clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - pán prstenů - stezky mrtvých
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

pán prstenů - stezky mrtvých

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
azrael77
kolemjdoucí

Založen: 23. 01. 2006
Příspěvky: 3

7.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 19, 2006 6:51 am    Předmět: pán prstenů - stezky mrtvých Odpovědět s citátem

může mi někdo poradit, mam problém s touto hrou, nevim jak odemknout jakékoliv dveře, jsem uroveň 19 a všechny jeskyně jsem už prošel. díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecaIII
badatel
badatel

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 113

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 6:09 am    Předmět: Re: pán prstenů - stezky mrtvých Odpovědět s citátem

azrael77 napsal:
může mi někdo poradit, mam problém s touto hrou, nevim jak odemknout jakékoliv dveře, jsem uroveň 19 a všechny jeskyně jsem už prošel. díky


mám úplně stejny problem, taky sem je neotevrel. Zkusim jeste nabrousit mec co to pujde a pak uvidim...

_________________
m35 -> mt50 -> m55 -> s75_fw17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
péta
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2009
Příspěvky: 1

16.96 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cau. otevrel sem jedny dvere.
V západní jeskyni tam kde se objevují neustále skřeti(druhá místnost od zavřených dveří). je silný kostlives(zelený) a musíš ho dovést k těm dveřím. jestli to nebude fungovat, tak běž do pravého rohu(je tam hnědá stěna s kostlivců) a až se objeví skřet tak ho zabij a když s něho vypadne kostra a jestli se s ní stane šedý kostlivec tak ho doveď ke dveřím, ale jestli se neobjeví šedý,ale obyčejný, tak počkej na dalšího skřeta a opakuj to.ale s těmi druhýmy dveřmi si nevím rady.jestli bys něco zjistil tak napis.cau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
l3mr4k
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2009
Příspěvky: 1

10.96 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stačí k těm dveřím v západní jeskyni dovést toho silnějšího kostlivce...pak projdete další dvě jeskyně , osvobodíne legolase, ale gimliho ve východní jeskyni absolutně nemám šajnu jak osvobodit. jestli to zjistíte, napište to sem. moc mi pomůžete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vamos
kolemjdoucí

Založen: 25. 09. 2011
Příspěvky: 1

9.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 4:09 pm    Předmět: vysledok? Odpovědět s citátem

záujmalo by ma či už niekto prišiel na to ako to prejsť, lebo ja som 22 level a stale som neprišiel na to ako to prejsť. Tak aj niekto vie čo stim tak ho pekne prosím o pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
novacek
kolemjdoucí

Založen: 30. 06. 2016
Příspěvky: 1

10.34 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hraje ještě někdo tuhle hru?Já už došel mnohem dál a konec stále nic.Ve východní jeskyni se ke každýmu sloupu musí hodit předmět,helma,štít a ke třetímu boty,sloup zajede do země až budou všechny tak se dveře otevřou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group