clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Instalace a nastavení GPRS modemu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Instalace a nastavení GPRS modemu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunberg
začátečník
začátečník

Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Jaroměřice n. R.-Versailles po moravsku

SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 8:09 am    Předmět: Menší problém Odpovědět s citátem

Zdravím. Tento dotaz možná patří spíš na úplně jiné fórum,ale přece. Modem funguje bezvadně (driver pro kabel od Mobile Action),ale všiml jsem si jedné nepříjemnosti - po připojení se mi vždy odpojí všechny "vyměnitelné disky" v PC (jmenuje se to Velkokapacitní pam.zařízení USB) a znovu se aktivují až po restartu. Děje se to JEN po zapnutí modemu. Kde může být chyba??
_________________
CX65 fw50, CX75 fw25cz(by SM Wink )+RS MMC A-Data 512MB
Pravda je tam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P4priX
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 538

SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, mám problém... jelikož je teď u Vodafona net 6 měsíců zadara, tak jsem chtěl vyzkoušet jak to pofrčí přes EDGE... Tak jsem všechno udělal podle návodu a když se připojuju, skočí tam vytáčení a po asi minutě to zdechne, že to nejde... Na Diagnostice normálně funguje... Ale když na telefonu vytočím číslo *99# nebo i to druhý, přijde mi USSD: Nejste registrovanym ucastnikem teto sluzby. Pro informace kontaktujte R&D-Centre. Hádám, že to asi bude problém... A tak se chci zeptat.. to je potřeba ještě aktivovat u operátora? Nebo v čem je problém? Díky!
_________________
Siemens C60 -> Siemens M65 -> BenQ-Siemens EL71 -> BenQ E72 -> HTC Touch Pro -> HTC Desire Z -> SE Xperia Mini Pro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu služu samotnou je třeba nejdříve aktivovat a pak se dá teprve připojit.. já mám propojený Siemens M55 s PC a vše funguje OK.. sice rychlost přez GPRS je velmi bídná ale aspoň něco:-) nastavoval sem to podle tohohle nívodu http://www.siemensmania.cz/content.php?id=293 . dále k tomu používám prográmek od Vodafonu který počítá proteklé bajtíky ale funguje to i bez něho. ke stažení je zde http://www.vodafone.cz/osobni/napoveda/pruvodce_nastavenim/pripojeni_internet/easy_setup/easy_setup/
nevíte někdo prosím jak tohle všechno nastavit pod linuxem? používám Ubuntu:-) díky

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
soser123
kolemjdoucí

Založen: 12. 01. 2009
Příspěvky: 1

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 7:25 pm    Předmět: Připojení v PC vypadává Odpovědět s citátem

Ahoj, mam problém s připojením přes GPRS a M50. Nastavení jsem provedl podle návodu zde ze siemensmanie. Telefon se úspěšně připojí. Když dám z příkazové řádky ping, tak komunikuje. Ale jakmile otevřu prohlížeč (IE/Firefox) a začnu načítat nějakou stránku, tak připojení v PC vypadne. V telefonu zůstane připojení aktivní, takže když se počítač pokusí znovu připojit nejde to a napíše to, že modem se již používá. Věděl by někdo co s tím? Alespoň nějakej nápad? Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiri.Sko
administrátor
administrátor

Založen: 27. 10. 2005
Příspěvky: 1580
Bydliště: Kamenna

SMM

Příspěvky na SM: 69,-
PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2michal.simon: tady na techforu je nejaky návod Wink
Arrow http://www.techforum.cz/nastaveni_os.php?os=11&x=0&y=0 - vyber si tam MC60 datový kabel

_________________
A52 + A55 + A70 + C55 + C60 + C65 + C70 + C75 + CX65 + CX75 + E71 + EF81 + EL71 + M55 + MC60 + ME75 + M75 + S45 + S55 + S65 + S68 + SK65 + S75 + SXG75 + SX1
DCA-510 + DCA-540 + DCA-140 + Torx 5 + redukce na 3.5 mm JACK + čtečka + QuickPic + přídavný blesk
Tuningy: Windows XP S65 ~ CSL65 | AC55 | Mandriva Linux 2008 (zastaveno)

SM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Opozdilec
kolemjdoucí

Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1

SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 5:09 pm    Předmět: Problem GPRS Internet BQS A31 W98 Odpovědět s citátem

Zdravim. Mam ponekud archaicky problem a chtel bych se zeptat jestli nekdo nedokaze poradit. Nejde mi spustit internet Vodafone prez seriovy kabel na W98 SE a BQ A31. Nastavil jsem si pripojeni a nainstaloval modem podle navodu zde i na strankach vodafonu, jen jsem pouzil jiny ovladac mdmsie9x.inf (podle toho jak jsem se koukal tak je to totez jen o cislo starsi verze) Nejde mi ovsem pripojit se k internetu. Kdyz dam pripojit, obevi se pripojuji a po te se zmeni na hlasku s cislem chyby a oznamenim ze "modem neodpovida spravne". Nenapada nekoho kde by mohl byt problem? Diky za pripadnou odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group