CX65 tiež.
Druhá vec čo mi chýba na tomto mobile je minútové pípanie. Výrobca túto funkciu síce uvádza, dokonca je taká položka aj v menu telefónu, ale po jej zaškrtnutí sa nič nedeje a telefón nehlási, že minúta hovoru uplynula. Možno to vyrieši nový firmware.
A keď sme pri FW, na stránkach výrobcu som zatiaľ nenašiel odkaz na firmware update pre A65. Alebo, že by ešte žiadny nebol?
Inak keby mal mobil pripomienky, tak nemá chybu. Ovládanie je jednoduché , dizajn sa mi celkom páči. Proste jednoduchý telefón pre tých, čo potrebujú iba telefonovať a občas poslať SMS.

_________________
Siemens CX65, FW 12 => FW16 => FW25 => FW43 => FW50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 10:56 am    Předmět: Hlavně zlevnit!!! Odpovědět s citátem

Prospělo by mu zlevnit tak o pětikilo, aby to byl takový mezimodel mezi A60 a M55. Vždyť M55 má stejnou cenu a umí toho víc.

A mohli tam dát displej z C65-ky Pray .

Vzhledem je pěkný.

Ve článku mi myslím chybí zmínka o Javě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LOCHi
začátečník
začátečník

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Přerov - nejradsi bych z tohoto mesta vypad

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a toz joo no slevnit ho beztak slevnijou tak za mesic... Smile jinak ten vzhled kazi jenom ty tlacitka doly nahoru vlevo vpravo... nevim to 4 smerovy tlacitko je tam divny... ale na to ze je to lowend to de.. wink i kdyz aj pro zacatecnika je lepsi drazsi mobil protoze jestli se jenom do toho trochu zazere tak tu A65 hned stejne proda a koupi aspon CX65 ...
_________________
clovek zije proto aby umrel... tak si to uzijme! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 7:32 pm    Předmět: Re: Hlavně zlevnit!!! Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Prospělo by mu zlevnit tak o pětikilo, aby to byl takový mezimodel mezi A60 a M55. Vždyť M55 má stejnou cenu a umí toho víc.Pray .

Vzhledem je pěkný.

Ve článku mi myslím chybí zmínka o Javě.

Podľa mňa je to čistá C60(menu má rovnaké položky(obrázky sú trochu iné, ale to si zmením i ja), rovnaký displej, camera, nemá organizér a pod.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LOCHi
začátečník
začátečník

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Přerov - nejradsi bych z tohoto mesta vypad

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 8:52 pm    Předmět: Re: Hlavně zlevnit!!! Odpovědět s citátem

Borix napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Prospělo by mu zlevnit tak o pětikilo, aby to byl takový mezimodel mezi A60 a M55. Vždyť M55 má stejnou cenu a umí toho víc.Pray .

Vzhledem je pěkný.

Ve článku mi myslím chybí zmínka o Javě.

Podľa mňa je to čistá C60(menu má rovnaké položky(obrázky sú trochu iné, ale to si zmením i ja), rovnaký displej, camera, nemá organizér a pod.)


nj to vis voni ti lidi co vymyslej novi moby sou asik uz unaveni tak si rekli ze at grafici udelaj novej kryt a novy menu a ze si toho nikdo nevsimne... ale tys je odhalil Applause

_________________
clovek zije proto aby umrel... tak si to uzijme! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JARO
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 654
Bydliště: Ostrava

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak jsem to asi přehléhl , jaká že je cena?
_________________
Skeptik má velkou výhodu – nic horšího než očekával, už ho nemůže potkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2004 12:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K té Javě - pochopitelně ji má, ale docela dost dlouho se aplikace otevírají...
A ceny se pohybují od nějakých 2990 po 3200 Kč.
M55 je v současné době za stejné peníze nesrovnatelně lépe vybavený mobil, ale A65 má zase kvalitnější klávesnici i celkové zpracování...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JARO
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 654
Bydliště: Ostrava

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2004 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal bych asi přednost tel s interním fotákem. d'oh!
_________________
Skeptik má velkou výhodu – nic horšího než očekával, už ho nemůže potkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stefi
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 468
Bydliště: Slavičín (prdel cca 35km od Zlina)

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2004 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JARO napsal:
Dal bych asi přednost tel s interním fotákem. d'oh!


Integrovany fotak v mobilu je podle me docela blbost, mala cocka zatim male rozliseni, ... . Raci bych uvital pametovku.

_________________
Zadny uceny z nebe nespadl



N5110=>N3310=>N3310blue light => Bosch GSM-COM607=>N3210=>CX65-Fw12=>Fw16=>Fw12=>Fw16=>FW25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JARO
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 654
Bydliště: Ostrava

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2004 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stefi napsal:
JARO napsal:
Dal bych asi přednost tel s interním fotákem. d'oh!


Integrovany fotak v mobilu je podle me docela blbost, mala cocka zatim male rozliseni, ... . Raci bych uvital pametovku.


Jistě máš právo na svůj názor, ale pravdu nemáš. Dovoluju si odkázat Tě na debatu v této věci na http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=34807&highlight=#34807

Můj názor a zkušenosti jsou poněkud odlišné:Po stažení do PC a zobrazení na slušném displeji jsem byl překvapený, jak dobré fotky ten malinký ubohý přístroj vlastně dělá. (Přestože už řadu let ve firmě používáme několik výkonných digitálů).
Navíc - při troše snahy se na PC dá fotka vylepšit.
Mám zkušenost, že při dobrém světle není problém vyrobit přijatelně vypadající pohlednicový formát. A k tomu ta stálá pohotovost mobilofotáku! Jak jsem o něm kdysi pochyboval, tak dnes říkám - není to marná věc


Co se však týká paměťovky - v tom s Tebou souhlasím bez výhrad. wink

_________________
Skeptik má velkou výhodu – nic horšího než očekával, už ho nemůže potkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slauch
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2004 7:34 am    Předmět: Česká T9 Odpovědět s citátem

citace:
Podivnou záhadou byla u testovaného kusu zcela chybějící česká T9, ačkoliv A65 českou T9 má mít. Doufáme, že se jednalo pouze o tento jediný kus a že ostatní modely svým majitelům tento komfort dopřejí.

Koupil jsem ho ženě a tu českou T9 to taky nemá. Je tam jen anglická a německá. Takže to bude asi problém u všech, ne jenom u toho testovanýho kusu. A na novej FW jsem zatím nenarazil. Šmejdi. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Radim Dudek
badatel
badatel

Založen: 26. 05. 2004
Příspěvky: 106
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2004 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně to sedí na C60ku- pomala java, ikonky v menu, blbej budík a tu t9 jsem na C60 taky neměl a musel jsem si ji tam dat prehranim fw!!! Prostě jen jinej kryt a možná tak 2 detaily.
_________________
Siemens mobile - Designed for us



C35i -> C60 -> CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group