clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Změny ve vzhledu C a CX65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Změny ve vzhledu C a CX65
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 11:07 pm    Předmět: Změny ve vzhledu C a CX65 Odpovědět s citátem

Autor: wizaard - Matěj Gottwald

Nevím, zda jste zpozorovali změny ve vzhledu novějších kusů modelů C65 a CX65, ale mé pozorovatelské smysly je zaznamenaly. Od původních konceptů uběhlo mnoho času, zrovna tolik času uběhlo od prvních oficiálních „fotografií“ telefonů a posléze od jejich vypuštění na trh...

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=326
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, a ja som pocul ze na uplne novych verziach S65 je prerobeny fotak tak, ze do neho nejde prach ako u starych.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zalezi co povazujes za starsiu verziu moja matka si kupila S65-mal FW25 a za 3 dni tam bolo tolko prachu................ Sad
Návrat nahoru
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsimnul jsem si jeste zmeny fotaku u C65. Nevim, ktery je starsi, ale videl jsem C65 ktery mel uz na prvni pohled odlisny fotak. Co se tyce kvality nevim (nezkousel jsem), ale vzhledove tam je docela rozdil. A co se tyka joisticku, tak ten byl taky hodne jiny (horsi nez muj), ale z te druhe fotky v clanku to skoro nejde poznat. Chtelo by to jinou Think .

(az ho zase budu mit k dispozici, muzu udelat fotky a poslat vam je)

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Haldy napsal:
Vsimnul jsem si jeste zmeny fotaku u C65. Nevim, ktery je starsi, ale videl jsem C65 ktery mel uz na prvni pohled odlisny fotak. Co se tyce kvality nevim (nezkousel jsem), ale vzhledove tam je docela rozdil. A co se tyka joisticku, tak ten byl taky hodne jiny (horsi nez muj), ale z te druhe fotky v clanku to skoro nejde poznat. Chtelo by to jinou Think .

(az ho zase budu mit k dispozici, muzu udelat fotky a poslat vam je)


Omlouvám se, ta fotka je fakt špatná. Bohužel jsem ale neměl k dispozici digitální fotoaparát, tak jsem to vyfotil svou CX65... No, budu se snažit sehnat lepší fotku Embarassed

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
PG
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 25
Bydliště: České Budějovice

20.08 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 11:21 am    Předmět: Fotka joysticku Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Omlouvám se, ta fotka je fakt špatná. Bohužel jsem ale neměl k dispozici digitální fotoaparát, tak jsem to vyfotil svou CX65... No, budu se snažit sehnat lepší fotku Embarassed

Fotku máš v mailboxu :-)

_________________
C25 -> C55 -> C65

K tomu záložní A52 :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 11:23 am    Předmět: Re: Fotka joysticku Odpovědět s citátem

PG napsal:
wizaard napsal:
Omlouvám se, ta fotka je fakt špatná. Bohužel jsem ale neměl k dispozici digitální fotoaparát, tak jsem to vyfotil svou CX65... No, budu se snažit sehnat lepší fotku Embarassed

Fotku máš v mailboxu :-)


Díky moc!! Pošlu ji weitlessovi, snad ji tam brzy přidá! Ještě jednou díky! Angel

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vigor384
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 12:48 pm    Předmět: Asi nemate pravdu... Odpovědět s citátem

Nechcem autorovi kazit radost. CX65 som si kupil na Slovensku priamo v Siemense, asi dva dni po tom, co sa zacal predavat. Mal este uplne prvy firmware...ale co je zaujimavejsie, ze vsetky tie znaky co uvadzate ako nove, na mojom su:
- infraport za ciernym sklickom
- reproduktor ma ten uzky otvor
- joystick je s klapkou silikonu, presne tak ako je na vasom obrazku
- a dokonca aj na zadnom kryte tie drazky na prst mam hore, tak ako ich ukazujete na tej "novej variante".

Tak ma napada, ze jedina moznost je, ze by sa v CZ a SK predavali ine verzie, nie?

Ale urcite to nie su novinky vo vzhlade...
Návrat nahoru
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Vigor384: Ty mobily s popsanejma "starejma" vecna byly ty, ktery Siemens rozeslal na recenze (fw04 - to urcite nemas...) a potom uplne prvni kousky z cervna. Ja mam mobile ze srpna, na joysticku silikon mam, novej zadni kryt mam taky, nepruhledny sklicko taky, tu svetlost vrsku nemuzu posoudit, ale myslim, ze ten odstin tam bude stejnej, jenom je videt cara na pomezi te pruhledne casti. Rekl bych, ze to je ta fotka vpravo nahore, takze stara verze. No a fw12 se opravdu zmensila dira kolem joysticku a samotny joystick taky prodelal drobnou upravu, myslim, ze vypadal mensi... Ten clanek je urcite spravne. Malo kdo ma ty stary verze doma (navic v CR/SR, v Nemecku jich urcite bude vic), ale opravdu existovaly.
_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Článek to je zajímavý, to se nedá upřít Smile . Dokonce i pěkně napsaný.

Mně tam ale chybí postřeh funkčních tlačítek - zatímco staré verze (první verze, nebo alespoň verze na prvních obrázcích CX65) měly funkční tlačítka navazující na boční řady, nové verze navazují na prostřední řadu alfanumerických tlačítek.

<- starší

<- nynější

P.S.: Já mám okénko infraportu černé a drsné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Článek to je zajímavý, to se nedá upřít Smile . Dokonce i pěkně napsaný.

Mně tam ale chybí postřeh funkčních tlačítek - zatímco staré verze (první verze, nebo alespoň verze na prvních obrázcích CX65) měly funkční tlačítka navazující na boční řady, nové verze navazují na prostřední řadu alfanumerických tlačítek.

http://web.mobiguru.ru/web/photo/siemens_cx65_1.jpg <- starší

http://www.rautasaitti.com/artikkelit/testit/kuvat/cx65/cx65.jpg <- nynější

P.S.: Já mám okénko infraportu černé a drsné.

Ale tam je preci napsano, ze se zvetsila plocha tech kontextovejch tlacitek...

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 1:59 pm    Předmět: Re: Fotka joysticku Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
PG napsal:
wizaard napsal:
Omlouvám se, ta fotka je fakt špatná. Bohužel jsem ale neměl k dispozici digitální fotoaparát, tak jsem to vyfotil svou CX65... No, budu se snažit sehnat lepší fotku Embarassed

Fotku máš v mailboxu :-)


Díky moc!! Pošlu ji weitlessovi, snad ji tam brzy přidá! Ještě jednou díky! Angel


Done ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 2:06 pm    Předmět: Re: Fotka joysticku Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Done ;o)

No ja nevim, ale nepripada mi, ze by se neco zmenilo Not talking .

EDIT: ted uz je to OK

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)


Naposledy upravil Haldy dne ne únor 20, 2005 2:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Článek to je zajímavý, to se nedá upřít Smile . Dokonce i pěkně napsaný.

Mně tam ale chybí postřeh funkčních tlačítek - zatímco staré verze (první verze, nebo alespoň verze na prvních obrázcích CX65) měly funkční tlačítka navazující na boční řady, nové verze navazují na prostřední řadu alfanumerických tlačítek.

http://web.mobiguru.ru/web/photo/siemens_cx65_1.jpg <- starší

http://www.rautasaitti.com/artikkelit/testit/kuvat/cx65/cx65.jpg <- nynější

P.S.: Já mám okénko infraportu černé a drsné.

Ale tam je preci napsano, ze se zvetsila plocha tech kontextovejch tlacitek...


To jo, ale není tam, kam zasahují/zasahovaly (nějak se z toho vyšťourat musím).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete C65
kolemjdoucí

Založen: 23. 10. 2004
Příspěvky: 24

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 10:06 pm    Předmět: C65 recht Odpovědět s citátem

stim joystickem je to pravda, mam C65 z konce srpna a mam ten starej hladkej, kamoska ho ma od listopadu a ten jeji joystick je takovej silikonovej..
_________________
G500->M35i->C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group