clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S68- Fullflash
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S68- Fullflash
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 5:37 pm    Předmět: S68- Fullflash Odpovědět s citátem

Zdravím vás po dlouhé době. Chtěl bych vás někoho požádat, zda náhodou nemáte zálohu paměti pro Siemens S68? Tady nemůžu najít, potřeboval bych to přehrát- koupil jsem jeden kousek ve velice pěkném stavu, problém je v tom, že je tam T-mobile a je navíc dost pomalý.
Díky moc všem Wink

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bitkar
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2007
Příspěvky: 46
Telefon: S68
428.38 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono to muzes vyresit i bez fullflash Wink jako ja. Proste si ten telefon odbloknes, hodis ho do rezimu, kdy vidis vsechny disky apod. Pak vymenis firmware, vsechny T-mobile veci vyhazis a nahradis atd. Neni to tak hrozna prace, za odpoledne, max. vecer je +- hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš zkusit napsat rattle-snakemu, jestli by ti tu fullflash nevytáhl z výhry pro letošní soutěž Very Happy Angel
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za odpovědi. Já jsem ten telefon koupil s tím, že má problémy s přijímáním hovorů a sms, neměl jsem možnost to vyzkoušet. Proto bych to radši všechno přehrál.
_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další problém mám v tom, že vůbec nemůžu připojit telefon a kompl. Předělal jsem si dca-510 na dca-110 tím, že jsem přehodil Power (červený drát) z 1. na 7. pin a GND z 2. na 5. pin podle toho, co jsem tak nějak pohledal na internetu. Tady na SM nemůžu obrázek redukce z 510 na 110 zobrazit.
Nemáte s tím podobné zkušenosti?

Edit: A taky mě zarazilo, když mně přišel a já ho poprve zapl, že má v menu pouze 9 ikon místo 12...

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jenom k těm ikonkám, vidíš, tohle by mě vůbec nenapadlo, mám tu T-Mobile S68, verze firmwaru 34, a taky má jen devět ikonek, ale není ten telefon customizovaný T-Mobilem, ani zablokovaný, jen to prostředí má devět ikonek, teď jsem koukal na nějaké recenze a je jich tam skutečně dvanáct. Možná to bude tím T, ale jaký to má důvod.... Think
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Těžko říct, hlavně mně bylo divné, že nejsou animované. No nic, to je jen detail, teď je důležité rozjet ten kabel, nevíte, čím může být, že to nejede?
Napadlo mě, že by ten telefon mohl být nějaký prototyp, ale aplikace BSreader mně našla HASH i ESN a papua spočítala klíče, takže to asi bude standartní prodejní kus (Navíc by tam nebylo t-mobile prostředí).

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No podle zobrazených návodů by mělo být všechno správně, takže opravdu těžko říct, v čem může být problém. Možná snad nějaká mechanická závada, která se nedá zjistit pohledem? Tyto kabely jsem nikdy nepředělával a nejsem bohužel ani nějaký technik.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, mechanická závada ne, protože mám ten kabel napojený i na klasický konektor a mám k dispozici C75. Ta hlásí DCA-510. Dnes jsem si sedl k tomu, abych to zkusil na druhém kabelu, co mám doma. C75 opět hlásí 510 a když jsem to připojil k S68, tak ten mobil okamžitě vypl. Zkratovaného nemám nic, tak su z toho fakt jelen.
_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé! Už to jde! Teda ne všechno, visí to na vlásku. Ale to nejdůležitější, tedy spojení s Papua a V_KLayem funguje. SiMoCo se nespojí, ale na co mám bluetooth v notebooku, že? Applause
A jak jsem to vyřešil? Ještě před chvílí jsem zkusil opět první (velice nestabilní) datový kabel a prvně jsem spojil všechno, jak mělo být, a potom jsem začal odpojovat drát po drátu. Laughing Tedy uzemění a Rx, Tx bych neodpojil, to je jasné. Nakonec pomohlo, že mi zůstaly pouze tyto 3 dráty zapojené. Wink

A víte, jaký je zákon schválnosti? Včera jsem aplikoval stejný postup, ale nechal jsem tam zapojené i napájení a to mně prostě nejelo. Brick wall

A tak se vracím k mé původní prosbě, zda někdo nemá založenou zálohu, jde mi o to, aby telefon přijímal sms a hovory, je mně jedno, že tam bude devět ikonek místo dvanácti, klidně ať je tam i příkazový řádek. Mr. Green

Každopádně bych vám chtěl poděkovat, že jste mě v tom nenechali samotného, já si cením každé odpovědi, protože mě, ať více či méně, nasměrovala k správnému řešení. Hand

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já právě když můžu, tak poradím a štve mě, kdy je tu dotaz a já nic udělat nemůžu. Zálohu bych nicméně udělal, jak psal NoviS, kdybych měl ale kabel Sad Snažím se to tu aspoň nějak oživit, ta aspoň pořádám právě soutěž o novou S68, to už jsme ale OT. Tak snad se někdo ale ozve, skuz SZ na bitkar, ten užívá S68.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za ochotu, ten kabel je skutečně důležitým prvkem. Wink Bitkarovi jsem psal, slíbil mně, že mně časem zálohu poskytne, ale právěže má různě poupravovaný telefon a chtěl jsem zkusit najít alternativu, abych nemusel nikomu moc komplikovat život. Cool

EDIT: Tak zálohu už nepotřebuju, našel jsem na netu. Wink

Ovšem je tu jeden PROBLÉM- Když si budu chtít vytvořit UserSwup, jak to mám udělat? Protože s68 má bootcore X85 (jak je to značeno v Papua) a tím pádem mám zašedlou možnost "Conversion fullflash in XBI or UserSwup."
Nebo můžu klidně zaškrtnout typ S/SL75?

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sberatel
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 11. 2009
Příspěvky: 407
Bydliště: Pardubice

1961.18 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 1:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau, kdyby jsi někdy potřeboval jakýkoli full flash, není problém to vytáhnout z mnoha kousků co mám. Prosím, mohl by jsi teda hodit sem foto a schéma přesného zapojení redukce z 510 na 110? Díky.
Jinak sbírku jsem rozšířil o dalších mnoho kousků, brzo doplním. Tak ať se ti to zdaří

_________________
Koupím telefon, který nemám. Náhradní díly, krabice a příslušenství a to v jakém koli stavu.

MOBILNÍ SBÍRKA
jméno: siemens
heslo: siemens
http://sberatelsiemens.rajce.net/Sbirka_Siemens

TELEFONY NA PRODEJ
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=389287#389287
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Sberatel: Dík za nabídku, včera jsem našel nějakou zálohu na nějakých ruských stránkách, tak kdyby to nešlo, tak tě požádám. Ve večerních hodinách dodám to schéma. Wink

Jinak nevíte někdo, co udělá telefon, když v papua použiju tlačítko Recacl Fullflash v kartě Convert? Nerad bych si odrovnal telefon...

EDIT: Tak včera večer mně SM nešla, takže to přidám teď. Použil jsem kabel, ze kterého vystupovalo 7 drátků (s kablem, z něhož vystupovaly pouze 3 dráty, to nešlo- mobil po zapojení vždy okamžitě vypl). Odtud jsem zapojil 3 vodiče, tedy Tx, Rx a GND. Obecně řečeno, použil jsem metodu pokus- omyl.


[/img]

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bitkar
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2007
Příspěvky: 46
Telefon: S68
428.38 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele, docela jste me dostali Smile) ja mam taky jen 9 ikonek a nikdy mi dalsi nechybely Very Happy Proste jsem spokojen a mam vse co chci. Telefon byl taky puvodne pripraven pro T-mobile. Nicmene fw jsem stahl tady na siemensmanii ten ofiko siemensackej, T odkazy a temata jsem vyhazel a nahradil. Musim nekde najit co mi chybi za ikony. Very Happy
jinak teda ten fullflash uz nemusim jo? Jak jsem rek, musel bych telefon mirne decustomizovat nejdriv, nez bych udelal fullflash pro kazdeho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group