clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - ztraci se displej u C10
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

ztraci se displej u C10

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trubkoid
kolemjdoucí

Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 2

26.28 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 4:23 pm    Předmět: ztraci se displej u C10 Odpovědět s citátem

Ahoj. Sorry, jestli tady nějak otravuju, ale nevim co mám dělat tak píšu sem. Babička má tenhle telefon - C10 a nějak se ztrácí ty písmenka - jde to blběji vidět na displeji, místama je dost špatný už. Tak se ptám jestli se se to dá nějak spravit nebo tak. Je na něj zvyklá snad 10 let nebo kolik a nehce jinej že by se s nim nenaučila. Dík za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za 10 rokov by som mal ovládať telefón naslepo na milión percent. Keď som mal Siemens tak do roka som ho ovládal naslepo. Mr. Green Možno to budú kontakty, prípadne skús zohnať druhú funkčnú C10 Wink.
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tátovi se kdysi stalo něco podobného s C35, údaje zobrazované na displeji postupně bledly, až byly sotva vidět... tenkrát to vyřešil levný servis a výměna displeje, ale dneska bych na tvém místě sháněl další C10. Případně nějaký podobný model... S10... atd.
SPIKEBOY: Po necelém roce používání M65 jsem se setkal s problémem, který shodou okolností nejspíš popisuje rattle-snake zde: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=386775#386775 a pár dnů jsem M65 na slepo skutečně používal Very Happy největší problém jsou smsky... ale konec OT

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
trubkoid
kolemjdoucí

Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 2

26.28 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 7:56 am    Předmět: Re: ztraci se displej u C10 Odpovědět s citátem

Ahoj. Všem děkuju za rady. No asi by bylo nejlepe ho jenom opravit. Novej se asi bude uz spatně shánět, přece jenom už je to nějakej pátek co ho má. Asi bude nejlepší ten servis co říkáte. Já osobne bych třeba šel na úplně jinej, ale babi chce zůstat u C10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group