clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - USB dat. kabel II.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

USB dat. kabel II.

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
urban
kolemjdoucí

Založen: 01. 12. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2005 6:27 am    Předmět: USB dat. kabel II. Odpovědět s citátem

Zdravím. Koupil jsem si kabel mezi PC a CX65 od Koracellu (s nabíjením). Zkoušel jsem ho rozchodit. Po velkém úsilí se mi to podařilo. Druhý den jsem se připojil a nic. Zkoušel jsem snad vše a furt nic. Může mi někdo pomoci? dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Womanizer
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 134
Bydliště: Uherský Brod

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2005 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam taky kabel Koracell.Taky mi ze zacatku zlobil Confused Vyresil jsem to tak,ze kdyz se mi nespojil s zadnym programem,tak jsem ho strcil do jineho USB,vypnout,zapnout mobil,vypnout napajeni apod ...Celkove mi ale pripada,ze hlavne pomohl prechod na FW 25.Nebo muzes jeste zkusit nainstalovat drivery,co jsou tu na SM..sekce Drivery
_________________
N7110=>N3310=>SonyCMDJ7=>SIEMENS M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
urban
kolemjdoucí

Založen: 01. 12. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusil drivery ze SM. Vytvořili mě COM5-USB, v SiMoCo jsem pak nastavil COM5 a stejně se nepřpojil. Zkoušel jsem i MPM a taky nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Socka
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 7:16 am    Předmět: Re: USB dat. kabel II. Odpovědět s citátem

urban napsal:
Zdravím. Koupil jsem si kabel mezi PC a CX65 od Koracellu (s nabíjením). Zkoušel jsem ho rozchodit. Po velkém úsilí se mi to podařilo. Druhý den jsem se připojil a nic. Zkoušel jsem snad vše a furt nic. Může mi někdo pomoci? dík.


Buď telefon nebo kabel funguje na základě náhodnejch elektrickejch výbojů... Zkus vyměnit kabel za jinej typ a na ceně tolik nešetři.
Návrat nahoru
Socka
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 7:17 am    Předmět: Re: USB dat. kabel II. Odpovědět s citátem

urban napsal:
Zdravím. Koupil jsem si kabel mezi PC a CX65 od Koracellu (s nabíjením). Zkoušel jsem ho rozchodit. Po velkém úsilí se mi to podařilo. Druhý den jsem se připojil a nic. Zkoušel jsem snad vše a furt nic. Může mi někdo pomoci? dík.


Buď telefon nebo kabel funguje na základě náhodnejch elektrickejch výbojů... Zkus vyměnit kabel za jinej typ a na ceně tolik nešetři.
Návrat nahoru
Socka
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 7:17 am    Předmět: Re: USB dat. kabel II. Odpovědět s citátem

urban napsal:
Zdravím. Koupil jsem si kabel mezi PC a CX65 od Koracellu (s nabíjením). Zkoušel jsem ho rozchodit. Po velkém úsilí se mi to podařilo. Druhý den jsem se připojil a nic. Zkoušel jsem snad vše a furt nic. Může mi někdo pomoci? dík.


Buď telefon nebo kabel funguje na základě náhodnejch elektrickejch výbojů... Zkus vyměnit kabel za jinej typ a na ceně tolik nešetři.
Návrat nahoru
No11
badatel
badatel

Založen: 22. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Kladno

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

měj to nastavený jako když se ti to podařilo spojit poprvé. vypni pc. odpoj telefon. zapni pc, až naběhne windows(nebo jiný OS) tak připoj telefon. Některé kabely(neoriginální) to potřebujou.
_________________
mot m3888=>mot t2288R => N3310=>N3330=>N3410=>N6310i =>CT65 fw12, FW25,Clear T-mobile, FW33,=>M65 FW12,FW25 patched,FW33 patched, FW41 patched, FW 43 PAtched
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urban
kolemjdoucí

Založen: 01. 12. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 18, 2005 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to na bednu. Ať zkouším cokoliv tak se mi vůbec nedaří připojit mobil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Womanizer
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 134
Bydliště: Uherský Brod

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 18, 2005 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

urban napsal:
Je to na bednu. Ať zkouším cokoliv tak se mi vůbec nedaří připojit mobil.

zkousel jsi to prehazovat do jinych USB?Jak se ti hlasi kabel v mobilu?(*#06#)jaky mas FW?sorry za tolik otazek =P~

_________________
N7110=>N3310=>SonyCMDJ7=>SIEMENS M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
McKenics
kolemjdoucí

Založen: 08. 01. 2005
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 18, 2005 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam kabel ku S55, no tu som momentalne vymenil za CX65...kedze je tam rovnaka koncovka skusal som to rozchodit no nijako to neide Crying or Very sad
jedine cez Irda v MPM no je to hrozne pomalee.
Chcem si akurat kupit kabel , no rozmyslal som, ze aky je rozdiel medzi COM a USB kablom (samozrejme okrem koncovky) Think
Ak mozte poradte aku znacku, prip. ze kde (KE,PO,BJ)
THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Womanizer
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 134
Bydliště: Uherský Brod

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 18, 2005 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

McKenics napsal:
ja mam kabel ku S55, no tu som momentalne vymenil za CX65...kedze je tam rovnaka koncovka skusal som to rozchodit no nijako to neide Crying or Very sad
jedine cez Irda v MPM no je to hrozne pomalee.
Chcem si akurat kupit kabel , no rozmyslal som, ze aky je rozdiel medzi COM a USB kablom (samozrejme okrem koncovky) Think
Ak mozte poradte aku znacku, prip. ze kde (KE,PO,BJ)
THX

mozna,ze to jde nejak predelat.Ale s tim ti neporadim,protoze se v tom moc nevyznam Rolling Eyes Pro telefony x65 je nejlepsi moznost koupit original Siemens DCA 510.Pujde ti s nim vsechno vcetne patchovani wink

_________________
N7110=>N3310=>SonyCMDJ7=>SIEMENS M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
urban
kolemjdoucí

Založen: 01. 12. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 19, 2005 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Ještě jsem vyzkoušel jednu věc. Připojil jsem mobil k PC a pak jsem zadal *#06#, dal "více" a až úplně dole je položka "Acc" a tam jsem našel tento text: "plugged in: DCA-500". (jinak tam bývá napsáno "none"). Tak že kabel je mobilem rozpoznán ale prostě nepřipojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gulde
badatel
badatel

Založen: 04. 01. 2005
Příspěvky: 146
Bydliště: Plzeň

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2005 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

urban napsal:
Zdravím. Ještě jsem vyzkoušel jednu věc. Připojil jsem mobil k PC a pak jsem zadal *#06#, dal "více" a až úplně dole je položka "Acc" a tam jsem našel tento text: "plugged in: DCA-500". (jinak tam bývá napsáno "none"). Tak že kabel je mobilem rozpoznán ale prostě nepřipojí.

Hmmm, tak to už vážně nevim, proč mě to nejde Brick wall Crying or Very sad

_________________
CX65 FW 43, DCA-510, kompletní tuning CX65 FW43(všecky patche, co jen šly )vypnutý zvuk foťáku, neomezená délka videa, mobil je spíše mobilní e-knihovnou Dancing wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2005 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už vím v čem byl zakopaný pes. Spustím PC, připojím mobil a restartuji ho. A počítač ho pak už najde. Děkuji všem za pomoc.

TU
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group