clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - s68 java network down
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

s68 java network down

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bitkar
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2007
Příspěvky: 46
Telefon: S68
428.38 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 7:40 pm    Předmět: s68 java network down Odpovědět s citátem

ahoj, nejsem zadnej parmen javaher a proto jsem uz u svy bejvaly S55 mel nainstalovany tehdy jen JIMM a neco na IRC a bylo super mit IM v mobilu. U IM jsem sice presel z ICQ na Jabber, ale to je ted vicemene jedno. Jde o to, ze zatimco u S55 nebyl problem, vsechno fungovalo jak melo (mohl jsem byt online treba hodinu), tak u S68 mi kazdou chvili pada spojeni. Zkousel jsem more klientu (mobber, bombus, qip inf. a dalsi) ale u vsech to bylo stejny. Kazdej napsal neco ve smyslu Java exception I/O error, network down. treba ten qip konkretne:

I/O chyba (#120.EXT)
(120.1)

Takze to nejde provozovat pokud nechci, aby se mi to kazdy cca 2 min. znova pripojovalo. A to me fakt stve. Zrovna treba bombus ma vylozene v seznamu podporovanych founu primo S68. Je to +- jediny na co javu pouzivam a nejde to. Parametry pripojeni mam spravne. Jednak tam byly nastaveny od vyroby (telefon byl puvodne urcenej pro T-mob.), jednak se to pripoji bez problemu a jednak jsem to kontroloval. Blblo mi to u staryho FW32, tak jsem doufal, ze se to upg FW na 47 zlepsi a ono prd.
Zajmavy je, ze treba miniOpera mi fachci (ackoliv jsem ji zkousel relativne kratce, nemam gprs tarif). Proste jen IM aplikace nejdou. Zkousel jsem bombus v S55, kterou stale mam a tam to fachci.

Co s tim mam delat, aby mi to fungovalo?? Napada vas neco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bitkar
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2007
Příspěvky: 46
Telefon: S68
428.38 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikdo nevi? vsem v S68 funguje treba bombus bez problemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bitkar
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2007
Příspěvky: 46
Telefon: S68
428.38 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem se v tom pred spanim jeste vrtal a zkousel laborovat. Zkratil jsem brutalne interval keep alive packetu, jestli se udrzi spojeni. Udrzelo, prodluzoval jsem, nemam uplne presnou hranici, ale zatim to vypada, ze to bude 30s. Proste kdyz se udrzuje spojeni kazdych max 29s, tak se to udrzi. Jakmile je konkretne qip necinnej na vic nez pulminutu, tak se nejakym zpusobem spojeni zrusi a hodi to tu chybu. Musim se pak znovu pripojit k jabber serveru.
Je nekde nejakej konfigurak v telefonu, kde by nejaky souvisejici parametr sel zmenit? Rad bych odesilal keep alive packety aspon kazdy 2min. jako kazdej normalni clovek. Takle mi protece 5kb / hodinu jen tak pro nic za nic a samozr. to i vic plejtva baterku tim ze to furt neco posila. Jasne, neni to uplne tragedie, ale kdyby nekdo vedel o nejakym nastaveni, ktery by to mohlo ovlivnit, bylo by to moc fajn.

_________________
C35i - S55 - S68 - forever ale ve skrini Very Happy - Samsung Wave
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group