clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - čínské dotykové telefony s TV
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

čínské dotykové telefony s TV
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:06 am    Předmět: čínské dotykové telefony s TV Odpovědět s citátem

Psal jsem o tom už na WMM.

Co si myslíte o čínských telefonech, s dotykovým displayem, DVB-T televizním tunerem, dual sim a podobnýma vymoženostma?

Minulej rok si kámoš na e-bay koupil mobil. Stál 3000.
(foceno SG75kou.. Mr.Blue )

Ale za tu cenu to mělo dobrý funkce - 2x slot na SIM, 2x slot na MicroSD, Analogový TV Tuner - dalo se na něj chytnout vše - ČT1, ČT2, Nova, Prima a dokonce i slováci - jak STV1, tak STV2 cheesygrin - nejlepší byla vysouvací anténa.. biggrin , velkej dotykovej displej.
Foťák s optickým zoomem a opravdovým bleskem - ne žádnej trapnej LED blesk.. biggrin Repráček byl naprosto skvělěj.. Hlasitostí a kvalitou na něj neměl žádnej repráček z mobilu, kterej jsem kdy slyšel.. Nokie a SE za 10000 se mohly jít se zvukem
zahrabat... a ty repráky to mělo dva - jeden dole telefonu, a druhej nahoře, takže to bylo opravdový stereo..

ale jinak nic.. to prostředí bylo strašně čínský.. byly tam dvě hry - sokoban a pak nějaká čínská, kterou nikdo nepochopil, jak se hraje.. a neuměl ani javu... celkově ten telefon byl strašně omezenej, a nic se tam nedalo dělat... Celkový provedení bylo plastový, a vypadalo při bližším pohledu nekvalitně, ale z dálky (víc jak půl metru) vypadalo hodně luxusně...

na začátku roku se takovýhle telefony začaly u nás prodávat i v normálních obchodech.


včera jsem v ruce držel ANYCOOL T828. Od svého předchůdce T808 se liší tím, že má místo analogového TV-Tuneru digitální...

Prodávají ho u nás v Elektro Spáčil, ale hojně se s ním můžete setkat i v jiných prodejnách a nebo na internetu...


vpravo jeho předchůdce, co má jen Analog TV.


Osobně se mi víc líbila ta starší verze, vypadala luxusněji...

Za cenu kolem 3000 (resp 2500 za analog verzi) se mi to zdá dobrý...
Telefon je kompletně v češtině a můžu říct, že je to vlastně jen mp4 přehrávač, s televizí a funkcí telefonování... Ale přehrávat hudbu a video umí na výbornou.. Smile

pro lidi, co od telefonu očekávají jen písničky a kvalitní video a televizi to je dobrá volba..

Bohužel nepodporuje ani javu. Ale ten čínskej FW určitě nebude moc zabezpečenej, takže pochybuju, že v Číně, vzemi, kde má BenQ-Siemens druhou největší patcherskou komunitu na světě se nenajde někdo, kdo v tom bude upravovat FW.. :cheesygrin: (upgradovat FW tam jde, stejně jako v mp3/mp4)

takže moje otázka zní: kde se dá něco takovýho, jako patche, nebo upravenej FW najít? Na MicroSD je i složka games, takže nějaký hry, aspoň jako u MP4 přehrávačů by tam taky měly jít.. kde se dají sehnat hry a další software na takovýhle telefony?

potom bych začal uvažovat, že si něco takovýho koupím na hraní... Mr. Green

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

našel jsem fórum věnovaný těmhle telefonů..
http://anycool-forum.com/
no, moc tam toho není, ale dočetl jsem se, že tyhle telefony podporují *.nes a *.snes hry.. Mr. Green mají tam dokonce balík 200 odzkoušených her.. Mr.Blue

i když osobně bych se něco takovýho bál koupit, aby se mi to po měsíci nerozpadlo... Rolling Eyes

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje zkušenost zní, papírově to zní krásně tenhle telefon... ale je to hrozná "mrdka" omlouvám se za výraz ale jinak se to podle mě říct nedá, držel sem v ruce 4 telefony včetně T808...
foták je většinou nepoužitelnej, HW je možná dobrej ale SW nikoliv
display má malou jemnost, takhle velkej display by snesl 2x větší rozlišení i mnohem víc barev
pohyb různě po telefonu je nelogický až "dementní", v nastavení skoro nic není, nejdou ani pořádně změnit témata atd...

HW se při používání uplně odře, a při pádech často praskaj displaye (který jsou dražší než celej telefon) kryty praskaj, klávesy vržou a celkový provedení měl lepší i alcatel...

moje hodnocení je nebrat

_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě kdyby byly dobrý, tak b je měl každej.
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Danos
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 317
Telefon: ME/M/S75
SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne tak, souhalsim s Cherokee007, navic cinani neumi nic vyrobit kvalitne staci mi ty nahradni dily na motorky a auta to je jednim slovem humus, vyrabeji hur nez nekvalitne a taky to podle toho vypada, proto se snazim vyhybat cinskym vyrobkum ( nechci nikoho urazi ale polaci jsou to same v blede modrem dily od nich stoji za ho... )
_________________
Jak šel muj siemensčas: C25 => C35i => A50 =>AX75 => C72 => ME75 a CX70 => ME75 a M75 a S75 nyní CX75
sbírka SIEMENSŮ:(samozřejme ME75, M75 a S75 Laughing )C30, A36, C35, C25, SL45i, A50, A55, C55, C55, A60, A60, CT65, CT70, SX1, SX1, CF62, A70, S65, CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michals75
EL71 fan & user
ostřílený diskusník

Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 587
Bydliště: Okolí Litomyšle
Telefon: EL71 / iPho
SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No v úterý do rodiny přibyde http://www.1m.cz/detail/9405/myphone-6690-dual-sim-technology-test/ tak uvidím, jaký to bude Mr. Green
_________________
Mobile: Siemens M35 → C65@CSL65 → CX70(death) → S75(prodáno Cherokee007) Smile → EL71(death) → EL71 → Asus P525 → EL71 → HTC Hermes → EL71 → EL71+HTC Kaiser
Momentálně používám = EL71+iPhone 3G
Dále vlastním = C65(50% stav Very Happy), CX70 (death), Sagem my411v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tim bych se nechlubil a má v názvu TEST. Very Happy
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michals75
EL71 fan & user
ostřílený diskusník

Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 587
Bydliště: Okolí Litomyšle
Telefon: EL71 / iPho
SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V popisu je Wink
citace:
Jedná se o myPhone 6690 ze zápujčky na testování. Plně funkční, plná záruka, nepoškozené, stav vynikající.

Navíc já si to neobjednávám Smile

_________________
Mobile: Siemens M35 → C65@CSL65 → CX70(death) → S75(prodáno Cherokee007) Smile → EL71(death) → EL71 → Asus P525 → EL71 → HTC Hermes → EL71 → EL71+HTC Kaiser
Momentálně používám = EL71+iPhone 3G
Dále vlastním = C65(50% stav Very Happy), CX70 (death), Sagem my411v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yank3e
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 59
Telefon: SXG75
SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě tyhle telefony vypadají zajímavě opravdu jen na první pohled. Já jsem si třeba dřív říkal, proč se někdo nepokusí nacpat do telefonu optický zoom, že by to byla zajímavá vychytávka, protože digitální je celkem nanic, a když se o to jako první pokusili číňani, tak na tom asi opravdu něco bude (v reálu to asi nebude nic praktického).

Na druhou stranu ta cena asi naláká dost "neznalých" lidí, stačí se podívat, kolik se takových telefonů prodává na Aukru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když jsem se tím poprvé setkal, tak mě to dostalo.. ten telefon, co je na těch prvních fotkách je vlastně skříženej levnej čínskej digitální foťák s MP4 přehrávačem a k tomu přidanej telefon.. prostě líbí se mi, jak do dokážou dát dohromady... Mr.Blue číňani jsou šikovní.. Mr.Purple Mr.Red

osobně by se mi líbilo mít televizi v mobilu... proč to nedávají i do normálních telefonů.. Rolling Eyes

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tieto cinske mobily su zaujimave dizajnom len na prvy pohlad. U nas je ich vela ale nekupil by som si ani jeden uz len kvoli tomu ze by som sa to hanbil nosit pri sebe Mr. Green Mr. Green

pip a TV mas v kazdom poriadnom mobile Smile STaci nainstalovat aplikaciu a ficis Smile

Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo, ale pokud nemáš datovej paušál, tak se nedoplatíš... Rolling Eyes když máš TV tuner, tak to máš zadarmo...

no, já bych se nestyděl ho nosit u sebe.. na první pohled to vypadá cool.. a tyhle telefony se vyrábějí i v krytu iphonu.. Mr. Green např:
no neberte to.. iPhone s DVB-T, paměťovkama, dual SIM a kdoví čím.. Mr.Blue

jak jsem psal, spíš bych se bál, že se rozpadne...

jinak všiměte si, že poznávací znamení těchto telefonů je dotykový proužek s ikonkama dole na displeji..

když se mě lidi byli schopní zeptat na to, jestli to mám iPhone, a měl jsem Kaisera, tak tohle by nepoznal nikdo.. Mr. Green

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
michals75
EL71 fan & user
ostřílený diskusník

Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 587
Bydliště: Okolí Litomyšle
Telefon: EL71 / iPho
SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 12:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Najdi HiPhone Mr. Green Jinak taky mě zajímá proč tam ten proužek je Mr. Green Think d'oh!
http://www.hifimarket.cz/shop/detail.asp?product=36466


_________________
Mobile: Siemens M35 → C65@CSL65 → CX70(death) → S75(prodáno Cherokee007) Smile → EL71(death) → EL71 → Asus P525 → EL71 → HTC Hermes → EL71 → EL71+HTC Kaiser
Momentálně používám = EL71+iPhone 3G
Dále vlastním = C65(50% stav Very Happy), CX70 (death), Sagem my411v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten proužek je pro lepší ovládání... a hlavně je součástí displeje, kterej produkujou ve velkým a valí ho do skoro každýho jejich telefonu.. Mr.Blue

a ten tvůj iphone sice vypadá líp, a má i javu, ale ten můj má kromě TV hlavně navigační čtyřsměrnou klávesu... takže se určitě bude mnohem líp ovládat...

Těch kopií iPhone je strašně moc.. většinou toho umí 10x tolik, co iphone, za 5x nižší cenu..

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sberatel
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 11. 2009
Příspěvky: 407
Bydliště: Pardubice

SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TAké něco přidám do debaty. Mám nyní Emgetona G20Could. no je to takové dost Čínské, naSiemense to má daleko.Proč jej používám? No jen pro to, že má 2 SIM. Repro je slabé, postupné vyzvánění (vzrůstající) moc rychle zesiluje.
Tedy čínu raději ne

_________________
Koupím telefon, který nemám. Náhradní díly, krabice a příslušenství a to v jakém koli stavu.

MOBILNÍ SBÍRKA
jméno: siemens
heslo: siemens
http://sberatelsiemens.rajce.net/Sbirka_Siemens

TELEFONY NA PRODEJ
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=389287#389287
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group