clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Servisní menu telefonů x65 prakticky
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Servisní menu telefonů x65 prakticky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2005 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super navod. Jsou to docela zajimave veci.....

Mate tam jednu chybku: odkaz na GSMweb ma na zacatku adresu fora (http://forum.www.siemensmania.cz/www.gsmweb.cz)

Jo a jeste bych tam mozna pridal info, ze kdyz vyhledavate BTS podle Cell ID a mate seznam (csv seznam na GSMwebu), kde jsou cisla v desitkove soustave, zatimco v mobilu jsou v sestnastkove (jak je v navodu uvedeno), je treba to cislo prevest (z H do D). V odkazu servis maji i jednoduchy prevadec mezi desitkovou (decimalni) a sestnastkovou (hexadecimalni) soustavou. Snad to nekomu pomuze Smile .

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jan Novák
badatel
badatel

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 101
Bydliště: Globální vesnice

272.66 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

haldyr napsal:
Na mojí C55 je TBA:-909 Smile
a TEN: +251 -> 25,1°C...
Jinak dobrej článek Applause


U C55 lze podle TB určit výrobce baterie.
Více http://forum.www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=76890#76890
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No LoL.To je super.Pochvala Applause Applause
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Haldy napsal:
Super navod. Jsou to docela zajimave veci.....

Jo a jeste bych tam mozna pridal info, ze kdyz vyhledavate BTS podle Cell ID a mate seznam (csv seznam na GSMwebu), kde jsou cisla v desitkove soustave, zatimco v mobilu jsou v sestnastkove (jak je v navodu uvedeno), je treba to cislo prevest (z H do D). V odkazu servis maji i jednoduchy prevadec mezi desitkovou (decimalni) a sestnastkovou (hexadecimalni) soustavou. Snad to nekomu pomuze Smile .

Pokud se dobře dívám, tak první sloupec je CID v desítkové a druhý v hexa... wink

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

busch napsal:
Haldy napsal:
Super navod. Jsou to docela zajimave veci.....

Jo a jeste bych tam mozna pridal info, ze kdyz vyhledavate BTS podle Cell ID a mate seznam (csv seznam na GSMwebu), kde jsou cisla v desitkove soustave, zatimco v mobilu jsou v sestnastkove (jak je v navodu uvedeno), je treba to cislo prevest (z H do D). V odkazu servis maji i jednoduchy prevadec mezi desitkovou (decimalni) a sestnastkovou (hexadecimalni) soustavou. Snad to nekomu pomuze Smile .

Pokud se dobře dívám, tak první sloupec je CID v desítkové a druhý v hexa... wink

U ostatnich jo, ale u seznamu ve formátu CSV jsou jen v hexa (uz jsem to psal).

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Haldy napsal:

U ostatnich jo, ale u seznamu ve formátu CSV jsou jen v hexa (uz jsem to psal).

Nevím kam se díváš, ale první položka je CID v desítkové soustavě....
kód:
11;b;21820;102;20.5.2004;AB;Praha 4 - Horní Roztyly, Babákova 22 (nízký panelák);-;-;

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

busch napsal:
Haldy napsal:

U ostatnich jo, ale u seznamu ve formátu CSV jsou jen v hexa (uz jsem to psal).

Nevím kam se díváš, ale první položka je CID v desítkové soustavě....
kód:
11;b;21820;102;20.5.2004;AB;Praha 4 - Horní Roztyly, Babákova 22 (nízký panelák);-;-;

Chtel jsem napsat, ze tam jsou jen v desitkove a ne v hexa(moje chyba), ale dival jsem se ted znova a uz jsou tam v desitkove i v hexa Shocked . Myslim, ze predtim jsem se nespletl a bylo to tam jen v desitkove, protoze jsem hledal hexa a nenasel. Tak jsem to prevedl do desitkove a tentokrat jsem to nasel. Ruku do ohne bych za to ale nedal. Mozna jsem nekde udelal chybu Angel .
(jeste dodam, ze jsem hledal v seznamech Oskara)

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SMAriel
začátečník
začátečník

Založen: 21. 01. 2005
Příspěvky: 67
Bydliště: na horach, Jeseniky

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

clanek je fajn, diky, ale neni tam popsane vsechno.... k cemu jsou ty dalsi polozky menu Sad . Nevite nekdo?
_________________
TalkAbout Motorola > CX65 ( fw 12 > 25 ;-) + illumination 2% (- - - - - - - - - - - - - e m p t i n e s s - - - - - - - - - - - - - - - -)

btw: Všechno je jinak ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SMAriel napsal:
clanek je fajn, diky, ale neni tam popsane vsechno.... k cemu jsou ty dalsi polozky menu Sad . Nevite nekdo?

Něco dalšího víme, ale do článku sem dával jenom věci co sou aspoň k něčemu v praktickým životě. Na http://web.quick.cz/s45/sm je popis sm na řadu x45 (x65 má složitější - rozšířenější ), dost dalších položek je tam popsaných...

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlbatrosCZ
kolemjdoucí

Založen: 09. 01. 2005
Příspěvky: 23

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 9:48 am    Předmět: C65 Odpovědět s citátem

Mam C65, fw25.
Native menu po ### mi jde, ale vzdycky shodi bezici aplikaci. Proste si napisu smsku a po vyskoceni z menu se dostavam na posledni misto odkud jsem tu aplikaci spoustel.
Pokud jde o No 52Mhz support, tak jsem si vsiml, ze rozdil je v tom, ze telefon pri setreni nepouziva 52 ale 26Mhz. V tomto rezimu je mozne videt 52 jen behem telefonovani.

a jeste jeden dodatek:)
v mini monitor>ACCU monitor je na poslednim radku CAPxxxx, na prvni pohled se ta polozka chova jako stupen nabiti v procentech. Kde cca pri 5% telefon umira.

_________________
------------

alb; OT501 -- C65(fw50)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SMAriel
začátečník
začátečník

Založen: 21. 01. 2005
Příspěvky: 67
Bydliště: na horach, Jeseniky

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 1:11 pm    Předmět: Re: C65 Odpovědět s citátem

AlbatrosCZ napsal:

v mini monitor>ACCU monitor je na poslednim radku CAPxxxx, na prvni pohled se ta polozka chova jako stupen nabiti v procentech. Kde cca pri 5% telefon umira.

???
Co druhy pohled? (nebo skutecnost?)
Kde a jak moc umira? Question Question Question

_________________
TalkAbout Motorola > CX65 ( fw 12 > 25 ;-) + illumination 2% (- - - - - - - - - - - - - e m p t i n e s s - - - - - - - - - - - - - - - -)

btw: Všechno je jinak ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlbatrosCZ
kolemjdoucí

Založen: 09. 01. 2005
Příspěvky: 23

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 1:32 pm    Předmět: Re: C65 Odpovědět s citátem

SMAriel napsal:

???
Co druhy pohled? (nebo skutecnost?)
Kde a jak moc umira? Question Question Question


Druhy pohled bude, az se to objevi nekde v dokumentaci, tohle je jen moje domnenka. Navic mam na ukazatel stavu baterie patch, ktery neukazuje stejne cislo jako je v mini monitoru. Proste si tim nejsem na 100% jistej.

Umiranim je mysleno vypnuti pri vybiti baterie.

_________________
------------

alb; OT501 -- C65(fw50)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Franta Hřídel
začátečník
začátečník

Založen: 10. 02. 2005
Příspěvky: 78
Bydliště: Č. Budějovice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně, i na druhý pohled je CAP zbývající kapacita baterie v % Smile A CTY v charge menu zase na první pohled vypadá jako typ nabíjení (USB kabel, standard. nabíječka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Franta Hřídel
začátečník
začátečník

Založen: 10. 02. 2005
Příspěvky: 78
Bydliště: Č. Budějovice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 1:59 pm    Předmět: servisní menu na C65 Odpovědět s citátem

Nemáte někdo zkušenosti se servisním menu na C65? V serving cell mi nejde ta stránka posunout dolu, takže se nedostanu na vzdálenost BTS Sad Ostatní stránky jako GPRS atd. rolujou v normálně. Mohla by to opravit změna FW? Nebo je chyba v patchi, přes který to aktivuju?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MLB
všeználek
všeználek

Založen: 29. 01. 2005
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 4:24 pm    Předmět: Re: servisní menu na C65 Odpovědět s citátem

Franta Hřídel napsal:
Nemáte někdo zkušenosti se servisním menu na C65? V serving cell mi nejde ta stránka posunout dolu, takže se nedostanu na vzdálenost BTS Sad Ostatní stránky jako GPRS atd. rolujou v normálně. Mohla by to opravit změna FW? Nebo je chyba v patchi, přes který to aktivuju?


No, ono sa to neda posuvat dole. Vzdialenost BTS sa ti zobrazi len pocas hovoru.

_________________
CX70 fw56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group