clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Makety
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Makety

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Sbírky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
linbush
kolemjdoucí

Založen: 08. 09. 2013
Příspěvky: 5

58.72 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 9:39 pm    Předmět: Makety Odpovědět s citátem

Zdravím,
neválejí se někomu doma navíc makety mobilních telefonů ? Pokud ano, ozvěte se prosím na můj email : linbush@seznam.cz

Rád bych rozšířil svou sbírku


aktuálně přes 1600ks

Předem všem děkuji za nabídky
S pozdravem
Linbush
http://www.makety-linbush.kvalitne.cz


Naposledy upravil linbush dne so prosinec 28, 2013 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wau Applause Applause Applause Applause Applause
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
linbush
kolemjdoucí

Založen: 08. 09. 2013
Příspěvky: 5

58.72 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, pokud by měl někdo zájem, mám fůru maket na výměnu : http://www.makety-linbush.kvalitne.cz/navic.html.



Linbush
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
linbush
kolemjdoucí

Založen: 08. 09. 2013
Příspěvky: 5

58.72 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, mám další nové kusy navíc, aktuálně přes 180 modelů. Kuk sem : http://www.makety-linbush.kvalitne.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak pro zajímavost - že se žádná maketa nedá rozebrat a použít její kryt na skutečný mobil bych určitě netvrdil Wink . Z důvěryhodného zdroje vím, že je to možné přinejmenším u některých Siemensů x35 a sám mám SL10, ze které je alespoň přední kryt kompatibilní Smile .

Kolik by jsi (též jen tak pro zajímavost Very Happy ) chtěl za ty Siemensy, co máš na prodej/výměnu?

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
linbush
kolemjdoucí

Založen: 08. 09. 2013
Příspěvky: 5

58.72 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
to máš sice pravdu, ale makety, které se dají použít jsou už dědečkové (stáří modelu cca 10 a víc let) u novějších kusů to z 99,9 % nejde Smile . A jelikož mě zasypávají dotazy zda si někdo může ode mne koupit maketu a použít zadní kryt na svůj telefon (samozřejmě novější), tak jsem to takhle uvedl Wink .

Co se týče ceny je to symbolická desetikorunka za kus + poštovné .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To beru Smile Arrow SZ

Jen k těm fabulacím bych se ani tak neuchyloval. Náš jazyk má přeci spoustu nástrojů, kterými se taková fakta dají jasně formulovat Wink .

Každopádně jsou to tvoje stránky, které máš jinak pěkné a já mám merde co kecat, když ty mé už bezmála rok leží ladem Mr. Green .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
linbush
kolemjdoucí

Založen: 08. 09. 2013
Příspěvky: 5

58.72 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, mám další nové kusy navíc, aktuálně přes 220 modelů. Kuk sem : http://www.makety-linbush.kvalitne.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Sbírky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group