clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Úvaha nad dalším vývojem MT Siemens
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Úvaha nad dalším vývojem MT Siemens
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 24, 2005 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimava zprava (prevzano z club-siemens.net):

This week, Siemens and its 430.000 employes will get a new CEO, Klaus Kleinfeld. A history from a dinner in Munich last November should be enough to describe his courage:
"A Italian journalist waved his Nokia phone in Kleinfeld's face and asked how Siemens can compete with the market leader. Kleinfeld replied by snatching the Nokia and dropping it in a glass of water. The message: We'll drown the competition. (Kleinfeld later gave the journalist an M65 instead)"

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 24, 2005 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
Jasně že mě to napadlo. Vždycky se pokouším dívat se na věci z více pohledů, nejen z toho mýho. V tomto připadě, ale není pravda, že se Siemens nějak zvlášť snaží chyby opravit. Já mám naštěstí/naneštěstí zprávy jiný než ty tiskový polo-pravdy/polo-lži. Jinak "naneštěstí" proto, protože kolikrát je lepší pravdu nevědět a doufat v nemožné:/ Wink Víc nemůžu říct, už tak jsem tady napsal až moc. Mám hodně špatný zkušenosti z toho, jak měl někdo dost velký problémy z toho, jak někdo druhej psal o interních záležitostech v podniku toho druhýho na fóru navíc v jiný zemi. To mi za to nestojí to radši ať si tady všichni myslí, že si vymýšlim, než abych způsobil něco podobnýho. Hlavní je, že mám dostatek informací já a že si můžu udělat obrázek. Vy ostatní se budete muset spokojit s tiskovými zprávami. A buďte rádi to mi věřte!
Jinak je pravda, že o firmwaru Siemensů se většinou mluvilo jako o ne zrovna bezchybném, ale nikdy nepamatuju (nikdy = od dob SL45), že by některý firmware oblíbených modelů trpěl tak fatálními chybami. Nejen proto si myslím, že to že by Siemens zavřel mobilní sekci kvůli několika chybovým kusům řady x65, je myšlenka naprosto zcestná. Spíše to vypadá, že se Siemens na jakékoliv opravy nevykašle a bude se soustředit na to, aby se to neopakovalo v řadě x85. A takovej přístup je fakt děsnej. No snad to dopadne dobře.

Vyzera to ze robis v Siemensi. Ked uz mas tolko informacii ako pises, tak ich sem bud napis a pomoz vsetkym, alebo radsej ani o nich nehovor. Obdiv si tak neziskas. Shame on you Fakt nerozumiem tomu, preco to vytahujes na povrch ked o tom nechces pisat Not talking
Tvoja vec, uz som Silenced

_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hawwwran
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Budějce.. krásné městečko mezi Berlínem a Lanzarote

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 24, 2005 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ted jsem byl na mobilmanii se na neco podivat a hle co jsem nasel http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=109110&CAI=2108
rekl bych ze se autor myli hlavne v otazce menu.. na menu siemense nedam dopustit, tak se me to dotklo Not talking

Very Happy Very Happy Very Happy

co vy na to

_________________
KONEČNĚ S65 !!!



PHP CSS Java script - http://www.hawwwran.com

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

diablo napsal:
bkf.1 napsal:
Jasně že mě to napadlo. Vždycky se pokouším dívat se na věci z více pohledů, nejen z toho mýho. V tomto připadě, ale není pravda, že se Siemens nějak zvlášť snaží chyby opravit. Já mám naštěstí/naneštěstí zprávy jiný než ty tiskový polo-pravdy/polo-lži. Jinak "naneštěstí" proto, protože kolikrát je lepší pravdu nevědět a doufat v nemožné:/ Wink Víc nemůžu říct, už tak jsem tady napsal až moc. Mám hodně špatný zkušenosti z toho, jak měl někdo dost velký problémy z toho, jak někdo druhej psal o interních záležitostech v podniku toho druhýho na fóru navíc v jiný zemi. To mi za to nestojí to radši ať si tady všichni myslí, že si vymýšlim, než abych způsobil něco podobnýho. Hlavní je, že mám dostatek informací já a že si můžu udělat obrázek. Vy ostatní se budete muset spokojit s tiskovými zprávami. A buďte rádi to mi věřte!
Jinak je pravda, že o firmwaru Siemensů se většinou mluvilo jako o ne zrovna bezchybném, ale nikdy nepamatuju (nikdy = od dob SL45), že by některý firmware oblíbených modelů trpěl tak fatálními chybami. Nejen proto si myslím, že to že by Siemens zavřel mobilní sekci kvůli několika chybovým kusům řady x65, je myšlenka naprosto zcestná. Spíše to vypadá, že se Siemens na jakékoliv opravy nevykašle a bude se soustředit na to, aby se to neopakovalo v řadě x85. A takovej přístup je fakt děsnej. No snad to dopadne dobře.

Vyzera to ze robis v Siemensi. Ked uz mas tolko informacii ako pises, tak ich sem bud napis a pomoz vsetkym, alebo radsej ani o nich nehovor. Obdiv si tak neziskas. Shame on you Fakt nerozumiem tomu, preco to vytahujes na povrch ked o tom nechces pisat Not talking
Tvoja vec, uz som Silenced

Ne "nerobim" v Siemensu Smile O zadnej obdiv nestojim jen chci uvést na pravou míru nesmyslný myšlenky, kterýma tu někteří trpí.

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hawwwran napsal:
tak ted jsem byl na mobilmanii se na neco podivat a hle co jsem nasel http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=109110&CAI=2108
rekl bych ze se autor myli hlavne v otazce menu.. na menu siemense nedam dopustit, tak se me to dotklo Not talking

Very Happy Very Happy Very Happy

co vy na to


To psal asi nějakej Nokijáckej trouba, kterej když nemá ikonu na celým displeji s obrovským popiskem, tak se v tom nevyzná Smile Takový lidi znám, co kolikrát potřebují i návod ke klice u dvěří Smile

Jinak když jsme u toho menu, tak asi určitě nikdo neví, že C35ka měla mít původně menu 3x3 ikonky Wink Prej to neprošlo jednak kvůli displeji ale hlavně kvůli tomu, že ten telefon padal a byl pomalej a programátoři si s tím vůbec nevěděli rady:/ No jo. Kde jsou ty časy C35ky s první 3D pařbou na mobilu wink

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Zajimava zprava (prevzano z club-siemens.net):

This week, Siemens and its 430.000 employes will get a new CEO, Klaus Kleinfeld. A history from a dinner in Munich last November should be enough to describe his courage:
"A Italian journalist waved his Nokia phone in Kleinfeld's face and asked how Siemens can compete with the market leader. Kleinfeld replied by snatching the Nokia and dropping it in a glass of water. The message: We'll drown the competition. (Kleinfeld later gave the journalist an M65 instead)"


Myslím že pravdy v tomhle je tak možná co by se za nehet vešlo. Nemůžeš věřit všemu, co se řiká "v televizi" Smile

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hawwwran
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Budějce.. krásné městečko mezi Berlínem a Lanzarote

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
hawwwran napsal:
tak ted jsem byl na mobilmanii se na neco podivat a hle co jsem nasel http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=109110&CAI=2108
rekl bych ze se autor myli hlavne v otazce menu.. na menu siemense nedam dopustit, tak se me to dotklo Not talking

Very Happy Very Happy Very Happy

co vy na to


To psal asi nějakej Nokijáckej trouba, kterej když nemá ikonu na celým displeji s obrovským popiskem, tak se v tom nevyzná Smile Takový lidi znám, co kolikrát potřebují i návod ke klice u dvěří Smile

Jinak když jsme u toho menu, tak asi určitě nikdo neví, že C35ka měla mít původně menu 3x3 ikonky Wink Prej to neprošlo jednak kvůli displeji ale hlavně kvůli tomu, že ten telefon padal a byl pomalej a programátoři si s tím vůbec nevěděli rady:/ No jo. Kde jsou ty časy C35ky s první 3D pařbou na mobilu wink


tak presne tohle jsem mel na mysli.. kazdej kdo ma nokii a vezme do ruky siemens, tak je z toho hotovej.. asi nedokazou zpracovat tolik informaci najednou.. proste potrebujou jen jednu ikonku, aby se nepletli Laughing Laughing .. mam m55 a jeste m35 a i ta 35 je super a prehledna

_________________
KONEČNĚ S65 !!!



PHP CSS Java script - http://www.hawwwran.com

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hawwwran napsal:
bkf.1 napsal:
hawwwran napsal:
tak ted jsem byl na mobilmanii se na neco podivat a hle co jsem nasel http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=109110&CAI=2108
rekl bych ze se autor myli hlavne v otazce menu.. na menu siemense nedam dopustit, tak se me to dotklo Not talking

Very Happy Very Happy Very Happy

co vy na to


To psal asi nějakej Nokijáckej trouba, kterej když nemá ikonu na celým displeji s obrovským popiskem, tak se v tom nevyzná Smile Takový lidi znám, co kolikrát potřebují i návod ke klice u dvěří Smile

Jinak když jsme u toho menu, tak asi určitě nikdo neví, že C35ka měla mít původně menu 3x3 ikonky Wink Prej to neprošlo jednak kvůli displeji ale hlavně kvůli tomu, že ten telefon padal a byl pomalej a programátoři si s tím vůbec nevěděli rady:/ No jo. Kde jsou ty časy C35ky s první 3D pařbou na mobilu wink


tak presne tohle jsem mel na mysli.. kazdej kdo ma nokii a vezme do ruky siemens, tak je z toho hotovej.. asi nedokazou zpracovat tolik informaci najednou.. proste potrebujou jen jednu ikonku, aby se nepletli Laughing Laughing .. mam m55 a jeste m35 a i ta 35 je super a prehledna


Nemají multi-threadový myšlení Smile tj. že nedokážou zpracovat víc jak jednu informaci za jednotku času Laughing
Jinak ja mam krom CX65ky ještě ME45i (ME45ka s firmwarem S45i) a v ní mám menu 3x4 ikonky. Sice je to monochom, ale v pohode;)

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
hawwwran napsal:
bkf.1 napsal:
hawwwran napsal:
tak ted jsem byl na mobilmanii se na neco podivat a hle co jsem nasel http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=109110&CAI=2108
rekl bych ze se autor myli hlavne v otazce menu.. na menu siemense nedam dopustit, tak se me to dotklo Not talking

Very Happy Very Happy Very Happy

co vy na to


To psal asi nějakej Nokijáckej trouba, kterej když nemá ikonu na celým displeji s obrovským popiskem, tak se v tom nevyzná Smile Takový lidi znám, co kolikrát potřebují i návod ke klice u dvěří Smile

Jinak když jsme u toho menu, tak asi určitě nikdo neví, že C35ka měla mít původně menu 3x3 ikonky Wink Prej to neprošlo jednak kvůli displeji ale hlavně kvůli tomu, že ten telefon padal a byl pomalej a programátoři si s tím vůbec nevěděli rady:/ No jo. Kde jsou ty časy C35ky s první 3D pařbou na mobilu wink


tak presne tohle jsem mel na mysli.. kazdej kdo ma nokii a vezme do ruky siemens, tak je z toho hotovej.. asi nedokazou zpracovat tolik informaci najednou.. proste potrebujou jen jednu ikonku, aby se nepletli Laughing Laughing .. mam m55 a jeste m35 a i ta 35 je super a prehledna


Nemají multi-threadový myšlení Smile tj. že nedokážou zpracovat víc jak jednu informaci za jednotku času Laughing
Jinak ja mam krom CX65ky ještě ME45i (ME45ka s firmwarem S45i) a v ní mám menu 3x4 ikonky. Sice je to monochom, ale v pohode;)


kamos ji ma taky a je to fakt skvelej foun.. vytunil ji na maximum.. fakt dobre se v tom pohrabal... to menu tam ma taky.. docela husty.. Dancing Dancing
Návrat nahoru
hawwwran
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Budějce.. krásné městečko mezi Berlínem a Lanzarote

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem byl zase ja to nahore
zapomnel jsem se prihlasit Brick wall

_________________
KONEČNĚ S65 !!!



PHP CSS Java script - http://www.hawwwran.com

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hawwwran napsal:
to jsem byl zase ja to nahore
zapomnel jsem se prihlasit Brick wall

Jojo Siemensy jsou hold chytrý telefony wink a to i bez Symbianu wink

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja hlavne doufam, ze se siemens nezrusi.. to by bylo fakt blby.. cim bychom asi tak telefonovali??
nejakou nokii bych si k uchu nedal Very Happy ne ze by byly uplne spatny, ale nejni to siemens a ta komunikace s pc je mizerna.. a patche na ni nejsou Not talking
Návrat nahoru
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hawwwran napsal:
tak ted jsem byl na mobilmanii se na neco podivat a hle co jsem nasel http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=109110&CAI=2108
rekl bych ze se autor myli hlavne v otazce menu.. na menu siemense nedam dopustit, tak se me to dotklo Not talking

Very Happy Very Happy Very Happy

co vy na to

Ten autor je uplne mimo... Nechat psat o necem cloveka, kterej danou vec nesnasi, je pripustny tak akorat v rubrice "nazory a komentatre", ale tohle nijak zarazeny neni, proste normalni clanek... Chtel bych videt nejak seriozne podlozeny tvrzeni " Všechny mají navíc menu, které jsou ochotni akceptovat jen skalní příznivci značky a ti, kdo hledí při nákupu především na cenu.". No a samozrejme a treba to, ze Siemensu vytyka blbej displej a pak napise "Důkazem je Nokia 6230. ... Zadání bylo předem jasné: přístroj, který uchvátí každého, ať to stojí, co to stojí. A povedlo se." svedci proti pricetnosti autora. Ja videl vedle sebe S65 a 6320 a hadejte, co me uchvatilo? Ty disleje se nedaj srovnavat.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Komentář:
Nemám v poslední době rád MobilManii, nemám rád ani tým, který ji vytváří a jak ji vytváří, ale přesto jí přeji ať se jí daří, jinak by tu na informování o všech mobilních telefonech zbyl jen mobil.cz a kdoví jak by bez konkurence dopadl...

Edit: Způsob jakým se v posledních dnech obouvají do Siemensu je hrozný. Asi Siemens nezaplatil... Confused


Naposledy upravil romulus dne st leden 26, 2005 9:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Komentář:
Nemám v poslední době rád MobilManii, nemám rád ani tým, který ji vytváří a jak ji vytváří, ale přesto jí přeji ať se jí daří, jinak by tu na informování o všech mobilních telefonech zbyl jen mobil.cz a kdoví jak by bez konkurence dopadl...

Zapoměl si na mobilmag.cz wink

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group