clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Lasovský ME75...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Lasovský ME75...

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
František Lasovský
kolemjdoucí

Založen: 25. 08. 2011
Příspěvky: 3
Bydliště: K Dobřejovicům 176,Čestlice,25101

58.88 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:12 pm    Předmět: Lasovský ME75... Odpovědět s citátem

Omlouvám se za svůj dotaz v nevhodné sekci,ale nenašel jsem zde jinou možnost i přesto,že jsem tomu věnoval dost času. Nemějte mi to za zlé,ale opověďi typu,že jsem špatně bez toho kde tedy mám být,nebo,že se dá kdesi něco stáhnout bez toho jak na to mi nejsou na nic. Můj svět jsou auta a autoopravárenství,ne svět mobilních telefonů,potřebuji radu jako pro blbýho :o)) Franta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako stane se, že se člověk hnedka nezorientuje a trefí něco někam, kam to vůbec nepatří... to prostě nelze mít za zlé, ale jedním dechem se omlouvat a vytvořit ve špatné sekci další téma už je na pováženou Brick wall .

Jasně jsem se Vás v prvním tématu ptal, čím se projevuje toto,
František Lasovský napsal:
... T-mobile sice funguje,ale stále se upřednostňují některé aplikace O2 ...

abych Vám mohl případně dál poradit.

Ale vzhledem k povaze tohoto příspěvku a tomu, co z něj vyplývá bude nejlepší Vás ze všeho nejdříve odkázat na manuál k telefonu (nastavení témat) a tato pravidla Arrow http://www.siemensmania.cz/content.php?id=283 .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
František Lasovský
kolemjdoucí

Založen: 25. 08. 2011
Příspěvky: 3
Bydliště: K Dobřejovicům 176,Čestlice,25101

58.88 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážený pane Všeználku,obrátil jsem se na toto fórum se žádostí o radu a ne proto,aby jste si na mě vyléval svoji ničím neopodstatněnou zlost. Pokud v mém jednání spatřujete nějakou chybu,je vaší povinností jako zkušenějšího mne správně nasměrovat a pomoci mi s orientací v tomto fóru a ne se mi jen vysmívat,že "neznám mapu",případně můžete zůstat neutrální.Bohužel není v mých silách číst tisíce vláken,která mi vyhledavač nabídl k tomuto tématu a raději se obrátím jinam. Také jsem nikde nenašel odpověď na to proč mají stažená témata o řád větší objem dat a jsou tedy pro můj mobil nepoužitelná. Samozřejmě jsem před tím,než jsem se obrátil na toto fórum většinu uvedených možností vyzkoušel,nevím proč mne obviňujete.Děkuji Vám za příkladnou pomoc.:o( Lasovský.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

František Lasovský napsal:
... vyléval svoji ničím neopodstatněnou zlost....

LOL Laughing
František Lasovský napsal:
...,je vaší povinností ....

ROFL Mr. Green

Obávám se, že jste si právě zazdil cestu k jakékoli další radě. K tématu se dále nehodlám vyjadřovat.

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcel som pisat cez tyzden, nemal som totiz cas je to na dlhe pisanie, ale zacalo sa to tu zvrhavat.
Software napalis po stiahnuti potrebneho SW zo sekcie Servis->Firmware->ME75 a to bud WinSwup verziu http://www.siemensmania.cz/dnld.php?id=17394 (ja pouzivam len tieto verzie) alebo update verziu http://www.siemensmania.cz/dnld.php?id=18273 . Neviem presne ktore, su ale nemali by byt lokalizovane pre konkretneho operatora.
Stiahnut SW zo stareho telefonu je troska komplikovanejsie, ale da sa urobit zaloha cez x65flasher, Vklay pripadne Papuautils a potom ho nahrat do noveho telefonu. Na vsetko sa daju najst na fore navody, ale pre malost casu z mojej strany zatial takto.
edit:
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=362
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=261
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=642

Co sa tyka slabeho signalu na ME75, jednoducha rada (mozno ale len pre mna). Je potrebne vymenit antenny konektor, alebo ak nie je taka moznost, tak vyskratovat drotikom kontakty antenneho konektora, v tom pripade bude ale nefunkcy.

Ak budes potrebovat pomoct tak kludne pis postupne sa hadam dopracujeme k zdarnemu vysledku.

_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group