clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SST-GSM
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SST-GSM

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pdockal
kolemjdoucí

Založen: 03. 03. 2004
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 08, 2005 5:52 pm    Předmět: SST-GSM Odpovědět s citátem

Po instalaci SST-GSM verze 5.37 na OS WinXP mi druhý den nefungoval. Stačilo vrátit čas na včerejší datum. Co mi ale vadí je, že nejde (ani podle návodu) zapsat blokování sítě ani u C35, ani u M65, ...
Je to faj soft, ale ani při správném nastavení a komunikaci přes COM1 to nechodí. Máte někdo podobnou zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2005 9:16 pm    Předmět: Re: SST-GSM Odpovědět s citátem

pdockal napsal:
Po instalaci SST-GSM verze 5.37 na OS WinXP mi druhý den nefungoval. Stačilo vrátit čas na včerejší datum. Co mi ale vadí je, že nejde (ani podle návodu) zapsat blokování sítě ani u C35, ani u M65, ...
Je to faj soft, ale ani při správném nastavení a komunikaci přes COM1 to nechodí. Máte někdo podobnou zkušenost?

Ja mám s SST 5.37 oveľa horšiu skúsenosť. Spustil som ho na 98SE a windows sa sekol, to by bolo v pohode, ale ono mi to z disku vymazalo ešte aj bootovacie súbory!!! Na druhý deň som všetko znova nakopol a zase som spustil SST5.37(ach ja tupec) a zase mi to vymazalo boot súbory pre comp. Takže som musel za 2 dni 2krát kompletne nahadzovať celý systém + programi okolo čo trvá pekných pár hodín.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monak
badatel
badatel

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 110

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám jiný problém.Ať nainstaluji jakoukoliv verzi,tak to po mně chce reg.klíč!!!
Nevíte někdo co s tím?

_________________
C55 888KB+systémové a grafické patche.

Výhled SX1.Vyzkoušel jsem SX1 a zase jsem se raději vrátil k C55.Výhled CX75 nebo Motorola MPX220.Nakonec jsem šel do K700i a urychleně se ho koukám zbavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shame on you Verze 5.37 není zas tak funkční jako 5.31 takže si stáhni 5.31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group