clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SXG75 Historie volani
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SXG75 Historie volani

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vavricka
začátečník
začátečník

Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Plánice
Telefon: SX1, SXG75, SG75, S75, C75, ME75, M65, CT65, CFX65, A65, CF62, SL42, SL55, S55, M55, A55, MT50, MC60, S35, C35, M35, S25, C25, S6, S6power
686.58 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 12:31 pm    Předmět: SXG75 Historie volani Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny, mam takovy problem s moji SXG75 z niceho nic se mi prestala ukazovat historie volani - odchozi, prichozi a zmeskana volani. Pri zmeskanem hovoru se ukaze na displeji, zmeskane volani, pri jeho potvrzeni je vsak ve vypisu prazdno. Pritom, kdyz se podivam pres Brew Mobile Commander - 2.0 do slozky brew/shared, callhist, tak se tam veskere hovory normalne zapisuji. Nevim proc je tedy telefon neukazuje. Zkousel jsem i vymenu SIM karty ale beze zmeny. Uz nevim jak dal, mel by nekdo navod na reseni? Dekuji za kazdou reakci.
_________________
maxberg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud tedy poděkuješ za jakoukoliv reakci neodpustím si tu hodně rýpavou (a očekávám díky Mr. Green ) : FAQ jsi četl?
Tam určitě najdeš odpověď na tuto otázku (teď jsem se koukal Mr. Green - je tam).

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vavricka
začátečník
začátečník

Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Plánice
Telefon: SX1, SXG75, SG75, S75, C75, ME75, M65, CT65, CFX65, A65, CF62, SL42, SL55, S55, M55, A55, MT50, MC60, S35, C35, M35, S25, C25, S6, S6power
686.58 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc Ti dekuju, mas pravdu, ze jsem ted FAQ necetl a je to tam. Zkousel jsem taky smazat, taky mi to neslo :-). O prejmenovani jsem taky premyslel ale, kdyz nesel smazat tak jsem se ani nepokousel. Skoda, ze nejde nejak zachovat ten stary soubor. No nic, hlavne, ze uz to jde a jeste jednou moc dekuju. Moc sis nerypnul, za tohle jsem si zaslouzil o hodne vic ;-).
_________________
maxberg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group