clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 10:11 am    Předmět: Re: mrtvá SX1, problémy s patchováním, oživenie atd. Odpovědět s citátem

Vážení přátelé SX1,
došel jsem k závěru, že jediná možnost, jak opět vrátit mé SX1 čest a slávu je, přehrát její fw. Jsem rozhodnut se do toho pustit, nicméně, protože to dělám poprvé (všechny návody na SM jsem již četl), potřeboval bych si ujasnit pár věcí:
1. Software dodávaný k SX1 jí nenajde, pravděpoobně z důvodu, proč chci přehrát FW - viz už jiný mnou založený topic - http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=35251
2. Stáhnul jsem si FW15 a to se tváří jako aplikace, ta po spuštění telefon ale také nenajde. Telefon je připravený ve SWUP módu. Je tady možnost, že je to kabelem? (Používám ten, co byl dodán s telefonem). Windowsy jinak nové zařízení detekují.
3. Jak v rámci té aplikace pro přehrátí FW spustím onen program -SX1V06_brd\SX1_BRD-RETAIL-uk-de-fr_06_0001_service.exe., který je pro flashování.
4. Jdu na to vůbec dobře? To, co chci dělat, asi nebude flashování, ale prostě přehrání FW. Mr. Green
Děkuji všem.

_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group